Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
jola

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: jola »

mam pytanko czy zielnik musi miec tytuł? a tak w ogóle gdzie znajde dokładne info na tamat robienia zielnikow
beneus

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: beneus »

Hej, dostałem się na technologie Żywności i Żywienia ale strasznie przeraŻa mnie ta matma i fizyka na wykazie zajęć, a z tych przedmiotów to nigdy za dobry nie byłem. Naprawde jest tak cięŻko ? ?Jestem troche w dylemacie bo jesli matma i fiza jest tam cięŻka to raczej moge sobie nie poradzić :twisted: :(
szuwaksio
Posty: 3
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 16:45

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: szuwaksio »

HEhe uważa sie, że TŻ na AR to jeden z najcięższych kierunków, ale jesli chodzi o matme fize to maja np niższy poziom niż na rybactwie wiec nie jest tak źle. Dużo tam jest biochemie, jakiejs fizjologi i wogole takich roznych żywnościowych. Powodzenia
dorotkapll
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2007, o 12:00

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: dorotkapll »

hej. ja również idę na ten sam kierunek. nie weisz może na którą jest rozpoczęcie a w jakiej grupie jestes
agatkaa19
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 11:33

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: agatkaa19 »

> pisze:Czyli najpierw spotykamy sie na Słowackiego wszyscy o godzinie 10:00? a potem?.Jak moge się dowiedziec w której grupie ejstem?.Jest gdzieś lista wywieszona? Z góry dziekuję.
Ja też nic nie wiem.nawet nam nie powiedzieli. Dostałam się na Towaroznastwo. Powiedzieli mi tylko że 2 mam przyjsc na zajęcia.a skąd mam wiedzieć co i jak? Proszę o pomoc z góry dziękuję.
Betty
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2007, o 05:41

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: Betty »

Do studentów biologii. Jestem od 1 października studentką 1 roku dziennych o kierunku biologia na AR w Szczecinie. Poszukuję studentów z tej uczelnii, tego kierunku,tego roku, lub tej tylko uczelni. Proszę o kontakt,pilne. Tutaj albo lepiej na moim gg: 2316086, bardzo mi zależy. Uszanujcie posta.
Flos
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2007, o 11:08

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: Flos »

Betty ty chyba się z choinki urwałaś, to nie ten temat skarbie.
Betty
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2007, o 05:41

Wiem, ale z premedytacją tu zamieściłam swe pytanie, bo bylo

Post autor: Betty »

Wiem, ale z premedytacją tu zamieściłam swe pytanie, bo bylo dla mnie wazne i pilne, widac nikt nie moze pomoc. Chyba nie musze wam pisac dlaczego je tu zamiescilam,mam prare powodow.
Kala
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:09

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: Kala »

Moglby mi ktos pomoc Chcialabym wiedziec czy ciezko jest dostac sie na architekture krajobrazu (studia stacjonarne) na AR, ile (srednio) jest chetnych na jedno miejsce. I czy oplaca sie w ogole zdawac biologie na poziomie podstawowym, czy moze to jednak wcale nie wchodzi w gre Na stronie AR nie moge znalesc informacji jaki jest przelicznik wynikow maturalnych. Czy zdajac j.obcy rozszerzony mam duzo wieksze szanse aby sie dostac
Chce zdawac:
polski (podst.)
j.obcy (rozszerz.)
no i biologie (nie wiem czy poziom podst. mi wystarczy)

Bardzo bylabym wdzieczna za informacje

[ Dodano: Czw Paź 02, 2008 20:42 ]
w Szczecinie oczywiscie
toja
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2009, o 08:33

Re: Akademia Rolnicza w Szczecinie!!!

Post autor: toja »

W tym roku wybieram się na studia, ZUT jest moją deską ratunkową. Papiery złożyłam na biotechnologię i biologię (kierunki na byłej AR). Wyniki z matury to ok. 60-70% z podst. polskiego, 85% z podst. angielskiego, 70% z rozszrz. biologii. Czy mogę być pewna że się dostanę? Nigdzie nie mogę znaleźć progów, a nie stać mnie na to, żeby rejestrować się na milionie kierunków, żeby się dostać na 100%./
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość