Zabrzańskie kulisy...mix

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: agnes1108 »

Czyli nie jest źle Ja też słyszałam pozytywne opinie o Zabrzu
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: dzoners »

Ja słyszałem zarówno pozytywne, jak i negatywne, aczkolwiek te negatywne to głównie od osób, które na prawdę dawno temu studiowały Pewnie kadra się w większości zmieniła i jest cudnie (przynajmniej taką mam nadzieję d)
Siłaczka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 14:17

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: Siłaczka »

Fabiolkaa-czy sesja już się zakończyła ? jak ogólnie wygląda sytuacja ze zdawalnością wszystkich egzaminów ?
Z tego co piszesz to biofizyka jest szczególnie problematycznym egzaminem,ją zdaje się ustnie? i zawsze pyta M ?
To chyba niesprawiedliwe,bo egzamin pisemny byłby dla wszystkich z tego samego materiału a ustnie trzeba mieć szczęście lub spodobać się .to nie jest wiarygodne tak jak forma pisemna.
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: fabiolkaa »

No to tak : łacina - zdają prawie wszycy (znam jedna osoba co nie zdała) przy czym dość dużo osób było zwolnionych (jęśli mialy średnią powyżej 4,5 z wszystkich spr)
Histologia. to jest test dużo osób poległo. ok 35 % nie zaliczyło moze troche więcej
histologia szkiełka (tzw praktyczny) jeszcze nie wszystkie gr miały ale z tego co słyszę to ok 40 % nie zdaje tych szkiełek (w niektórych gr zdają wszyscy w niektórych połowa nie zdaje zależy od dnia)
chemia: ten egzamin jest śmieszny uczyłam sie dwa dni (nie zarywając nocy) i dostałam 4 a orłem nie byłam P nie zal go 20 osób na roku
no i królowa nauk biofizyka: pyta dr M i dr G . dr M - konsekwentny i sprawiedliwy raczej nie można liczyć na jakąkolwiek pomoc z jego str, Dr G - bardzo miły , przystojny , lubi dziewczyny , i naprawdę pomaga ale za darmo nie da 3
Ogólnie z biofizyką jest tak że to wszystko zależy od dnia i humoru - np są gr. gdzie wszyscy zdaja a są grupy takie jak moja gdzie nie zdaje 3/4. cholernie dużo zależy od zestawu. ja wczoraj trafiłam na taki kosmos że nawet na mnie patrzył krzywo że prawie nic nie wiedziałam usmiechnął sie tylko powiedział że mam sie nie martiwć bo jeden z trzech najtrudniejszych zestawów wylosowałam i że w wrzesniu będzie dobrze Czasami jak sie ma dosć łatwy zestaw i sie nie umie to może rzucić jakis komentarz niemiły ale żeby krzyczał to nie

ps: biofizyka to jest jednyny ustny egzamin
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: jagodzio »

fabiolkaa pisze:ps: biofizyka to jest jednyny ustny egzamin
Na pierwszym roku, czy w ogóle?gt
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: marzenka »

fabiolkaa pisze:pierwszy rok nie będzie mial lekko .bowiem od przyszłego roku katedrę anatomii obejmuje Dr K.
Czyli, że to już pewne.
o kurczę. będę musiała się z nim męczyć
jagodzio pisze:fabiolkaa napisał/a:
ps: biofizyka to jest jednyny ustny egzamin

Na pierwszym roku, czy w ogóle?gt
na pierwszym roku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 79 gości