REKRUTACJA 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Acetylocholina »

Trix pisze:Dzięki, Acetylocholina,
asiaa280490
Posty: 22
Rejestracja: 31 maja 2009, o 21:03

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: asiaa280490 »

Trix pisze:a tak się zastanawiam , czy jak się powiedzmy zakwalifikuje do gdańska i złoży się papiery (wymagają oryginał i oryginalny odpis) , ale jednak dostane się gdzieś indziej też i będe chciała ta,m iść to możę wziąć papiery z powrotem, na miejscu, bez konsekwencji"?
Chyba zawsze można jakieś odwołania pisać czy cos? nie wiem dokładnie ale coś słyszałam o tym że np. na uczelnię z której skreślili Cię po niedostarczeniu dokumentów piszesz odwołanie i zawsze jest szansa że Cię przyjmą. Ale to chyba jakiś powód trzeba podać. Nie jestem pewna jak z tym jest.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Kirsten »

Jak długo czekaliście na zaakceptowanie Waszego podania? Martwię się, bo moje dokumenty mogły dojść NAJPOZNIEJ, ale to najpozniej wczoraj, a opłate już miałam wcześniej zapłaconą (wiec z ta nie powinno być problemu). Czekam i czekam aż zobaczę status zaakceptowany Napisałam do nich maila mimo wszystko, ale jeszcze bez odpowiedzi, termin jest do jutra więc może jeszcze nie jestem w sytuacji krytycznej.
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Falx »

Kirsten pisze:Jak długo czekaliście na zaakceptowanie Waszego podania? Martwię się, bo moje dokumenty mogły dojść NAJPOZNIEJ, ale to najpozniej wczoraj, a opłate już miałam wcześniej zapłaconą (wiec z ta nie powinno być problemu). Czekam i czekam aż zobaczę status zaakceptowany Napisałam do nich maila mimo wszystko, ale jeszcze bez odpowiedzi, termin jest do jutra więc może jeszcze nie jestem w sytuacji krytycznej.
ja najwyżej 3 dni czekałam na zaakceptowanie. Nie martw sie, jak opłatę zrobiłaś to na pewno nic nie przepadnie
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: souljah »

Witam. Do Zabrza, Lublina i Białegostoku opłatę wnosiłem dzień przed zakończeniem rejestracji, żadnych formularzy nie musiałem wysyłać i elegancko mój profil został pozytywnie zweryfikowany. Teraz dokładniej się wczytałem w stronę Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i poza dowodem wpłaty, który mógłbym im równie dobrze wysłać mailem (tj. w Białymstoku) wymagają jeszcze formularzu zgłoszeniowego. Jak z tym jest dokładnie? Można to wysłać np. faxem? Bo w chwili obecnej wysyłanie pocztą/kurierem i tak mija się z celem, bo do jutra nie dojdzie
Vanillia
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:46

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Vanillia »

.ja jestem w podobnej sytuacji wysłałam im to co chcieli dokładnie tydzień temu w czwartek i nadal na moim koncie status jest niezmieniony. powoli zaczynam się martwić w sumie to jeszcze jeden dzień został, może się coś zmieni
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Kirsten »

Vanillia, troszkę mnie przestraszyłaś, bo wysłałaś jeszcze wcześniej ode mnie i w dodatku mieszkasz bliżej omawianej uczelni, a też Ci nie zaakceptowali.yy Tak jak wcześniej mówiłam napisałam do nich maila, dostałam odpowiedz:
Proszę się jutro rano skontaktować z biurem około 8 rano pod nr telefonu
+58 349-1397
, także na pewno będę do nich dzwonić!

souljah, ten formularz rejestracyjny jest wymagany, wiec na Twoim miejscu zadzwoniłabym do nich jutro rano i powiedziała, że go nie wysłałeś i zaproponowała dosłanie tego jeszcze jutro faksem (tak jak mówiłes), nie powinni robić problemu

trzymam za nas wszystkich kciuki, żeby nie wyeliminowały nas z rekrutacji papierkowe sprawy! Ale to na prawde dziwnebo uczelnia w Gdańsku była jedyną uczelnią do której wszystko wysyłałam, opłacałam tak wczesnie przed terminem, z czasową rezerwą, w porównaniu do innych miejsc gdzie też startuje.a tu ZONK
Vanillia
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:46

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Vanillia »

ufff
wkońcu po zalogowaniu już mam status zaakceptowany. strach był bo tydzień szło. Kirsten spokojnie tobie też pewnie dojdzie.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Acetylocholina »

musisz zadzwonić i się spytać, ale raczej faksem to chyba nie bardzo, ale może się zlitują nad Toba jak opłata uiszczona, radze próbować !
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: souljah »

W ostateczności zostanie mi złożenie wniosku o zwrot opłaty rekrutacyjnej Zobaczy się jutro.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Kirsten »

Jestem zaakceptowana! Yeah!
Zadzwoniłam do biura dzisiaj rano, pani oznajmiła, że moje dokumenty nie zostały dostarczone i muszę zrobić ich skan w domu, jak najszybciej wysłać na maila biura rekrutacyjnego, najlepiej do godziny 12, bo potem jak powiedziała będzie SZAŁ. Minęło jakieś 20 minut od tego telefonu, weszłam na moje konto, a status widnieje zaakceptowany Więc chyba jakiś dobry listonosz doniół moją teczke w tym czasie i nic w takim razie nie wysyłam
souljah, zadzwoń najlepiej, a jak nie doszły to skanuj.
Przez telefon mówić GŁOŚNO o to byłam upominana haha, ale co zrobić jak mam taki damski, nie przesadnie donośny głosik
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: souljah »

Ja tam zadzwoniłem coś po 10. Po tym jak pani przypomniała mi, że zapoznałem się przecież z regulaminem rekrutacji, miałem wysłać maila ze skanem dokumentów, a resztę przysłać pocztą. I teraz się loguje i status: zaakceptowany
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Kirsten »

Hmmale najpierw wysłałeś a potem Cię zaakceptowali? czy żadnych skanów w końcu nie wysyłałeś i Cię zaakceptowali? P wiem, że to głupio brzmi, ale jak pisałam wyżej w końcu nic nie dosyłałam mailem i jestem zaakc. P Ale mniemam, że jednak dosłałes
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 82 gości