jaki wybrac kierunke na studiach?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Fixen
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2004, o 01:00

jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: Fixen »

interesuje sie botanika, ale nie wiem jaki kierunek wybrac na studiach, bo nie chcialbym zeby to byl a biologia. moze ktos mi cos poradzi?
profesor
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Moze lesnictwo

Post autor: profesor »

Raczej nie polecam biologii na uniwersytecie jagiellońskim, zmarnujesz tylko 5 lat swojego życia. Bedzięsz się tam uczył matematyki, chemii ogolnej i organicznej i różnych innych nie potrzebnych przedmiotów.
Gość

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: Gość »

Jeste w 2 klasie LO, na profilu biologiczno chemicznym, z chemia leŻe nie mam pojęcia co wybrać gdzie iść na studia moŻe mi podrzucicie jakieś pomysły?
Zigi

studia

Post autor: Zigi »

Anonymous pisze:Jeste w 2 klasie LO, na profilu biologiczno chemicznym, z chemia leŻe nie mam pojęcia co wybrać gdzie iść na studia moŻe mi podrzucicie jakieś pomysły?

Napisz co dokladnie Cie interesuje
Lore

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: Lore »

Zostań genetykiem. Będziesz miksował roślinki w celu uzyskania doskonalszych. Kto wie. moŻe będziemy kolegami po fachu
Chemik

chemia

Post autor: Chemik »

Nie przejmuj sie tym, ze leŻysz w chemii. Na studiach wszystko bierze się od początku. Bedziesz mial(a) duŻo czasu aby nadrobić zaległości. Na studiach biologicznych jest tylko chemia ogólna i organiczna, większość przedmiotów związana jest ściśle z kierunkiem. Poradzisz sobie! Studia to fajna sprawa!
forest
Posty: 34
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: forest »

Fixen pisze:interesuje sie botanika, ale nie wiem jaki kierunek wybrac na studiach, bo nie chcialbym zeby to byl a biologia. moze ktos mi cos poradzi?
A może leśnictwo?
Zigi

szkoŁa leśna

Post autor: Zigi »

Jaka jest najlepsza uczelnia leśna w Polsce? Gdzie proponujecie abym zdawał?
forest
Posty: 34
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: forest »

Ta najbliżej Ciebie, ja kończyłem AR Poznań i tam polecam. Ale AR Kraków też podobno jest super.
Zigi

Leśna

Post autor: Zigi »

forest pisze:Ta najbliŻej Ciebie, ja kończyłem AR Poznań i tam polecam. Ale AR Kraków teŻ podobno jest super.
A jak jest w Poznaniu? DuŻo nauki (zabawy)? Miło wspominasz?
bagatha

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: bagatha »

Zigi, ja jestem na UAM Biologia.
jest masakra, 80 %ma warunki z chemii i zoologii.
Trzeba naprawde byc zainteresowanym roslinami i zwierzetami by wytrzymac. Ja wole czlowieka i dlatego zamierzam zmienic kierunek w tym roku
Zigi

medycyna

Post autor: Zigi »

I gdzie będziesz próbowała na medycynę?
bagatha

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: bagatha »

w Poznaniu tylko i wylacznie az do skutku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości