REKRUTACJA 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Wendy »

W większości uczelni jest tak, że decyduje data dotarcia dokumentów, ale w tamtym roku były takie przypadki, że jak dotarły papiery w poniedziałek, a wcześniej się do nich zadzwoniło i wytłumaczyło, dlaczego był problem z przesyłką to jeszcze przyjmowali. Tylko, że w tamtym roku był strajk, więc nie wiem czy w teraz to da radę.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2009, o 15:08 przez Wendy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Acetylocholina »

decyduje data wpływu, data stempla pocztowego nie ma znaczenia

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 16:11 ]
no to zależy jak się umówisz z biurem rekrutacyjnym, bo ja np, w dzwoniłam do Poznania i aneksy dostanę 30 czerwca, a do 3 lipca trzeba je dostarczyć i priorytetem może dojść dzień później to facet mi powiedział, że musze wysłać kurierem, bo jak dojdzie dzień później to będzie nieważne, ale może rzeczywiście w Szczecinie jest inaczej
uznamka18
Posty: 38
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:47

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: uznamka18 »

na stronie PAMU nie moge odszukac kiedy pojawi sie I lista przyjetych. moze ktos z Was ma ta informacje lub dzwonil w tej sprawie?
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: moreno »

chyba jeszcze nie podali bo ja sobie wypisałem wszystkie terminy na wszystkich uczelniach a tu zostawiłem puste miejsce może będą na bieżąco informować
Idaho
Posty: 15
Rejestracja: 19 cze 2009, o 20:51

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Idaho »

astral_cutler pisze:Dzwonie wczoraj do biura rekrutacji i pytam ją czy z rozszerzoną fizyką wogóle można aplikować, a ona przeprasza mnie na chwile, z słuchawki słyszę jak się głośno w trójkę namyślają, w końcu otrzymuje odpowiedź będzie pan wpisywał lepszy wynik". w porządku zorozumiałem"- nie do końca ale trochę
"W związku z informacją uzyskaną z Ministerstwa Zdrowia, Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie odstępuje od zastosowania w postępowaniu rekrutacyjnym na rok akademicki 2009/2010 przelicznika podwyższającego punktację kandydatom, którzy zdawali „nową maturę” z wymaganego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.
Szczecin, 18.05.2009 r."
W którejś ustawie zaś było, że przelicznik (PRx1,5) pozostaje, w każdym razie przyjmą z rosz. fizyką. W ogóle ten system nie jest aż tak głupi, dzizys! Nie warto od razu mieć ich za takich głupków. Żeby to z rozszerzoną fizyką nie przyjmowali bo nie".

Niech mi ktoś powie kiedy wyniki rekrutacji będą, proszę
freeprotestgirl

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: freeprotestgirl »

9 lipca
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: moreno »

a skąd wiesz? możesz podać stronę PAMu gdzie to napisane? Bo nie mogę znaleźć, nie ma w zakładce Biuro Rekrutacji ani pod Rekrutacja 09/10. Nie to żebym Ci nie wierzył ale wiesz, zawsze na stronie to oficjalne ale w Lublinie też 9 lipca
Olla
Posty: 23
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:39

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Olla »

A wie ktoś, jaki jest limit przyjęć na lek w tym roku?
I proszę nie bić, jeśli takie pytanie już padło
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: gajuss19 »

a w Szczecinie zwiekszaja ilosc miejsc o te 26 Tez jestem zainteresowany jaki ile jest miejsc na stacjonarne. Jak ktos jest poinformowany niech napisze
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Qulimbo »

Co z tego że wam miejsca powiększa.
Jest kryzys, zmniejszono ilość grup anatomicznych i z grupek po 7-8 osób porobiły sie 15 osobowe grupy. Myślicie że wam coś to da? Naprawdę na studiach trzeba się spiąć, bo na drugi rok jest około 180 miejsc i i tak wywalą kilkadziesiąt żeby nie było zbyutniego tłoku, tak jak ma rok wyżej ode mnie. Teraz mało spadachroniarzy z drugiego roku jest, to przynajmniej mniejszy stres o to by przeżyć do 3ego roku.

Jest ciężko, ale mój PAM rządzi. Gratuluję osobo które sie dostaną.
No i widziałem jakieś przechwalanki kto ile punktów ma i tak dalej, że wiecej od kogoś, coś w tym stylu.

Nie chwalcie się, u nas osoby z pierwszej dziesiątki nie są lepsze od osób które dostąły się w trzecim naborze. Trochę pokory ludzie, co z tego że ktoś się dostanie na lekarski.

I z płatnych też nie radzę się śmiać, bo są najczęściej o wiele zdolniejsi od osób którzy sie JAKIMŚ cudem dostali na stacjonarne.
Doprawdy intrygujące.
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: gajuss19 »

[quote="Qulimbo"]Co z tego że wam miejsca powiększa.
Jest kryzys, zmniejszono ilość grup anatomicznych i z grupek po 7-8 osób porobiły sie 15 osobowe grupy. Myślicie że wam coś to da? Naprawdę na studiach trzeba się spiąć, bo na drugi rok jest około 180 miejsc i i tak wywalą kilkadziesiąt żeby nie było zbyutniego tłoku, tak jak ma rok wyżej ode mnie.


Jak to co to da BYC MOZE dzieki temu ze bedzie wiecej miejsc ja sie dostane i byc moze NIE WYLECE po roku i jakos dam rade.
Olla
Posty: 23
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:39

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Olla »

gajuss19, damy radę

ile masz pkt?
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: gajuss19 »

napisalem Ci na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości