Starzy maturzysci na medycynie????

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
robert

Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: robert »

Ludzie czy ktos dostal sie ze starych maturzystow
to jest kpina przeciez egzamin o wiele trudniejszy , brak mozliwosci poprawy, material pisany pod nowych , pisanie w liceach gdzie kazdy wie jak jest . moze by sie jakos zebrac
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: Robin »

zebrac i co dalej?
bagatha

Re: Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: bagatha »

jak masz konkretny pomysl to pisz.
robert

Re: Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: robert »

no dobra 24 osoby teraz na Pamie na ok 150 starych maturzystow nie dostanie sie nikt pierwszy na stomie jest 92 z nieprzyjetych a na leku 250. chcialbym sie dowiedziec czy jest chociaz jedna osoba ze stara matura ktora dostala sie na medycyne?
bagatha

Re: Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: bagatha »

robert, skontaktuj sie prosze ze mna przez gg lub e-mail
pozdrowienia
kobra1020

Re: Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: kobra1020 »

Robert skontaktuj się ze mną na gg 1491631 sprawa jest do wygrania będziemy robić lizte osób które chcą równouprawnienia przy wstępie na medycyne
Ania

Re: Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: Ania »

Ja teŻ jestem wściekła. Bo ta rekrutacja to jedna wielka poraŻka. Jakby co, chętnie się dołączę.
ania19855

Re: Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: ania19855 »

hmmm smutno i tyle. co moŻna w tej sprawie zrobic Stoma to mój wymarzony kierunek, tyle Że chyba nic nie pozostaje mi, jak tylko poŻegnac się z tym marzeniem. kto nas wysłucha zróbmy coś, Żeby liczba miejsc dla starych maturzystów była proporcjonalna do liczby kandydatów!
kobra1020

Re: Starzy maturzysci na medycynie????

Post autor: kobra1020 »

ania19855 tu nie chodzi o proporcjonalność miejsc tu chodzi o to Że musi być równoczasowość egzaminu i musimy pisac ten sam egzamin wtedy moŻna mówić o sprawiedliwości strone juŻ budujemy więc zrobi ewszystko by było równouprawnienie piszcie na gg 1491631 lub meila [at].onet.pl
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości