Reklama 36i6

Zagadnienia etyczne w biologii i medycynie: antykoncepcja, aborcja, klonowanie, inżynieria genetyczna, kriogenika, biopiractwo, eutanazja, wiwisekcja, etyka ekologiczna, sztuczna inteligencja...
mat8118
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2009, o 00:24

Reklama 36i6

Post autor: mat8118 »

Czy nie sądzicie, że reklama 36i6 powinna zostać zdjęta z anteny? Nie przeszkadza mi tu naturalnie obecność tego owada. Natomiast bulwersuje mnie ten sztucznie dołączony dźwięk jednoznacznie sugerujący, że owad ten został zabity w momencie, gdy ten gość na niego siada. Ktoś powie Co w tym dziwnego? Każdego dnia, po prostu żyjąc, zabijamy dziesiątki owadów. Zgadzam się z tym. Ale co innego rozdeptać w drodze do pracy mrówki, a co innego skupić reklamę na akcie rozgniecenia tyłkiem owada. Bo nie sposób nie przyznać, że jest to kulminacyjny i (niestety) najciekawszy moment w owej reklamie. Czy zgadzacie się ze mną? Czy mamy szansę wywalczyć zakaz emisji tego?

Pozwolę tu sobie przytoczyć słynną reklamę lodów Koral, kiedy to Doda byłą zbyt perwersyjna podczas ich konsumpcji, czy też ocenzurowane kwiatkami truposzki w reklamie Heyah.

Pozdro
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Reklama 36i6

Post autor: jagodzio »

Eee Nie rozumiem co jest niestosownego w rozgniataniu owada na wizji Chyba, że jest się buddystą czy kimś takim. Rozumiem, że to ma być prowokacja Mało udana.
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

[Film] Reklama 36i6

Post autor: WojtekB »

Nie wiem o co chodzi - dla mnie ta reklama jest normalna
Zresztą pod koniec (dla mniej spostrzegawczych ) jest napisane, że podczas kręcenia reklamy nie ucierpiała żaden żuczek


Rozumiem, że podczas emisji pamiętnych reklam MOBILKING, płeć piękna mogła być zbulwersowana, ale w tym przypadku mało kto ma się do czegoś przyczepić

BTW ostatnio reklamy w Polsce są bez sensu (jak kto woli beznadziejne), a jeżeli są normalne to się okazuje, że są one podpatrzone (czy też porostu żywcem ściągnięte z Zachodu).

Czy też macie takie wrażenie ?
Awatar użytkownika
Tardis
Posty: 28
Rejestracja: 24 lut 2010, o 12:34

Re: Reklama 36i6

Post autor: Tardis »

Jak się reklama nie podoba to nie oglądać, jak się uważa ją za szpetną to okazywać zniesmaczenie przy swoich dzieciach aby wiedziały, że to jest niepoprawne i wymyślił, zaakceptował, zapłacił za to dupek to ale nie znaczy wcale, że wszyscy ludzie są do bani.
Jak mi się coś nie podoba to mam to ignoruje to, nie zawracam sobie głowy sprawami, które w mojej ocenie są pierdołami.
Każdy ma wolną wolę i własne jestestwo, jednego zemdli, drugi pozwie do sądu, trzeci się roześmieje a jeszcze inny podnieci.
rastman
Posty: 10
Rejestracja: 6 maja 2009, o 21:19

Re: Reklama 36i6

Post autor: rastman »

mnie to nie rusza, ale moja żona by wymiotowała:)
Biollka
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 13:22

Re: Reklama 36i6

Post autor: Biollka »

hej, no bez przesady! tym bardziej, że jak ktoś już też napisał wcześniej, na końcu jest podane, że nie ucierpoał żaden insekcik
a co do wymiotów i oobrzydliwości, też są dziesiątki innych, jeszcze przecież gorszych reklam. to jest właśnie też dziwne, że jak reklama ocieka seksem czy czasem nawet i jakimiś zachowaniami perwersyjnymi, to nikt się nie buntuje, a o małego żuczka takie kontrowersje
czy ktoś widział jakąś ostatnią reklamę 36i6 bo przyznam, że ja jakoś nie (nie mam telewizora tymczasowo ) a chętnie bym się dowiedziała, jak się potoczyły dalej losy turbodymomena
pozdrawiam
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Reklama 36i6

Post autor: resnick »

Biollka, jego od dawna nie ma Super Es go palcem pokonal, potem siostry bez endu a teraz jest gruby PiszMowDobowy.
Biollka
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 13:22

Re: Reklama 36i6

Post autor: Biollka »

och. widocznie jestem bardzo, ale to bardzo nie na bieżąco / w wakacje zrobiłam sobie raczej wolne od telewizora i oto skutki. wybaczcie moje niezorientowanie w temacie, obiecuję nadrobić!

w końcu idzie jesień.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości