Konkursy z biologii dla szkół ponadgimnazjalnych 2009/2010

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Mark91
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, o 14:02

Konkursy z biologii dla szkół ponadgimnazjalnych 2009/2010

Post autor: Mark91 »

Cześć w styczniu biorę udział w olimpiadzie i mój nauczyciel prowadzący powiedziała żebym znalazł wszystkie możliwe konkursy dotyczące biologii zasadniczo w województwie śląskim i małopolskim. Możecie pomóc? Przeszukałem cały zeszłoroczny terminarz zamieszczony na tym portalu i nic ciekawego nie znalazłem, stronę kuratorium śląskiego i małopolskiego tez przetrzepałem… Na pewno wiem że w Katowicach jest jakiś konkurs dla licealistów… Tylko jaki…? Jeśli znacie jakieś tego typu konkursy dla szkol ponadgimnazjalnych to proszę napiszcie jakiś kontakt do organizatora, co to za konkurs i takie ogólne informacje w miarę możliwości. Chodzi głownie o to by się sprawdzić, a czasami jak pewnie wiecie z doświadczenia przy okazji można się czegoś nauczyć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości