rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jaxja
Posty: 12
Rejestracja: 5 lip 2009, o 05:19

Re: rekrutacja

Post autor: jaxja »

Skąd wiecie, że próg w Poznaniu jest 183? Z listy rankingowej tego chyba nie widać?
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: rekrutacja

Post autor: jankes_medyk »

dzoners pisze:jestem ciekawy ile milionów osób składało do Poznania, jeśli lista wazy 77 mega
bylo cos 18osob na miejsce tydzien przed zakonczeniem rekrutacji

no jak skad wiadomo jaki jest prog ? trzeba odliczyc sobie 200osob i juz
Solange
Posty: 25
Rejestracja: 2 lip 2009, o 07:49

Re: rekrutacja

Post autor: Solange »

YudYta, myślę ze na spokojnie się dostałaś, co do konkursu świadectw to średnie brane są pod uwagę dopiero przy ostatnich listach w sytuacjach ostatecznych na razie biorą więcej ludzi bo liczą że część i tak zrezygnuje wiec spokojnie jeśli chcesz tam zostać to indeks masz w garści
jaxja
Posty: 12
Rejestracja: 5 lip 2009, o 05:19

Re: rekrutacja

Post autor: jaxja »

jankes_medyk pisze:
dzoners pisze:
no jak skad wiadomo jaki jest prog ? trzeba odliczyc sobie 200osob i juz
niekoniecznie - wŁodzi miejsc jest 200, próg ustalono na 245, a ma go ponad 400 osób.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: rekrutacja

Post autor: formica »

do kiedy trzeba dostarczyć orginały do 17 lipca? to dotyczy pierwszej listy czy już kolejnych bo nie mogę znaleźć? Cholerka nie mogę się zdecydować
YudYta
Posty: 50
Rejestracja: 11 maja 2009, o 22:27

Re: rekrutacja

Post autor: YudYta »

Dziękuję za odpowiedzi
dzoners pisze:YudYta, lepiej się zadzwoń spytać, ale jednak z jakiegoś powodu jesteś sto osiemdziesiąta któraś, a nie dwieście któraś
Mam tylko nadzieję, że to nie jest ustawienie przypadkowe Teraz nie wiem, czy ryzykowac. W sumie do Poznania mam bliżej, a do Gdańska 2 razy tyle. Jestem z dolnośląskiego

[ Dodano: |9 Lip 2009|, o 23:54 ]
Widzę, że jutro poznań będzie miał gorącą linię telefoniczną
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

Obierka pisze:Moim zdaniem, wyniki uszeregowane są już uwzględniając średnią. BTW, jak myślicie. Progi na lek-dent i lekarski kształtują się podobnie. Czy w ogóle jest sens łudzić się z 178 punktami, że dostanę się do Poznania lub Gdańska na lek-dent?
nie sa raczej wg sredniej, wiec teoretycznie z 1 listy moga wyeliminowac kogos ze 183, ale na pewno sie dostanie ostatecznie ze spokojem.

178 na lek dent mysle ze luzno do Poz i Gdanska, natomiast do Poz na lek-mysle, ze ciezko. Do gdanska pewnie tak.

[ Dodano: |10 Lip 2009|, o 00:44 ]
jaxja pisze:
jankes_medyk pisze:
dzoners pisze:
no jak skad wiadomo jaki jest prog ? trzeba odliczyc sobie 200osob i juz
niekoniecznie - wŁodzi miejsc jest 200, próg ustalono na 245, a ma go ponad 400 osób.

bo w lodzi doskonale wiedza, ze spitola im wszyscy przyjeci gdzie indziej] wiec wzieli juz zapas, proste. w Poz badz tego pewna- prog jest 183 na chwile obecna, spadnie pewnie do max 179 w mojej opinii, ale moge sie mylic (i bedzie np 178)
lukaszz15
Posty: 30
Rejestracja: 9 sty 2007, o 16:59

Re: rekrutacja

Post autor: lukaszz15 »

Z tego co zdążyłem obczaić, to, gdy są osoby o tym samym wyniku, to uszeregowane są wg. numeru identyfikacyjnego, od najniższego do najwyższego. Przynajmniej tak było z moją osoba Ale drugi raz sprawdzać nie będę, bo mój komp dostał zatwardzenia od otwierania tego dziadostwa, wystarczy mi informacja czy ze swoim wynikiem stoję czy leżę na liście
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

YudYta pisze: Mam tylko nadzieję, że to nie jest ustawienie przypadkowe
nie przypadkowe- alfabetyczne. myslisz, ze komus bez potrzeby chce sie liczyc jakies srednie? blagam] badz pewna, ze to spis alfabetyczny.

[ Dodano: |10 Lip 2009|, o 00:47 ]
no albo wg numeru, wlasnie. na pewno nie wg ocen, oni wiedza, ze i tak wszystkich 183 przyjma, to po co im oceny.
paul0310
Posty: 27
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 11:14

Re: rekrutacja

Post autor: paul0310 »

Moim zdaniem napewno nie alfabetycznie , twierzde tak gdyż mam nazwisko na MAjestem 5 na liscie ( mam na mysli liste osob z taką samą liczbą punktów).
A własnie nie pamiętacie, że w formularzu była napisana średnia ocenWydaje mi się że to jest lista już wiecie, taka ważna
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

paul0310, no i co z tego? jakie wg Ciebie jest prawdopodobienstwo, ze kazda ilosc punktow posiada swoich alfabetycznych reprezentantow od a-z.
poza tym mozliwe, ze jest numerami kodowymi, na pewno nie srednia, widze na przykladzie znajomych, gdzie maja tyle samo pktow, a ten, co jest wyzej, ma srednia nizsza od tego nizej.
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: rekrutacja

Post autor: misiaqd »

ojejku, nieważne jak:)
ja dopiero dzisiaj otworzyłam tą listę. i jestem wyżej niż w Gdańsku:)
125 ^^
ale jak to teraz jest, ze wszyscy muszą złożyć oryginał? nieważne czy są w tej 200 czy nie? biedni są Ci ludzie, którzy np. dostali się gdzieś indziej? paranoja jakaś!
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: rekrutacja

Post autor: dzoners »

Albo zwolnię tu miejsce, albo nie zwolnię d
Pójdę dziś chyba do wróżki, żeby mi powiedziała, czy lepiej dla mnie iść do Zabrza, czy Poznania d
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości