Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Progi

Post autor: Chemik »

W Poznaniu nikt mi nie mówił o fali miasta z tramwajami.
Wrocław to co innego, tam to studenci wyśmiewają się z osób niejednokrotnie inteligentniejszych ale z mniejszych miast lub wsi
lisiczka
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:46

Re: Progi

Post autor: lisiczka »

no no chemik ja sie z tym nie spotkałam a jestem z małego miasta i studiuje we wrocławiu
tak naprawdę to zależy kogo sie spotka
wrocław to czasami bardzo dziwne miasto
chociaż ja juz niedługo stąd umykam
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Progi

Post autor: Chemik »

W Poznaniu nikt mi nie mówił o fali miasta z tramwajami.
Wrocław to co innego, tam to studenci wyśmiewają się z osób niejednokrotnie inteligentniejszych ale z mniejszych miast lub wsi
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Progi

Post autor: bajer »

no bo w Poznaniu liczy sie osobowosc kogos kto tu przyjechal a nie fakt skad przyjechal

w ogole nie wiem gdzie to napisac ale bylem zlozyc deklaracje dzisiaj i przerazilem sie tymi ludzmi ktorzy tam byli. przemadrzala grupka laureatow, brrr, az nie wiem czy chce sie ciagle dostac
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Progi

Post autor: formica »

Chemik pisze:W Poznaniu nikt mi nie mówił o fali miasta z tramwajami.
Wrocław to co innego, tam to studenci wyśmiewają się z osób niejednokrotnie inteligentniejszych ale z mniejszych miast lub wsi
Ciekawe. Mieszkam we Wrocławiu od urodzenia w LO prawie połowa mojej klasy była spoza miasta i jakoś nikt nikogo nie wyśmiewał. Przeciwnie wszystkim się podobało . A za-miasto jest super bo jest gdzie ognisko zrobić i wyjechać gdy ma się dość tłumu i hałasu. Proponuję nie uogólniać bo ja się z czymś takim nie spotkałam. A jakieś kręgi ę,ą co to nie oni znajdą się w każdym mieście
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Progi

Post autor: doktorka »

bajer pisze:no bo w Poznaniu liczy sie osobowosc kogos kto tu przyjechal a nie fakt skad przyjechal

w ogole nie wiem gdzie to napisac ale bylem zlozyc deklaracje dzisiaj i przerazilem sie tymi ludzmi ktorzy tam byli. przemadrzala grupka laureatow, brrr, az nie wiem czy chce sie ciagle dostac
ze co? w Poznaniu sie liczy osobowsc? znam i Poznan i Wroclaw i zdecydowanie Poznan jest bardziej snobistyczny, co z reszta widać na uczelni, prawie wszyscy z Poznania woza sie niesamowicie (druga sprawa, ze na ogol do piet nie dorastaja intelektem tym z wiosek") i traktuja z gory wszelkie osoby spoza Poznania. Oczywiscie nie mozna uogolniac, mam w grupie cale 2 osoby z Poznania, ktore sa normalne]
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: Progi

Post autor: jankes_medyk »

snoby i materialisci650zl za pokoj yeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: Progi

Post autor: misiaqd »

no, ja też znam parę ludzi z Poznania i wożą się, że są z POZNANIA.ale nie uogólniam.i zagadzam sie z Doktorką, częśto ludzie z mniejszych miast są o wiele lepsi od Poznaniaków.
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Progi

Post autor: shisha pangma »

W Poznaniu nie studiowałam, więc nie wiem, za to we Wrocławiu chodziłam zarówno do LO jak i studiuję i ogólnie na miasto samo w sobie raczej nie narzekałam, chociaż widzę (szczególnie na studiach i to wśród tzw. przyjezdnych(sic!)) coś czego nie umiem nazwać jednym słowem: szczycą się, że są TAAACY sympatyczni i otwarci, bo mieszkają teraz we Wrocławiu (w gazecie tak napisali, że ludzie we wrocu tacy są więc to jedyna niepodważalna prawda) i jednocześnie ta wielka"sympatyczność nie przeszkadza im pogardzać ludźmi z innych miast (szczecin i białystok to idioci, łódź ludzie z krzywą mentalnością, kraków zarozumialcy itp. tak jak by sami byli krynicami intelektu i kultury osobistej och ach)
dzisabel
Posty: 6
Rejestracja: 4 lut 2009, o 14:23

Re: Progi

Post autor: dzisabel »

Czy uważacie, że są jakieś realne szanse dostania się do Poznania na lek mając 178 pkt jeśli pierwsza osoba z takim wynikiem jest 358 osobą na liście?
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: Progi

Post autor: misiaqd »

no to jest tak zwana jazda po krawędzi, bo nasi studenci mówią, ze próg będzie włąsnie w okolicach 178. Ja im wierze, ze względu na ich większe doświadczenie w tym bałaganie. Więc myślę, ze powinnaś spróbować.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Progi

Post autor: doktorka »

no ja kupilam inne fusy i teraz wroze od nowa, wiec biorac pod uwage, ze biały dosc szybko schodzi, a SUM ma prog 179 (ktory nota bene wywrozylam bezblednie), oswiadczam, iz MOZE SIE ZDARZYC, ze prog spadnie we wrzesniu nawet do 177. Bo nikomu sie nie chce czekac, az Poznan laskawie wywiesi kolejna liste za miesiac, wiec sobie juz zaklepuja miejsca tam, gdzie sie dostali (SUM, Bialy, Gdansk) i maja gdzies Poznan.
sevilliana
Posty: 137
Rejestracja: 21 maja 2009, o 13:03

Re: Progi

Post autor: sevilliana »

doktorka pisze:Bo nikomu sie nie chce czekac, az Poznan laskawie wywiesi kolejna liste za miesiac
no właśnie, kiedy będzie następna lista? o.O i czy w ogóle będzie podana do ogólnej informacji? lol ] próg na farmację 173
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości