Studenci biologi na UG-prosze o pomoc

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
saizou

Studenci biologi na UG-prosze o pomoc

Post autor: saizou »

Mam zamiar od października podjąć studia na tym kierunku i chciałabym czegoś się dowiedzieć o nim. Prosze studentów tegoż kierunku na UG o drobna pomoc zatroskanej kobicie : Jaki poziom kształcenia(jacy wykładowcy), atmosfera na studiach, ilośc nauki itp.
Pozdrawiam cieplutko
sigma

Re: Studenci biologi na UG-prosze o pomoc

Post autor: sigma »

to ja sie dorzuce do pytaniabo teŻ bym chciał studiować na UG :) .ale to mam jeszcze rok :)))
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: Studenci biologi na UG-prosze o pomoc

Post autor: anik »

A więc ogólnie rzecz ujmując: poziom kształcenia wydaje mi się dość wysoki (trudno mi to obiektywnie ocenić, bo nie znam innych uczelni), wykładowcy różni, jedni bardzo sympatyczni, inni mniej, atmosfera na studiach zależy przede wszystkim od ludzi na konkretnym roku, nie wiadomo na kogo sie trafi, na moim roku ogólnie ludzie sympatyczni ale zdarzają się też wyjątki. Nauki jest sporo, szczególnie na 1 semestrze, ale kierunek biologia chyba ma to do siebie, że na każdej uczelni trzeba się dużo uczyć. To tak bardzo pobieżnie. w każdym bądź razie mi się podoba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości