chora mysia Ratunku

bialamysia
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:44

chora mysia Ratunku

Post autor: bialamysia »

Witam
proszę was o radę ponieważ nie mam pomysłu co może dolegać mojej kulce( ma wiele dziwnych objawów. Byłam u weta ale dał tylko środek odrobaczający a mysia dalej jest dziwna. Dzieje się takie coś
- ma suche małe i niekształtne bobki (od jakiegoś tygodnia nic nie pomaga( ani parafina ani jabłko nic)
-schudła pomimo tego że je
-ma dziwne futerko jakby takie natłuszczone
-i najgorsze zrobił jej się garb i wszytstkie kostki wyszły na zewnątrz.
-mniej biega
- i jak je to tak dziwnie hmmm nie wiem jak to określić ćamka czy mlaska (ząbki ma w porządku chyba wet sprawdzAŁ


BARDZO PROSZĘ O POMOC

[ Dodano: |10 Lip 2009|, o 13:10 ]
moja szylka już wogóle nie robi bobokówpomóżcie
pomorek
Posty: 127
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:44

Re: chora mysia Ratunku

Post autor: pomorek »

kurcze chciałabym pomóc ale nie mam pojecia jak to zrobic
domyslam sie ze ma powazne problemy z układem pokarmowym- zaparcia sa bardzo niebezpieczne dla szylek. Jesli to nie pasożyty to tylko cos takiego.
Mój szyszek miał takie małe bobeczki gdy przyjmował antybiotyk.

Ale tak naprawde to nie wiem. Tylko lekarz który sie zna na szylkach cos by zaradził.

Idz do innego wetai tam szukaj pomocy, to jedyne co mozesz zrobic, inaczej szyszka umrze.
edytad
Posty: 61
Rejestracja: 10 sty 2009, o 16:50

Re: chora mysia Ratunku

Post autor: edytad »

Pomorek ma rację, idź jak najszybciej do DOBREGO WETA, KTÓRY SIĘ ZNA NA SZYNSZYLACH! I daj znać co u Was. Trzymam kciuki.
bialamysia
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:44

Re: chora mysia Ratunku

Post autor: bialamysia »

było ciężko ale jest lepiej niestety po zrobionej lewatywie moja mysia dalej nie robiła bobków aż dwa dni a przy tym już na nic nie miała siłjuż mi się kładła na rękachnic nie pomogło ani jabłka ani drożdze normalnie masakra. dzięki bogu wczoraj zaczęła trochę jeść i dzisiaj po zaszczyku zrobiła aż 3 kupki byle by się na tym nie skończyło
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: chora mysia Ratunku

Post autor: dream »

podaj lakcid i enzymatyczny napar z rumianku powinno pomóc skoro już dochodzi do siebie.
bialamysia
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:44

Re: chora mysia Ratunku

Post autor: bialamysia »

już normalnie bobkuje
edytad
Posty: 61
Rejestracja: 10 sty 2009, o 16:50

Re: chora mysia Ratunku

Post autor: edytad »

hurrrrrra!
bialamysia
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:44

Re: chora mysia Ratunku

Post autor: bialamysia »

od czasu gdy poczuła się lepiej bardziej mi ufa i przychodzi jak ją zawołam normalnie cieszę się że o nią walczyłam i radzę wszystkim aby się nie poddawali *
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości