Kto na medycynie w 2009/2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dr Qeen
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:57

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: dr Qeen »

Środa Wlkp.
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: persil1991 »

bajer pisze:no ja jestem z Poznania
Hej bajer A pochwalisz się szkołą?
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: dzoners »

Bardzo możliwe, że ja się tu też wybiorę

Myślę jeszcze o Zabrzu, ale mam jeszcze prawie cały tydzień na myślenie d
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: misiaqd »

to może sie spotkamy, a kto wie, może nawet trafimy do jednej grupy)
Adam_doktorek
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2009, o 10:17

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: Adam_doktorek »

Też się dostałem i zostaje w Poznaniu. Jutro idę do biura rekrutacji złożyć dokumenty. Nie jestem z Poznania, więc teraz muszę poszukać mieszkania. W jakiej okolicy najlepiej szukać mieszkania? Może ktoś poszukuje współlokatora?
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: misiaqd »

no jak juz gdzieś było pisane na tym forum-najlepsze okolice na pierwszy rok to Grunwald albo Jeżyce bo najblizej na uczelnię:)
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

persil1991 pisze:Hej bajer A pochwalisz się szkołą?
chodzilem do XVI LO Krzesiny jak cos i nawet niezla szkola ale ciesze sie ze juz nie bede musial tam jezdzic chcecie cos jeszcze wiedziec to pytac i mam nadzieje ze pierwsze wrazenie na podstawie tych ktorych zobaczylem dzisiaj bedzie mylne

co do dzielnic Grunwald owszem, mozesz tam probowac a Jezyce wydaja mi sie takie zamkniete dla obcych ale moze to mylne wrazenie
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: MikaNeko »

To ja jestem ze Skierniewic.

bajer można wiedzieć dokładniej jakie to było pierwsze wrażenie?
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: misiaqd »

przepraszam, za offtop (albo i nie) ale nie mogłam się powstrzymać) dla tych co sa już na leku mogą się pozytywnie nastawić- założyłam konto roku na nk:D wiem, ze to mże głupie i zaraz niektórzy mnie zrugają, ale trzeba się cieszyć jeszcze póki perspektywa tych studiów nam się podoba)
lukaszz15
Posty: 30
Rejestracja: 9 sty 2007, o 16:59

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: lukaszz15 »

Misiaqd pomysł z nk jest dobry, zwłaszcza na początku studiów, łatwiej będzie można zorganizować jakąś integrację roku czy choćby znaleźć współlokatorów, gdyby ktoś był w potrzebie I żeby nie było, że wypowiadam się z czapy, ja też wbijam na Lekarski I
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: doktorka »

no witam dzieciaczki

co do mieszkan
1/JEŻYCE! -ulice: Przybyszewskiego, Bukowska, Szamażewskiego, Ogrody, Dąbrowskiego, okolice Rynku Jeżyckiego, Polna, Wawrzyniaka itp itd

2/grunwald - tu juz trzeba uwazac, Grunwald to moze byc 100m od collegium anatomicum, a moze byc zadupie bez dojazdu, celowac w ulice tj Bukowska, Grunwaldzka, Śniadeckich, Matejki, okolice Targów Poznanskich itp itd

3/Łazarz - Matejki, okolice Parku Wilsona, Głogowska -tez uwazac na numery, mozna wyladowac prawie w komornikach niechcacy, okolice Dworca Zachodniego, skrzyzowanie Hetmanska-Głogowska

ogolnie z Wildy tez jest calkiem w porzo (ja mieszkam na Wildzie i dojazd jest ok do wszelkich uczelnianych przybytkow+szpitali)

Prawda jest taka, ze mieszkanie mozna miec gdziekolwiek z wyjatkiem okolic Ławicy, Górczyna, Różanego Potoku, naramowic-bo to sa juz zadupia odlegle] Dosc daleko jest z Nowego Miasta, Ratajów (rataji?), ale na Ratajach sie za to swietnie mieszka, jeziorko malta i te sprawy, mieszkalam na 2 roku, dojazd byl niezly, ale troche przydługi, jakies 30-35min, ale i tak polecam]

Nie przejmujcie sie wiec za bardzo lokalizacja, jeżyce i grunwald to moze i dzielnice bliskie UMP, ale mieszkanie w zasyfionych kamienicach w okolicy pozbawionych zielenii, za to bogatych w psie odchody i wszechobecny alkoholizm z patologia nie nalezy tez do najfajniejszych] Niektorym wszystko jedno, mi tam nie

[ Dodano: |14 Lip 2009|, o 00:15 ]
a w ogole to w moim bloku na Wildzie (nowy blokens) jest chyba mieszkano 2-pokojowe do wynajecia, moge popytac jak ktos chce] Nieoceniona zaleta procz tego, ze blok jest nowy, Zabka pod blokiem, a do Lidla 100m- fakt, ze mieszkam tam ja:P bezcenna pomoc studencka
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

MikaNeko pisze:bajer można wiedzieć dokładniej jakie to było pierwsze wrażenie?
opisalem to gdzies, po prostu byla grupka ludzi sprawiajaca wrazenie przemadrzalych madrali uwazajacych sie za pepek swiata ale byc moze to tylko wrazenie spowodowane tym ze w grupie byli po prostu bardzo pewni siebie

nasza-klasa fajny pomysl, jakby co zapisze sie za tydzien jesli Bog da
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: persil1991 »

doktorka pisze:Ratajów (rataji?)
Z Rataj
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości