Analityka UJ

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Veroniikaaa
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2009, o 18:45

Re: Analityka UJ

Post autor: Veroniikaaa »

Jak myślicie czy z 153 pkt mam szansę się dosatać na Uj na analitykę. Czy w zeszłym roku próg spadł też o tyle pkt?
evu
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2009, o 10:45

Re: Analityka UJ

Post autor: evu »

Veroniik pisze:Jak myślicie czy z 153 pkt mam szansę się dosatać na Uj na analitykę. Czy w zeszłym roku próg spadł też o tyle pkt?
no w tamtym roku ze 163 spadlo do 145 czy 146, wiec musi byc kolorowo:P a w ogole nastepna lista jest 20? czy to tylko data dostarczenia dokumentow
Caldina
Posty: 21
Rejestracja: 24 mar 2009, o 20:34

Re: Analityka UJ

Post autor: Caldina »

W systemie jest informacja że wpisy na studia osób przyjętych z drugiej listy zaczynają się od 21 lipca więc możliwe że będzie to 20 lipca wieczorem lub dopiero 21.
evu
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2009, o 10:45

Re: Analityka UJ

Post autor: evu »

nie widze takiej informacji w systemie/ mam napisane tylko ze do 20stego jest skladanie dokumentow tych co sie dostali z pierwszej listy. Moze mi ktos wyjasnić jak to sie stało, ze najpierw przyjeli 70 osob, teraz 67? co sie stalo z tymi 3ema? a jesli zrezygnowaly to dlaczego mam ta sama pozycje na rezerwie a nie 3 oczka wyzej? chore/
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: Analityka UJ

Post autor: nebya »

Składał ktoś już dokumenty na analitykę na UJ? Jeśli tak to niech napisze, czy w sekretariacie zwracają uwagę na wymiary zdjęć. Bo ja się zaczynam denerwować, nie przyszło mi wcześniej do głowy żeby zdjęcia mierzyć, a moje mają trochę mniejsze wymiary od tych wymaganych. Do Krakowa mam kawałek, jadę jutro, dzisiaj już nowych zdjęć nie zrobię bo u mnie nie ma fotografa. Bardzo proszę o odpowiedź osoby zorientowane.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Analityka UJ

Post autor: czornydanio90 »

II lista jest 21 bodajże . do 20 można dokumenty dowozić
dominika1234
Posty: 8
Rejestracja: 22 cze 2009, o 19:25

Re: Analityka UJ

Post autor: dominika1234 »

Ja składałam już papiery na analitykę ale szczerze mówiąc nikt mi zdjęć nie mierzył Chociaż znając wszechobecną biurokrację nie zdziwiłabym się gdyby nie przyjęli niewymiarowych zdjęć. A tak na marginesie: ile z was złożyło już dokumenty na analitykę? Jak byłam w środę składać dokumenty widziałam że złożyło może 6 osób.
Sylwinkaaa
Posty: 7
Rejestracja: 8 lip 2009, o 14:38

Re: Analityka UJ

Post autor: Sylwinkaaa »

ja złożyłam papiey już w we wtorek i byłam chyba pierwszą osobą składającą dokumenty na analityke bardzo mnie zdziwiła uprzejmość pań w dziekanacie
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: Analityka UJ

Post autor: nebya »

dominika1234 pisze:Ja składałam już papiery na analitykę ale szczerze mówiąc nikt mi zdjęć nie mierzył Chociaż znając wszechobecną biurokrację nie zdziwiłabym się gdyby nie przyjęli niewymiarowych zdjęć. A tak na marginesie: ile z was złożyło już dokumenty na analitykę? Jak byłam w środę składać dokumenty widziałam że złożyło może 6 osób.
Ja złożyłam papiery wczoraj
Na liście było może z 15 osób z tego co zauważyłam.
Co do zdjęć, w czwartek zadzwoniłam do UJ i jakiś pan mi powiedział, że mają być takie jakie wymagają, bo innych nie przyjmą. Więc zrobiłam sobie nowe, bo jakoś nie bardzo mi się widziało jechać 300 km na darmo. Co prawda nikt mi ich nie mierzył ale pani w sekretariacie bardzo intensywnie się im przyglądała

I tak w ogóle, jak tylko dostanę się gdziekolwiek na lekarski zaraz zwalniam miejsce na analityce na UJ. I pewnie dużo osób też tak zrobiło, że złożyło na analitykę asekuracyjnie, więc nie przejmujcie się bo pewnie sporo ludzi zrezygnuje

A i jeszcze jedno pytanie do osób które już dostarczyły dokumenty: czy wam też kazano złożyć oryginał świadectwa? Bo na stronie uczelni napisane jest, że może być też odpis. Jechałam z zamiarem złożenia odpisu, a pani do mnie żebym dała oryginał- dobrze, że wzięłam ze sobą.
Caldina
Posty: 21
Rejestracja: 24 mar 2009, o 20:34

Re: Analityka UJ

Post autor: Caldina »

Teraz pisze że już tylko 66 osób się zakwalifikowało Może wzięło się to stąd, że te 4 osoby zaznaczyły rezygnację na swoim koncie i to automatycznie skraca listę. Niedługo drugi etap rekrutacji a ja już zaczynam trząść portkami, nie wiem jak to będzie w tym roku z progami skoro wszędzie jest tak wysoko na razie mam miejsce na biologii UJ - niby też sukces ale jakiś niepełny.
Awatar użytkownika
Miśka_
Posty: 205
Rejestracja: 14 mar 2008, o 19:42

Re: Analityka UJ

Post autor: Miśka_ »

Caldina pisze:na razie mam miejsce na biologii UJ - niby też sukces ale jakiś niepełny.
Też mam miejsce na biologii, ale sukces pełny, choć czekam na analitykę, ale nie wiem co wybiorę Może się nie dostanę na ana to problem z głowy
Składałaś dokumenty na biologię ? Nie wiesz ile trwa ew. wybieranie dokumentów?
evu
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2009, o 10:45

Re: Analityka UJ

Post autor: evu »

Miśka masz nie brać takiej opcji pod uwagę , bo wykraczesz skoro Ty się ze 160 pkt nie dostaniesz to ja automatycznie też
Caldina
Posty: 21
Rejestracja: 24 mar 2009, o 20:34

Re: Analityka UJ

Post autor: Caldina »

Hmm pytałam się pani i powiedziała, że trzeba po prostu przyjść i złożyć rezygnację.jeżeli nasze dokumenty leżą sobie na wydziale zoologii na Ingardena to spoko, gorzej jak trzeba będzie jechać gdzieś na drugi koniec Krakowa żeby je odzyskać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości