kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
takatam
Posty: 19
Rejestracja: 7 lip 2009, o 12:58

kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: takatam »

poznajmy się^^
poziomkakj
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 18:06

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: poziomkakj »

a lek-den tez moze byc ? na dzien dzisiejszy na liscie przyjetych nie ma ani jednej znanej mi osoby wiec hetnie sie zapoznam hehe jak tam z mieszkaniami? Szukacie juz? Wiecie cos na temat ksiazek? kiedy kupowac itd.
flexible
Posty: 112
Rejestracja: 24 maja 2008, o 19:46

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: flexible »

J idę -)
Awatar użytkownika
agnieshhhka
Posty: 57
Rejestracja: 25 kwie 2009, o 15:50

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: agnieshhhka »

Ja też idęKierunek lekarski
Co prawda narazie jestem na liście rezerwowej, ale czuję, że się dostanę, hehe
poziomkakj pisze: jak tam z mieszkaniami?
Wybieram akademik.
poziomkakj pisze:Wiecie cos na temat ksiazek?
Nie wiem nic
kkkkk
Posty: 98
Rejestracja: 1 sie 2008, o 15:01

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: kkkkk »

Jeśli próg spadnie o 3 pkty, to ja również idę Co do książek to na forum um lublin ktoś napisał jakie ksiazki najlepiej mieć do kazdego przedmiotu Ja chyba kupuje sobie tylk oatlas do anatomi a reszte planuję wypozyczyc
Awatar użytkownika
Mimson
Posty: 135
Rejestracja: 8 cze 2009, o 11:19

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: Mimson »

hihi ja też sie wybieram , zobaczymy jak to będzie. Atlas podobno brdzo sie przydaje. Ja planuje kupic jeszcze Bohenka. A tak poza tym to trzeba jakies skrypty miec z chemii, ale to trzeba od ludzi co teraz 1 rok konczą sobie zalatwić
takatam
Posty: 19
Rejestracja: 7 lip 2009, o 12:58

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: takatam »

nic o książkach nie wiem, zorientuję się we wrześniu pewnie^^ ale Bohenka kupię, nie wiem co to ale często mi sie obija o uszy więc pewnie to jest przydatne:D jeśli chodzi o mieszkanie to też nic jeszcze nie mam, będę szukać bo niestety nie było mi dane urodzić się w Lublinie:p
a o co chodzi z tymi fartuszkami i obuwiem? szczerze mówiąc nie chce mi się szukać na forum:P
nie znam NIKOGO z obecnej listy przyjętych tak więc każda znajoma twarz ułatwi start w październiku hehe)
Awatar użytkownika
Mimson
Posty: 135
Rejestracja: 8 cze 2009, o 11:19

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: Mimson »

takatam pisze:ale Bohenka kupię, nie wiem co to ale często mi sie obija o uszy więc pewnie to jest przydatne:D
haha No wiec to super obszerne tomy na anatomie
takatam pisze:będę szukać bo niestety nie było mi dane urodzić się w Lublinie:p
no nie wiem czy tak niestety Nie mamy sie za bardzo czym pochwalić
takatam pisze:a o co chodzi z tymi fartuszkami i obuwiem?
Obowiązkowe na zajęcia z anatomii.
takatam
Posty: 19
Rejestracja: 7 lip 2009, o 12:58

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: takatam »

Lubliniacy, jesteście choćby te 500 zł do przodu jeśli chodzi o mieszkanie które np ja musze wynajmowac:P mógłby ktoś napisać szerzej odnośnie wyposażenia na 1szy rok? wiem pewnie było tysiąc razy o tym, ale nie tu:P pewnie nie tylko ja będę wdzięczna:)
i czy warto np kupować od starszaków jakieś notatki itp? czy to tylko oni tak wciskają zagubionym pierwszaczkom jakiś bubel?:D
lenkaaa17
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2009, o 17:28

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: lenkaaa17 »

Hej ja też idę do Lublina miałam niezły dylemat , ale w końcu zrezygnowałam z Poznania i. jutro wysyłam papiery kurierem do Lublina, mam nadzieję, że nie pożałuję swojej decyzji, w końcu będę bliżej domu i może uczelnia będzie mniej stresująca niż w Poznaniu) to do października, ale już pewnie teraz muszę sie rozglądać za jakimś mieszkankiem i asekuracyjnie złożyć podanie o akademik - wiadomo już coś odnośnie terminu składania tych podań?
a.
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2009, o 11:48

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: a. »

i ja także zrezygnowałam z Poznania i wybrałam Lublin, głównie ze wzgędu na odległość, mam nadzieję, że nie będę żałować teraz muszę rozejrzeć się za mieszkaniem, może ktoś chce mnie przygarnąć ? ewentulanie szukać ze mną mieszkania ? ja kompletnie nie znam miasta, może ktoś podpowie w jakiej okolicy najlepiej szukać mieszkania?
S.....
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2009, o 13:14

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: S..... »

Też idę do Lublina, chyba to lepszy wybór niż Białystok. Odległość była podobna, jednak z tego co słyszałam Lublin jest miastem idealnym dla studentów, więc mam nadzieję, że nie będę żałowała Także szukam jakiegoś pokoiku, może zbierzemy się w kilka osób i czegoś poszukamy. Niestety także nie znam miasta, ale chyba czas to zmienić.
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: kto idzie na lek do LbN? rok 2009:)

Post autor: Falx »

Pod jakim względem Lublin jest miastem lepszym dla studentów niż Białystok? Sory, ale nie znam i jednego i drugiego miasta
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 44 gości