farmacja niestacjonarna

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
delecja
Posty: 14
Rejestracja: 6 lip 2009, o 10:38

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: delecja »

w tamtym roku bylam w Twojej sytuacji, wiec wiem jak sie czujesz:) ach, ta niepewnosc!:D Spokojnie dasz rade! Rady nie daja sobie u nas osoby, ktore nie chodza na zajeciach, maja zaleglosci. No i maja warunek na przyklad z botany, ktory kosztuje 2 tysiaki. I to na wlasne zyczenie!
A idziesz na GUM?
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Delling »

delecja pisze:w tamtym roku bylam w Twojej sytuacji, wiec wiem jak sie czujesz:) ach, ta niepewnosc!:D
Dokładnie, niestety jest taka psychologiczna bariera, że zabrakło na stacjonarne więc może jestem za cienki heh
delecja pisze: Spokojnie dasz rade! Rady nie daja sobie u nas osoby, ktore nie chodza na zajeciach, maja zaleglosci.
Mam nadzieję ja na pewno sobie zaległości nie będę robił bo za dużo się namęczyłem, żeby chociaż na tą niestacjonarną farmę się dostać P
delecja pisze: No i maja warunek na przyklad z botany, ktory kosztuje 2 tysiaki.
2 tys.lol
delecja pisze: A idziesz na GUM?
Tak, jestem z Gdańska więc tylko GUM u mnie wchodzi w grę .


PS- a właśnie, mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie, jest organa na I roku i czy w ogóle jest informatyka na farmie w Gda. ?gt
delecja
Posty: 14
Rejestracja: 6 lip 2009, o 10:38

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: delecja »

na GUMie fajnie jest:) organa jest na 2 roku, na pierwszym mamy tylko nieorganiczna. Informatyka tyz jest jeden semestr na pierwszym roku, ale nie wiem jak wyglada bo mialam ja przepisana:D no i jest jeszcze matma i statystyka.matma, zmora pierwszego semestru. A stata drugiego:) jak trafisz na Irenke oczywiscie. Bo ona lubi sie pastwic nad ludzmi szczerze.
A botana jest strszna i mam poprawke we wrzesniu hehe
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Delling »

delecja pisze:na GUMie fajnie jest:)
Miło to słyszeć
delecja pisze: organa jest na 2 roku, na pierwszym mamy tylko nieorganiczna.
To ekstra, se we wrześniu trochę nieorgany tylko przypomnę .
delecja pisze: Informatyka tyz jest jeden semestr na pierwszym roku, ale nie wiem jak wyglada bo mialam ja przepisana:D
Ajj miałem nadzieję, że jej nie będzie Nie cierpię informatyki w żadnym wydaniu / no ale na szczęście tylko semestr.
delecja pisze: no i jest jeszcze matma i statystyka.matma, zmora pierwszego semestru. A stata drugiego:) jak trafisz na Irenke oczywiscie. Bo ona lubi sie pastwic nad ludzmi szczerze.
No to na de mną będzie miała okazję się bardzo dużo pastwić

delecja pisze: A botana jest strszna i mam poprawke we wrzesniu hehe
.

To powodzenia życzę .
knxa
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2009, o 17:03

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: knxa »

Witam!
Ja też raczej dołącze do grona niesatcjonarnej farmacji.
Decyduje się raczej na lublin (tzn. najbardziej mi odpowiada)
I tutaj moje pytanie, myślicie że w tym roku znowu będzie wymagane minimalne 50 % punktów.?
i znowu większość przyjmą.
gdyby jakimś cudem udało mi się załapać na medycyne płatną to jeszcze lepiej ale jak coś to chce mieć nadzieje na tą farmacje przynajmniej -)
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Delling »

knxa pisze:Witam!
I tutaj moje pytanie, myślicie że w tym roku znowu będzie wymagane minimalne 50 % punktów.?
To powinno pisać w wymaganiach rekrutacyjnych. Na GUMedzie jest wymagane te 50%.
knxa
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2009, o 17:03

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: knxa »

wiesz chodziło mi o to , że na przykład w zeszłym roku na prawie wszystkie uczelnie jak ktoś miał już te 100pkt togo przyjmowali bez problemu na niestacjonarne i czy w tymroku myślisz że bd podobnie?
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Delling »

knxa pisze:wiesz chodziło mi o to , że na przykład w zeszłym roku na prawie wszystkie uczelnie jak ktoś miał już te 100pkt togo przyjmowali bez problemu na niestacjonarne i czy w tymroku myślisz że bd podobnie?
Nie wiem jak na reszcie uczelni ale na GUMedzie oficjalnie jest normalna rekrutacja z progiem(rok temu 102 ptk.), a 50% najlepszego wyniku to trzeba było mieć żeby w ogóle w rekrutacji dla niestacjonarnych wystartować, ale nieoficjalnie to bym się nie zdziwił jakby przyjmowali wszystkich(choć jakąś granicę mieć muszą na pewno) .
knxa
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2009, o 17:03

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: knxa »

no szczególnie słysząc te informacje że niektórzy mieli po 50pkt łącznie i studiują też-)
A tak z ciekawości, ile masz w sumie?
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Delling »

143 :/:/
knxa
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2009, o 17:03

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: knxa »

e no to i tak sporo
a o analityce nie myślałeś?
Ja mam w sumie 145 .
Męczy mnie tylko to czekanie.
Już bym chciała wiedzieć, że jestem chociażby na tych płatnych a tu jeszcze tyle czasu bo i takpomimo wszystko jest stres
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Delling »

knxa pisze: a o analityce nie myślałeś?
Nie, interesuje mnie tylko farma .
knxa pisze: Męczy mnie tylko to czekanie.
Już bym chciała wiedzieć, że jestem chociażby na tych płatnych a tu jeszcze tyle czasu bo i takpomimo wszystko jest stres
Patrząc na ostatnie progi na niestacjonarne to te nasze wyniki powinny starczyć bez problemu, oby nie było niespodzianek .
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Biochejter »

knxa pisze: Decyduje się raczej na lublin (tzn. najbardziej mi odpowiada)
I tutaj moje pytanie, myślicie że w tym roku znowu będzie wymagane minimalne 50 % punktów.?
Lublin tak, od tamtego roku wymagają co najmniej sumy 100pktów żeby podejść do rekrutacji na niestacjo. To chyba nauczka po moim roczniku - 2. lata temu przyjęli wszystkich z gdzieś 50-60 punktami i był problem od początku (typu: czy jon chlorkowy to kation czy anion?)
knxa pisze:no szczególnie słysząc te informacje że niektórzy mieli po 50pkt łącznie i studiują też
Zastanawiam się czy ktoś z taką punktacją dotarł do I sesji czy jak wszyscy których znam zostali zatrzymani jeszcze w październiku i pozbawieni złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość