Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

chce tylko zauwa?yc ?e niewszyscy traktuj? olsztyn jako rezerwe. jeszcze rok temu mo?e tak by?o , ale teraz je?eli kto? mieszka w promieniu 100 km (np.) od olsztyna , i potym co pokazali ansi koledzy w Scapuli 2009 (II miejsce po Warszawce) (konkurs anatomiczny ogólnopolski) , Olsztyn troche nabra? renomy. pewnie trzeba jeszcze paru lat , ?eby by?o g?o?niej o Olsztynie, ale juz troche namieszalismy, przedewszystkim infrastruktura i kasa.duooooooo kasy która jest k?adzona na nasz kierunek praktycznie wszystko co chcemy mamy , mimo kryzysu na UWM, jako? na nasze potrzeby zawsze kasa jest
Tak?e nieprzesadzajmy z tym rezerwowym traktowaniem, gdybym teraz mia? do wyboru Bia?ystok, Olsztyn, czy Szczecin, wybra?bym z pewno?cia olsztyn.

ale to moje przemy?lenia. Próg wzrós? o 19 pkt, w zesz?ym roku spad? do 208, ludzi na 1 msc w tym roku jest podobnie, wi?c jak nic sie niezmieni powinno sie zako?czyc na ok 218-219. Przepraszam wszystkich tych którzy maj? ni?ej, ale przechodzi?em rekrutacje 2 razy. cuda si? zdarzaj? nalezy w nie wierzyc , ale tzreba tez byc realist?. Z reszt? niema co gdybac , bedzie 2 lista to zobaczymy jak sapda próg w porównaniu z zesz?ym rokiem.

Kiedy 2 lista ? dowiedzieliscie sie jak z terminami donoszenia papierów ?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Asillith »

Teraz s? trzy listy co tydzie? a dalej nie wiadomo je?li nie dope?nia listy
ppa90
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2008, o 21:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ppa90 »

Tak jest . Do 23 lipca nale?y z?o?yc dokumenty , a kolejna lista b?dzie 24 lipca
Pozdro. Jutro , a raczej dzi? w nocy jad? z papierami , ca?a polska do przejechaniaD
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Medycyna Lwów »

nie chce polemizowa?, ale taki próg nie jest wcale wysoki bior?c pod uwag? bardzo ma ilo miejsc.
Gumi?88 pisze:chce tylko zauwa?yc ?e niewszyscy traktuj? olsztyn jako rezerwe. jeszcze rok temu mo?e tak by?o , ale teraz je?eli kto? mieszka w promieniu 100 km (np.) od olsztyna , i potym co pokazali ansi koledzy w Scapuli 2009 (II miejsce po Warszawce) (konkurs anatomiczny ogólnopolski) ,
mo?e i tak, ale maj?c kas? na utrzymanie w wi?kszym mie?cie i b.dobry wynik z matury ludzie jednak b?d? w 90 proc. wybiera? inne maista - póki co oczywi?cie. Sukces w Scapuli oczywi?cie cieszy, ale po pierwsze gospodarzom jest zawsze naj?atwiej, po drugie nie mo?na uogólnia? na takiej podstawie. Podobnie nie mo?na uogólnia? na podstawie nowoczesno?ci prosektorium. Najwa?niejsze s? kliniki, mo?liwo pracy w ko?ach naukowych (tam si? mo?na nauczy? prawdziwej medycyny wg mnie i nie tylko) i ca?a infrastruktura. U was to si rzeczy b?dzie tworzone od nowa, podbnie jak systemy egzaminów. Potrzeba co najmniej 10 lat ?eby móc jak sensown? opini? wyda?, narazie jest za wcze?nie. Na pewno b?dziecie bacznie obserwowani
Ana903
Posty: 40
Rejestracja: 5 lip 2009, o 15:18

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Ana903 »

Ja ju? chyba zaprzestaje wierzy? w cuda Czeka podej?cie drugie do matury ehh. Niech to szlaczek trafi.

Gratuluje tym co si? dostali :*

Asillith uwierz, ?e wcale tak ?le nie stoisz. Na prawd?. Z tego co widz? to niestety ja wypadam z gry ze swoim n?dznym wynikiem.

Szkoda, ?e nie docz? do was w pa?dzierniku, bo widz?, ?e naprawd? fajni ludzie id? w tym roku, jak to stwierdzi? kto? z moich poprzedników (
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

czy ida to sie okaze, poki co z wypowiadajacych dostaly sie chyba 3 osoby ,wiec szalu nie ma ale bedzie jak reszta tez sie dostanie
Ostatnio zmieniony 16 lip 2009, o 15:04 przez maturzysta19, łącznie zmieniany 1 raz.
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: kamylka0490 »

maturzysta19 pisze:czy ida to sie okaze, poki co z wypowiadajacych sie dostaly sie chyba 3 osoby ,wiec szalu nie ma ale bedzie jak reszta tez sie dostanie
Oj, b?dzie sza?, b?dzie Przynajmniej z mojej strony
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

jeszcze tylko tydzien i bedziemy wiedziec wiecej.
qlka
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:41

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: qlka »

wg mnie jesli na innych uczelniach progi spadna 250ilus maks do 230, to tutaj jesli spadnie do 220 to bedzie cud, rok temu po 1 liscie zostalo z 10 osob, a nie 3 tak jak ktos pisal, przy takiej ilosci miejsc szanse na dostanie ma 150-200 osob pod kreska, ale nie wiecej, rok temu bedac najslabiej oblegana uczelnia spadlo o 16 punktow, tez 2 razy rekrutacje przechodzilem, lepiej od razu odetchnac, a na koniec wrzesnia ewentualnie milo sie zaskoczyc niz nakrecac cale wakacje i w ogole nie odpoczac,

dla tych co sie dostana mam troche ksiazek i pare tajnych info do zhandlowania
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: kamylka0490 »

qlka pisze: dla tych co sie dostana mam troche ksiazek i pare tajnych info do zhandlowania
Hmm, w takim razie, jakby co, ja si? pisze na ten handel
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

mysle, ze znajdzie sie pare osob zainteresowanych (w tym moze i jeszcza ja ) no, ale na razie trzeba sie dotsac
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Asillith »

a ja sobie wyje?d?am na wakacje i ?egnam si? z medycyn?:) ?ycz? wam by?cie wy si? dostali. Ja z 315 pozycji to szans nie mam Mi?ych studiów.
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

qlka, mowiac, ze zdeklarowaly sie 3 osoby mialem na mysli rok obecny i 3 osoby z forum, ktore sa gotowe pozostac w olsztynie, oczywiscie sposord tych wypowiadajacych sie.
progi nigdzie nie spadna ponizej 240 na bank.wiec tu pewnie bedzie 23 pare
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości