Progi 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Progi 2009

Post autor: Asillith »

Na razie mam nadzieję ze jeszcze ja otworzą:)
Libia0
Posty: 74
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 13:32

Re: Progi 2009

Post autor: Libia0 »

jedna jedyna tyle ze na 100 na woj leku przyjeli 300 a na leku na 200 przyjeli 430 moze nawet maja i nadmiar a jak spadnie to ledwo chujnia jak nic
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: Progi 2009

Post autor: Ranger »

req pisze:
Libia0 pisze:
poza tym.wiecie ile ludzi zakwalifikowali w Łodzi? lek np 400 osób o 200 nadstan, przyjęli więcej bo wiedzą ze są rotacje i zaoszczędzą na robocie.rozegrają to 3 listami.jakby przyjęli 200 próg wynosiłby ok 255 patrząc na liste rankingową w rektoracie.

hmmm. poznałem teraz na praktykach 4 koleżanki z Katowic.jedno jest pewne.jest naprawde cięzko na I roku.sytuacja stabilizuje sie ok III rokuale u nas w Łodzi na woj leku też ze Skawina nie nawalczysz.

prawda jest taka, że wszędzie się trzeba uczyć.


To powiedz mi gdzie te listy wiszą, bo ja tam byłem jak składałem papiery i żadnych list tam nigdzie nie widziałem.
Libia0
Posty: 74
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 13:32

Re: Progi 2009

Post autor: Libia0 »

ej ale to nie ja napisałem ja nie znam nikogo z Katowic hahah
a list nie ma zeby pewnie robic przekrety i swoich ludzi wpisywac to ze przyjeli wiecej osob wiadomo jak wpiszesz swoj pesel na strronie um w wynikach rekrutacji tam wysiaiuje ze wymagane miejsce w rankingu na lek to 429 a na woj lek 309
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Progi 2009

Post autor: owsik »

wyglada na to ze ten rok nas zaskoczy !
list mniej ,progi mniejsze spadki

bo jak na 100 miejsc przyjeli 300 ludzi to nawet jak polowa zrezygnuje to i tak komplet bedzie
a jak jakies pojedyncze miejsca zostaja to uczelnie nie kwapią sie dzwonić we wrzesniu -forse z men i tak dostaja na studenta ktory nie odebrał papierow a jest na drugiej uczelni -ma przeciez odpis i orginał a wiekszosc uczelni to zaspokaja !
Libia0
Posty: 74
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 13:32

Re: Progi 2009

Post autor: Libia0 »

czuje sie oszukany ! :]
vimatusia
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2009, o 17:25

Re: Progi 2009

Post autor: vimatusia »

MAM PYTANIE GDZIE NA STRONIE ŁODZI PISZE O TEJ LICZBIE OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH? BO WCHODZĘ NA SWOJE KONTO ALE NIC NIE PISZE A JAK WPISUJE TAM W ZAKŁADCE O WYNIKACH REKRUTACJI SWÓJ PESEL TO POKAZUJE MI TYLKO ŻE JESTEM ZAKWALIFIKOWANA I JAKI BYŁ PRÓG
A POZA TYM TO ZREZYGNOWAŁAM ZE STOMY I WYBRALAM LEK. TYLKO ŻE NIE MA TEGO ODNOTOWANEGO W OGÓLE


przepraszam nie zauważyłam Caps mi się przypadkowo włączył
Ostatnio zmieniony 17 lip 2009, o 12:31 przez vimatusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Libia0
Posty: 74
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 13:32

Re: Progi 2009

Post autor: Libia0 »

no moze u zakwalifikowanych nie jest napisane u tych niezakwalifikowanych czyli u mnie jest napisane wymagane miejsce w rankingu by sie dostac woj lek 309 lek 429 czyli 309 os przyjeto na woj lek a 429 na lek

Lekarski(Wydział Wojskowo-Lekarski)
liczba punktów: 217 | miejsce w rankingu: 449
wymagany do zakwalifikowania próg punktów: 230 | wymagane miejsce w rankingu: 309
Status: niezakwalifikowany/a
sahara_reindeer
Posty: 96
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:33

Re: Progi 2009

Post autor: sahara_reindeer »

Znowu jakieś dziwne rzeczy się w Łodzi dzieją. Jak to możliwie że NIGDZIE nie ma żadnych list rankingowych? Zasłaniają się ochroną danych a ja CHCĘ zobaczyć kto jest przed a kto za mną i ile osób dokładnie, a jak ktoś nie życzy sobie być oglądanym na tablicy to niech nie składa podania na studia. Bzdurna wymówka Umedu.
Progów nie obniżyli, ale przecież z tych 429 przyjętych osób na pewno minimum 200 papierów nie złożyło, a pomimo tego nie odnotowali mojej nowej pozycji w rankingu tylko podają nam starą Żal.lodz.pl
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Progi 2009

Post autor: moreno »

powinno być tak jak w Białymstoku, podane są tylko numery kont, nikt nie wie kto gdzie jest i ile miał pkt a wszystko i tak jest jawne i można sobie zobaczyć gdzie się jest, ile osób ma konkretną liczbę pkt itd.
vimatusia
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2009, o 17:25

Re: Progi 2009

Post autor: vimatusia »

dokładnie, no wygląda to tak jakbym chciała na 2 kierunki studiów iść
myślałam że to skorygują i mnie skreślą z listy stomatologii, a tak to sztucznie miejsce tylko zajmuje . pewnie nie tylko ja zresztą
martel
Posty: 31
Rejestracja: 14 lip 2009, o 23:13

Re: Progi 2009

Post autor: martel »

słuchajcie a jak to wygląda jak na przykład ktoś złoży orginał do jednej uczelni a odpis do drugiej? blokuje wtedy dwa miejsca? kiedy to się wyjaśnia?
Libia0
Posty: 74
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 13:32

Re: Progi 2009

Post autor: Libia0 »

blokuje, wyjasnia sie jak zabierze dokumenty z ktorejs uczelni
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości