Uniwersytet Wrocławski vs Gdański

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
BURZUM

Uniwersytet WrocŁawski vs Gdański

Post autor: BURZUM »

Witam
Składałem do Warszawy, Wrocławia i Gdańska (na dwóch ostatnich jestem bardzo wysoko w rankingu, a w tym pierwszym. zabrakło, oj zabrakło )
Nadzieje wiązałem z Warszawą, ale jak to w Życiu bywa - kiszka, kiszunia, kiszeczka.

Teraz pozostał mi do wyboru Uniwersytet Gdański i Wrocławski. Interesuje mnie przede wszystkim biologia molekularna i mikrobiologia. Znam ofertę dydaktyczną Gdańskiego, znam opinie osób tam studiujących. Znam opinie doktorantów UW, którzy mówili mi, ŻeJak nie Kraków i Warszawa, to Gdańsk". Opinie ludzi studiujących na owej uczelni teŻ są bardzo pozytywne.
JednakŻe muszę mieć obustronne rozeznanie, bo o Wrocławiu nie słyszałem nic.
Tylko niech nikt mi rankingów nie pokazuje, bo przywalę beretem ) Rankingów się juŻ naoglądałem. Na wszystkich wypada lepiej Wrocław - poza właśnie naukami biologicznymi, gdzie Gdańsk rządzi
Ja bym jednak chciał usłyszeć nieco z Waszych doświadczeń, ewentualnie przytoczonych Waszych starszych znajomych, którzy są juŻ na etapie wyboru ścieŻki specjalizacyjnej.
Jakie Wrocław daje moŻliwości w b-mol i mikrobach? Jak wygląda zaplecze sprzętowe, laboratoria, jak oceniacie kadrę.
Wiem, Wrocław ładny, ale chciałbym wiedzieć coś o tej właśnie uczelni )
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Uniwersytet WrocŁawski vs Gdański

Post autor: kasik »

ja bym mimo wszystko walczyła o Warszawe .
bo mój sen o Warszawie sie ziścił .
i tego samego życze i Tobie
BURZUM

Re: Uniwersytet WrocŁawski vs Gdański

Post autor: BURZUM »

Walczę :)
Ale jak nie wywalczę, to nie chcę iść w kamasze ]
biotechnolog
Posty: 154
Rejestracja: 12 kwie 2006, o 13:05

Re: Uniwersytet WrocŁawski vs Gdański

Post autor: biotechnolog »

Hmmm moj brat dostal sie na chemie na Uwr. Jak był na obchodzie (ale na wydziale chemii) warunki w laboratoriach są bardzo dobre, na pewno można tak powiedzieć także o biologii. A co wiem na pewno? To, że Uwr ma internet 4 GIGA ehhhhhh chciałbym taki mieć. Myślę, że Uwr. tak jak Wrocław się rozwija a jego i tak dobre wyposażenie będzie jeszcze lepsze. A Tobie życzę już szczęścia i . słusznego wyboru.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości