Próg

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Próg

Post autor: Grzybu123 »

W dniu 16.07.2009r. Komisje Rekrutacyjne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ze względu na wystaczającą liczbę kandydatów, którzy złożyli dokumenty w wyznaczonym terminie, postanowiły nie obniżać progów punktowych na żadnym z kierunków jednolitych magisterskich (stacjonarnych)
Czyli progi na lekarski, farmacje, wojlek są ostateczne. Grrrr ]
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Próg

Post autor: Asillith »

pozostaje nam czekać może je jeszcze obniża .
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Próg

Post autor: Grzybu123 »

Myślę, że to możliwe, ale dopiero jak się skończy 3 rekrutacja na innych uczelniach (i jeszcze warunek, że na tamtych uczelniach musi spaść poniżej 245.)

A ja myślałem, że co 3 osoba zrezygnuje a tutaj nawet co 2 nie zrezygnowała Aż się pewnie sama komisja rekrutacyjna przeraziła

No nic. To znowu CZEKANIE.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Próg

Post autor: Acetylocholina »

będzie jeszcze spadek pod koniec sierpnia/początek września
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Próg

Post autor: Asillith »

No czekanie ja to już chyba nigdzie w tym roku szans nie mam z 218 nawet w Olsztynie. wiec sobie robię wakacje może we wrześniu coś mnie zaskoczy:). możliwe to będzie gdy spadnie Wrocław Kraków i Poznań będą już mieli komplet.
GreGKow
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2009, o 19:22

Re: Próg

Post autor: GreGKow »

Co sądzicie, czy 228 na lekarski gdzieś w dalszych listach starczy?
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Próg

Post autor: siouxsiesioux »

Łódź mnie zdziwiła, chociaż sama złożyłam dokumenty tam - tylko i wyłącznie awaryjnie, oczekując na kolejne listy we Wrocławiu. Jeżeli uda mi się dostać na wrocławską stomę i przeniosę dokumenty i podobnie zrobi tak jeszcze X osób, to próg musi spaść
buba
Posty: 54
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:49

Re: Próg

Post autor: buba »

Łódź dała komunikat, że na razie progów nie obniża.
"W dniu 16.07.2009r. Komisje Rekrutacyjne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ze względu na wystaczającą liczbę kandydatów, którzy złożyli dokumenty w wyznaczonym terminie, postanowiły nie obniżać progów punktowych na żadnym z kierunków jednolitych magisterskich (stacjonarnych)"
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: Próg

Post autor: Ranger »

GreGKow pisze:Co sądzicie, czy 228 na lekarski gdzieś w dalszych listach starczy?
Bardzo to wątpliwe P, nie w tym roku.
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Próg

Post autor: krisofis »

buba pisze:Łódź dała komunikat, że na razie progów nie obniża.
"W dniu 16.07.2009r. Komisje Rekrutacyjne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ze względu na wystaczającą liczbę kandydatów, którzy złożyli dokumenty w wyznaczonym terminie, postanowiły nie obniżać progów punktowych na żadnym z kierunków jednolitych magisterskich (stacjonarnych)"
Czy tylko ja jestem tym tak załamany? / Ta tegoroczna rekrutacja jest wyjątkowa. BAAARDZO.
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: Próg

Post autor: altruistka11 »

krisofis, nie tylko ty, mam 2 pkt mniej od progu i [mod] oni już nie obniżą tego progu istna paranoja
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Próg

Post autor: owsik »

jesli to prawda ze na 100 miejsc przjeli 300 osob na lekarki wojskowy ze niby sie wzorowali ubiegłorocznymi spadkami to prog spadnie o 1 to bedzie cud ! tym bardziej ze jak prog spadał na leku cywlinym to ludziska brali z wojskowego i przenosili na cywil ! ale w tym roku podobno na cywilu tez ciasno !
szalona rekrutacja w tym roku

w gaańsku na stome jest 36 osob / miejsce !
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Próg

Post autor: Grzybu123 »

Witam,
2gie listy nie wpłynęły na zmianę progu punktów. Na wydziale lekarskim
wymagany próg to 245 i nie ulegnie już zmianie. W tym momencie jest
około 240 kompletów dokumentów.
Pozdrawiam,
Maciej Borucki
No i wszystko jasne. Czyli w najlepszym przypadku czekamy aż zrezygnuje conajmniej te 40 osób jeszcze.

No cóż. Zobaczymy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości