Pierwsza lista rankingowa i progi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ko_ko
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:45

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: ko_ko »

czy jezeli ktos dostal sie do Zabrza to musi jechac składac papiery do Zabrza, czy wszystko sie załatwia w Katowicach ?
Awatar użytkownika
pb
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2009, o 10:41

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: pb »

Dziekanat jest w Zabrzu wiec tam musisz jechać.
ko_ko
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:45

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: ko_ko »

ok, dzieki
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: kira »

spadek do 178 w Gdańsku chyba dobrze wróży, co wydaje mi się że druga lista na śląskim będzie 175, i mam nadzieje że będą kolejne. no i uda mi się lapnąć
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: dynamitka »

a orientujecie się kiedy jest II lista w Katowicach?
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: kladiaa »

dynamitka, druga lista w katowicach jest we wtorek 21 lipca
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: shisha pangma »

agaa pisze:Inżynieria biomedyczna? Też dużo, bardzo dużo myślałam o tym kierunku. Przekonało mnie jedno zdanie: to nie jest kierunek dla osób, które chcą sobie zastąpić medycynę, bo to dwie inne bajki".
moja koleżanka dwa lata temu się nie dostała i poszła wlasnie na IB, okazalo sie, ze 3/4 jej grupy to wlasnie osoby, ktore sie nie dostaly na medycyne. Nie wiem, czy to studia tak jej sie spodobaly czy bardzo bogate zycie ktore prowadzila od samego poczatku tam (w przeciwienstwie do LO) - w kazdym razie na med nie wrociła.
Z kolei jinna z moich kolezanek nie dostala sie na med, poszla na pielegniarstwo na rok, byla bardzo zadowolona, bo (jak ktos tu wyzej napisal) powtorzyla troche fizjo itp. a potem zwolnili ja z praktyk pielegniarskich po I roku (bo program zaliczyla bedac jeszcze na pielegniarstwie)
Agaa, ogolnie to dobrze isc na kierunek, po ktorym cokolwiek Ci przepisza (chocby łacine - ale jej chyba nie ma na pielegniarstwie)
lisiczka
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:46

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: lisiczka »

dynamitka skad masz takiego hausa


fanka doktorka
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 11 lip 2009, o 11:31

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: agaa »

Agaa, ogolnie to dobrze isc na kierunek, po ktorym cokolwiek Ci przepisza (chocby łacine - ale jej chyba nie ma na pielegniarstwie)

Echh. coraz bardziej mnie zaczynacie przekonywać do tego bym tego roku tak po prostu nie zmarnowała. Nie wiem jak to będzie. Szczerze mówiąc mam jeszcze cichą nadzieję, że dostanę się na farmację do Sosnowca, więc wtedy będę się zastanawiać. W sumie mogłabym iść na tę farmację a jeżeli tak bardzo by mi się nie podobało i jeżeli nadal miałabym takie parcie na lekarski to mogę zawsze zdawać za rok. Poza tym przykład Twojej koleżanki, shisha pangma, pokazuje chociażby to, że niektórzy jednak z tej medycyny rezygnują (w sensie nie zdają na nią ileś-tam razy). Cóż. mam jeszcze troszeczkę (niewiele, ale zawsze coś) czasu na podjęcie decyzji a tymczasem dość zamartwiania się. Nie mam już sił.
Jeszcze raz dzięki. Może uchroniliście mnie przed zmarnowaniem całego roku. W każdym bądź razie te porady są dla mnie cenne.
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: kira »

agaa, ja właśnie byłam na koncie z sum i z tego co widzę, to lista na farmę zamknięta i już nie mam tej ikonki. też sobie na to liczyłam a tu takie klocki. i właśnie sobie zdałam sprawę że z moimi 171 na lek i stome nie mam żadnych szans, a na farmę także nikłe (na farm składałam tylko do sosnowca). nic tylko siąść i płakać.
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: kladiaa »

kira, to chyba chwilowo zamkęli bo do dzisiaj można było składać dokumenty i teraz pewnie skreślają tych co nie złożyli i tworzą nową listę, mnie też zniknęły te ikonki a nie ma żadnej informacji że zamykają rekrutację
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 11 lip 2009, o 11:31

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: agaa »

Obyś miała rację kladiaa. Zresztą myślę, że masz rację, bo to niemożliwe, żeby była tylko jedna lista rankingowa (przecież nawet tutaj czytałam wypowiedzi osób, które rezygnują ze studiowania na ŚUMie). Mi zniknęła ikonka na wydział farmaceutyczny, ale na lekarski (do Katowic) nie. Ładnie mnie nastraszyłaś kira. O lekarskim to ja w tym roku już muszę zapomnieć, ale jeszcze po cichu myślę o farmacji. Myślę, że 171 Ci spokojnie wystarczy.
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

Re: Pierwsza lista rankingowa i progi

Post autor: kira »

oj kladiaa, jak to powiedziała agaa, obyś miała rację. bo parę dni mnie nie było otwieram konto a tam farmacja koniec. i myślałam że będzie to koniec mojego studiowania w tym roku. Jeśli oni to zamknęli tylko na chwilę (?) to b. dobrze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości