ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Nart
Posty: 63
Rejestracja: 29 lut 2008, o 19:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Nart »

wi&#xF3ro pisze:mnie bardzo jedynie interesuje czy rok , dwa temu osoby z miejsc 620 (zaczyna sie tam 170pkt) i dalszych maja szanse jakas na yakwalifikowanie sie ?
W Zabrzu 170 zaczyna się przy 295 miejscu] Czyli nasze przeliczenia są do niczego gdyż każdy z nas posiada jedna z list. Z czego pewnie te z kato są bardziej realne.
Rozumiem że 175 które obstawiacie to na podstawie listy z kato. Czyli to spadek o ile osób?
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Grzybu123 »

Ja akurat na podstawie listy z Zabrza. Bo obstawiam, że około 100 osób zrezygnuje (może 80, może 120).

Pozdraiwam
bez-cukru
Posty: 80
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: bez-cukru »

mam pytanie) nie wie ktos kiedy mozna dostac cos w stylu spisu ksiazek potrzebnych na I rok? nie orientuje sie za bardzo, wiec jesli ktos moglby napisac cos w tej sprawie to bylabym wdzieczna:)
lisiczka
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:46

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lisiczka »

p.s ma ktos jkaies WIARYGODNE info czy rok temu osoby na dalikch miejsach 600-700-nizej tez sie kwalifikowaly?
patrząc na rekrutacje wrocławską to możliwe jest by ktoś z tak odległych miejsc mógł się dostać
jak na razie we wrocku spadek o 9 pkt w przeciągu tygodnia czyli lista (już trzecia) zatrzymała się na 400- którymś miejscu
w katowicach będzie słabiej bo tylko 2 przedmioty
ale może coś z tego będzie
nie ma rady trzeba czekać

do bez-cukru
z tego co pamiętam to temat książek był poruszany już wcześniej na którymś temacie forum tylko zabij bo tego to nie pamiętam
puella89
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2009, o 23:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: puella89 »

orientuje się ktoś jak to jest z tym świadectwem maturalnym, chcą orginał czy wystarczy tylko odpis:?:
rosalie
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2009, o 19:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: rosalie »

wystarcz odpis na 100% - sama składałam
maruda89
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: maruda89 »

puella89, z tego co podali na stronie śumu to może być odpis
puella89
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2009, o 23:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: puella89 »

serdeczne dzięki za odpowiedz
bez-cukru
Posty: 80
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: bez-cukru »

lisiczka pisze: do bez-cukru
z tego co pamiętam to temat książek był poruszany już wcześniej na którymś temacie forum tylko zabij bo tego to nie pamiętam
nie znalalzlam tego nigdzie: ( wiec jak ktos bylby jednak dobry, to niech powie jakie ksiazki trzeba miec albo ewentualnie kiedy dostac ich spis (:
Glyga
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 13:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Glyga »

Ja też mam pytanie dotyczące książek, a konkretnie tych do łaciny. Mam szansę kupić je w okazyjnej cenie. Mam jednak problem bo na stronie internetowej katedry jest to zielona książka i pomarańczowe ćwiczenia. Natomiast te które mogę kupić mają niebieskie okładki. Autorzy są tacy sami. Może wyda się wam to błahostką, jednak nie wiem czy są to inne wydania tej samej książki i różnią się one tylko kolorem okładki, czy różnią się także treścią. Upraszczając, czy ta książka jest obowiązująca?
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: owsik »

Regis pisze:Hehe dawno większej bzdury nie słyszałem :] Bez przesady - jakieś resztki sprawiedliwości w tym świecie jeszcze są Pewnie że biorą wszystkich.
nie masz racji
a jak bedzie 5 miejsc a ludzi z punktacja np 170 -50 to wezmą wszystkich
decyduje kolejnosc składania podan w takim przypadku !
marcysienka
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2009, o 15:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: marcysienka »

Glyga pisze:Ja też mam pytanie dotyczące książek, a konkretnie tych do łaciny. Mam szansę kupić je w okazyjnej cenie. Mam jednak problem bo na stronie internetowej katedry jest to zielona książka i pomarańczowe ćwiczenia. Natomiast te które mogę kupić mają niebieskie okładki. Autorzy są tacy sami. Może wyda się wam to błahostką, jednak nie wiem czy są to inne wydania tej samej książki i różnią się one tylko kolorem okładki, czy różnią się także treścią. Upraszczając, czy ta książka jest obowiązująca?
Tak, dokładnie ta niebieska książka teraz obowiązuje. Ta zielono-pomarańczowa wersja to chyba sprzed kilku- kilkunastu lat
Glyga
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 13:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Glyga »

Dziękuję bardzo:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 39 gości