Listy rankingowe

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Listy rankingowe

Post autor: a_niap »

paula1456 pisze:P.S. A czy ktoś się orientuje czy listy rankingowe będą ogłoszone w Internecie czy trzeba będzie osobiście się zjawić na uczelni?
Lista ranikingowa - tam gdzie beda napisane wsyzstkie imiona, nazwiska i punkty osob zakwalifikowanych - bedzie tylko wywieszona gdzies w okolicach dziekanatu Ale o tym, ze sie dostalo lub nie to poinformuja przez internet wiec nie trzeba jechać
epinefrynka

Re: Listy rankingowe

Post autor: epinefrynka »

Ostatnie listy rankingowe WUM-u publikowane w necie były chyba 3 lata temu
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: Listy rankingowe

Post autor: Cheaxie »

Jak myślicie do ilu punktów spadnie ranking? Po pierwszej liście jest 259 ja mam 220 i nie wiem.
yanbar
Posty: 8
Rejestracja: 1 mar 2009, o 04:13

Re: Listy rankingowe

Post autor: yanbar »

z 220 nie ma szans na dzienne. ewentualnie na wieczorowe, ale tez bez gwarancji.
scholastyka
Posty: 4
Rejestracja: 8 lip 2009, o 09:09

Re: Listy rankingowe

Post autor: scholastyka »

W dużych miastach progi spadną max do 8pktów, w tych mniejszcyh, gdzie na pewno znaczna częśc osób logowała się awaryjnie spadnie znacznie więcej
mewa2112
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2009, o 12:44

Re: Listy rankingowe

Post autor: mewa2112 »

W Wawie mysle ze spadnie najwyzej kilka pkt. Jak ktos sie dostał do Wawy to raczej nie rezygnuje. Tak na marginesie. - Łodzi próg 245pkt, i informacja ze nie obniza, bo maja komplet osób które juz złozyły dokumenty.
Ale nadzieja umiera ostatnia. Zycze powodzenia
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Listy rankingowe

Post autor: Acetylocholina »

mewa2112 pisze:Łodzi próg 245pkt, i informacja ze nie obniza, bo maja komplet osób które juz złozyły dokumenty.
owszem, ale to jest na CHWILĘ OBECNĄ
mewa2112
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2009, o 12:44

Re: Listy rankingowe

Post autor: mewa2112 »

Racja. Moze tak byc ze ktos dostał sie poczatkowo do lodzi, składa papiery, a potem dostaje sie np do hmm krakowa i zabiera papiery z lodzi. wiec jest szansa
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Listy rankingowe

Post autor: sasanka55 »

dostałam się, dostałam próg 253
malina123
Posty: 10
Rejestracja: 3 lip 2009, o 18:02

Re: Listy rankingowe

Post autor: malina123 »

hej! Dzisiaj na lekarski na WUM przyjęli kolejne osoby (bodajże 15). Czy może ktoś z tych osób jest na forum i nie wybiera się do Warszawy Lub złożyl już papiery na WUM, ale zamierza je zabrać, bo czeka na zwolnienie się miejsc w innym mieście np. we Wrocławiu Proszę o odpowiedż
martart
Posty: 38
Rejestracja: 10 lip 2009, o 10:53

Re: Listy rankingowe

Post autor: martart »

No na stomie w wawie prog spad jak dotad tylko o 4 punkty / ale we wroclawiu spadl az o 13
scholastyka
Posty: 4
Rejestracja: 8 lip 2009, o 09:09

Re: Listy rankingowe

Post autor: scholastyka »

W Łodzi wznowili rekrutacje, prog na lek sywilny spadl o 2pkt-y. Do wrzesnia mysle,ze jeszcze beda spadac.
malina123
Posty: 10
Rejestracja: 3 lip 2009, o 18:02

Re: Listy rankingowe

Post autor: malina123 »

rekrutacja na WUM już się skończyła ile wynosi ostateczny próg (w tym z fizyki)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości