Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Madzia_I.
Posty: 20
Rejestracja: 3 sie 2006, o 17:32

Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: Madzia_I. »

Hey, szukam kogoś miłego i uśmiechnietego z AM płci żeńskiej z kim mogłabym wynająć mieszkanie? Niestety nikt znajomy na medycyne nie wybiera się do Katowic więc musze sama dać rade Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 14 sie 2009, o 11:34 przez Madzia_I., łącznie zmieniany 1 raz.
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: kasik »

a nie chcesz na 1 rok do akademika iść
Madzia_I.
Posty: 20
Rejestracja: 3 sie 2006, o 17:32

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: Madzia_I. »

Hmmm no nie bardzo. ale zastanawiam się bo dużo osbómi mówi że na początku lepiej jest mieszkać w akademiku. sama nie wiem?

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 15:23 ]
JUŻ NIE AKTUALNE Wybrałam AM Lublin!
marcysia

DO WYNAJECIA

Post autor: marcysia »

¯yczliwa i kontaktowa para wynajmie duŻy pokój 2-osobowy studentkom wydziału lekarskiego, najlepiej z 1. lub 2. roku (sami jestesmy na 2 :)) Mieszkanko jest w pełni umeblowane, wyposaŻone i komfortowe, a przede wszystkim ma bardzo dobrą lokalizację - znajduje sie jakies 5min pieszo od uczelni :) lodówka, kablówka, internet (moŻliwość podłączenia), umeblowany Koszt: 350zł /osoba (media juŻ wliczone w tą cenę) + kaucja w wysokosci jednorazowego czynszu :oops:
gg 1945384[/b]
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: godivablues »

poszukuję jednego wolnego pokoju, a że jestem sama no to jednoosobowego oferta wyżej kusząca, ale niestety nie mam współlokatorki, chyba że ktoś tutaj się znajdzie)
Sunnyday
Posty: 3
Rejestracja: 5 sie 2008, o 15:42

MIESZKANIE

Post autor: Sunnyday »

Witam:P
Jestem studentką 1-roku WL i szukam mieszkania 1-osobowego do wynajęcia albo dziewczyn chętnych do wynajęcia jakiegoś mieszkania. Z kimś jest łatwiej wynając jakieś mieszkanko 2-pokojowe. Jeśli jest ktos chętny to prosze o kontakt na gg:5805697.
Pozdro dla wszystkich

[ Dodano: Pią Sie 08, 2008 17:00 ]
W ostateczności szukam także chętnej ososby do wynajęcia pokoju 2-osobowego:)
Kontakt
Tel- 663682226

[ Dodano: Pią Sie 08, 2008 22:41 ]
A czy byłaby osoba chętna dzielić pokój z inna osobą. Koszt ok 300zl. To na razie nic pewnego, ale jeśli ktoś byłby zainteresowany to niech pisze.
Pozdrawiam.
Dane do kontaktu wyżej:)
Beata

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: Beata »

Hey:)studentka I. roku medycyny szuka studentki chętnej do wynajęcia 1 pokoju w 3 pokojowym mieszkaniu, cena 500 zł ( w tym media). Mieszkanie ładne, przytulne, ok 35 min pieszo od uczelni, super dojazd autobusem, ok 100 m od przystanku, często kursują tu busy i autobusy miejskie, niedaleko sklep spoŻywczy całodobowy. Zainteresowane proszę o kontakt gg:8473711 lub na pocztę: [at].pl
evron
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2009, o 19:39

wynajmę pokój 2-os

Post autor: evron »

jestem tegoroczna studentka II stopnia fizjoterapii wraz z chłapakiem poszukuje pokoju umeblowanego w mieszkaniu pralka, lodówka, kuchenka i internet. Cena max 420zł/os z mediami. Mieszkanie niedaleko uczelni. Wszystkich posiadajacych takie wolne pokoje prosze o kontakt [at].pl, gg 4718847 lub 600-812-811
powłoka_k
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2009, o 16:38

poszukuje współlokatorek/lokatorów (Katowice)

Post autor: powłoka_k »

Witam! Poszukuje 2/3 jakże miłych i umiejących współżyć na 50 m2 bez spięć współlokatorek/lokatorów najlepiej wybierających się na pierwszy rok medycyny, którzy wynajmą ze mną 3 pokojowe mieszkanie w wieżowcu na 9 piętrze znajdujące się przy ulicy Gdańskiej. Więcej informacji pod adresem [at].fm !
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Poszukuje współlokatora/współlokatorki na mieszkanie w Kato.

Post autor: wióro »

Jeśli ktoś byłby zainteresowany wynajęciem we 2 czy 3 osoby mieszkania w Katowicach proszę o kontakt na mail czy gg
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: jagodzio »

Skoro studiujesz farmację, to chyba bardziej w Sosnowcu, niż Katowicach. Czemu chcesz dojeżdżać i więcej płacić za wynajem?gt
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: dzoners »

jagodzio, daj spokój, chciałabyś mieszkać w Sosnowcu? d
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Katowice >>szukam lokatorki/lokatora

Post autor: jagodzio »

dzoners pisze:jagodzio, daj spokój, chciałabyś mieszkać w Sosnowcu? d
dzoners, daj spokój, chciałbyś mieszkać w Katowicach?! :O A w Sosnowcu szczerze mówiąc nigdy nie byłam. Tylko słyszałam wiele złego na temat tamtego społeczeństwa ale imo w Katowicach wcale nie jest lepiej, a odległość jednak ma znaczenie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 14 gości