Próg

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: Próg

Post autor: altruistka11 »

Łódź miała najniższy próg w Polsce z trzech przedmiotów nikt przy zdrowych zmysłach już jej nie opuści
yagoaux
Posty: 22
Rejestracja: 8 lip 2009, o 22:43

Re: Próg

Post autor: yagoaux »

opuści jesli dostanie sie na uczelnie wymagającą 2 przedmioty] i ma slaby wynik z fizy, a przyzwoite z bio i chem
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Próg

Post autor: Grzybu123 »

Właśnie niby z Wrocka zrezygnowała do tej pory 200 osób. No w sumie z Łodzi też, ale osoby, które już się zakwalifikowały nie mają nawet gdzie opuszczać Łodzi, bo nigdzie próg nie spadł na tyle nisko. Rewolucje mogą przynieść spadki na takich uczelniach, jak Bydgoszcz, Wrocław, Gdańsk i Szczecin.

Tak więc czekamy tam na 3 listy. Myślę, że dla tych z Łodzi co mieli około 500 pozycji na liście rankingowej jeszcze jest szansa. No a będzie to spadek o myślę 2-3-4 może 5 punktów. (przynajmniej w przyzwoitych listach rekrutacyjnych).

Poczekamy, zobaczymy
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: Próg

Post autor: altruistka11 »

Grzybu123, skąd w Tobie tyle nadziei ja już zaczynam szukać mieszkania we Wrocławiu i idę na rok na analitykę a potem matura challenge 2
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Próg

Post autor: Stazystka »

altruistka11 pisze:Grzybu123, skąd w Tobie tyle nadziei ja już zaczynam szukać mieszkania we Wrocławiu i idę na rok na analitykę a potem matura challenge 2
haha ja juz mieszkania tez zaczelam szukac we Wro. na przeczekanie
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Próg

Post autor: Grzybu123 »

altruistka11 pisze:Grzybu123, skąd w Tobie tyle nadziei ja już zaczynam szukać mieszkania we Wrocławiu i idę na rok na analitykę a potem matura challenge 2
We Wrocku odpadło 200 osób, w Łodzi odpadnie więcej. Potrzeba tylko czasu. A wierzę bo bardzo chciałbym, żebym studiował w Łodzi.

No a jak nie to już orientuje się jak tam w Bydgoszczy. I może Zabrze

Choć po I etapie rekrutacji wszędzie mam taką samą pozycje na liście rezerwowej. Z tym że w Łodzi po drugiej liście mam tę magiczną setkę za linią.

Powiem tak : poczekajmy na III listy na innych uczelniach, a dokładnie na tych co wymieniłem wcześniej

PS. Altruistka a składałaś do Bydgoszczy?

EDIT : tak pozatym jestem urodzonym optymistą
Frsh
Posty: 46
Rejestracja: 11 lip 2009, o 23:25

Re: Próg

Post autor: Frsh »

Ludzie. Szczecin nie ogłosił jeszcze 2. listy, Bydgoszcz i Poznań tak samo. Białystok w 3 rekrutacjach zebrał 66 osób na 160 miejsc, Gdańsk niewiele więcej. Warszawa obniża progi systematycznie, kraków nie powiedział 2. słowa a Wrocław dopiero 2. liste opublikował Troche to potrwa, cierpliwości trochę.
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: Próg

Post autor: altruistka11 »

Grzybu123, składałam do Katowic do Łodzi i do Wrocławia.
Lumen
Posty: 72
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:45

Re: Próg

Post autor: Lumen »

Grzybu123 pisze:We Wrocku odpadło 200 osób, w Łodzi odpadnie więcej.
Też tak sądzę, gdyż Łódź dla sporej ilości osób była uczelnią asekuracyjną". Jeszcze parę dni i parę nowych list, i prawdopodobnie rekrutacja zostanie na nowo uruchomiona.
Froggie
Posty: 41
Rejestracja: 22 cze 2009, o 15:32

Re: Próg

Post autor: Froggie »

Chciałabym mieć tyle optymizmu co wy Ale żeby prog spadł o te 2 punkty musiałoby zrezygnować jakieś 80 osób a to wcale nie tak mało. Więc żeby nie robić sobie nadziei grzecznie złożę dokumenty na biotechnologie i zaczynam szukać mieszkania w Łodzi Przynajmniej na ty kierunku nie musiałam sie przejmować progiem, a nawet byłam sporo nad nim:P

A tak przy okazji. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć na którym dworcu w Łodzi wysiąść i jak dotrzeć do tego biura rekrutacji W życiu nie byłam w Łodzi, a musze jechać tam sama.
Awatar użytkownika
alba
Posty: 96
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 17:19

Re: Próg

Post autor: alba »

Zależy skąd jedziesz, odezwij się na gg to wytłumaczę Ci. Albo na dworcu Kaliskim albo Łódź Fabryczna.
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Próg

Post autor: Pepik »

słuchajcie czytałem wasze wypowiedzi i widze że za duzo nas jest tych oczekujacych na spadki a progi jesli spadną (o ile spadna w co watpie )to minimalnie o 1 pkt matura w tym roku była zajebiscie łatwa kto chciał to nabił mase punktów więcnie robiłbym sobie wielkich nadziei a zeby było jasne mnie tez nie przyjęli i jestem w kropce
pozdrawiam i gratuluje przyjetym
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Próg

Post autor: owsik »

Grzybu123 pisze:Właśnie niby z Wrocka zrezygnowała do tej pory 200 osób. No w sumie z Łodzi też, ale osoby, które już się zakwalifikowały nie mają nawet gdzie opuszczać Łodzi, bo nigdzie próg nie spadł na tyle nisko. Rewolucje mogą przynieść spadki na takich uczelniach, jak Bydgoszcz, Wrocław, Gdańsk i Szczecin.

Tak więc czekamy tam na 3 listy. Myślę, że dla tych z Łodzi co mieli około 500 pozycji na liście rankingowej jeszcze jest szansa. No a będzie to spadek o myślę 2-3-4 może 5 punktów. (przynajmniej w przyzwoitych listach rekrutacyjnych).

Poczekamy, zobaczymy
powiało szalonym optymizmem ja mam pozycje 580 i 206 punktow cos to kolego rozpedziłes sie ale miło !
mysle ze w lodzi spadkow duzych nie bedzie !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości