Farmaceuci za granicą?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Magda

Farmaceuci za granicĄ?

Post autor: Magda »

Czy farmaceuci za granicą mają jakieś szanse przetrwania w swoim zawodzie? Czy moŻna wyjechać do obcego kraju i pracować np. w aptece? Ile moŻna zarobić? Czy obcokrajowcy chętnie przyjmują Polaków do pracy? JeŻeli ktokolwiek ma jakieś informacje na taki temat to proszę napisać. Dziękuje.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Farmaceuci za granicĄ?

Post autor: Vinci »

Jakiś miesiąc temu szukałem sobie pracy za granica, z ciekawości sprawdzałem tez oferty dla lekarzy, faraceutów itp. Wiec tak, jesli skonczysz studia w Polsce z pocałowaniem ręki dostaniesz prace za granicą ( mowie teraz o Iralndii), widzałem oferte stażu (czy co to tam bylo, dla ludzi od razu po studiach) dla poskich absolwentów, uwaga uwaga 30 euro na godzine. Takich ofert jest bardzo duzo trzeba tylko poszukac. Ostatnio mialem mozliwosc porozmawaina z okulista podczas wizyty, mowil ze polscy specjalisci sa bardzo cenieni za granica i chetnie przyjmowani do pracy. Dla porownania powiem ze u nas w aptece zarobisz max 1500 zł
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości