Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Tahtimittari »

Mi to kurier jakiś przywiózł, wcześniej go nie widziałam. Bo panią paczkowozistkę z poczty to znam już ^^

jak ja moim znajomym mówiłam, co sobie muszę nabyć - fartuch, skalpele itd.
to się śmiali, że jestem jak Harry Potter


będziesz jakieś ksiązki jeszcze kupować?

chiquita_7 pisze: a listonosz to mi przyniosł wczoraj ten list z uczelni. tylko, że to pismo było tak wygniecione, że aż mi głupio iśc z takim skierowaniem do lekarzaltlol
u mnie to samogt. dobrze, że ojciec kumpla jest takowym lekarzem,to mniejsza kapa, bo się wytłumaczę
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: chiquita_7 »

Na razie nie. Już we wro poszukam różowego cuda i cz. 2 popesko, ale popytam starszaków o używane, bo szkoda mi kasy na nówki:P Też właśnie już mnie aż korciło żeby zamówić te skalpele, fartuchy i wszystko, ale jakoś się powstrzymałam^^ Z jedna dziewczyną już sobie ugadałam skserowana łacine i tez w październiku odbiore]
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Tahtimittari »

Ja tak samo, coś używanego poszukam. Wczoraj wyczaiłam fajny antykwariat naprzeciwko uczelni mojej współlokatorki, rozejrzałyśmy się tam. Na pewno w ciągu roku tam wrócę.

Tych wszystkich rzeczy to ja nie będę zamawiała,tylko skoczę do sklepu z zaopatrzeniem medycznym. 1 fartuch w domu mam, mojej matki,ale nie wiem,czy się nada na mnie ^^
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: chiquita_7 »

No ja oglądałam w internetowym sklepie madycznym, ale też jednak wolę się przejść sama:) U mnie w domu niestety nikt z żadną medycyną nie ma nic wspólnego, wiec fartucha w domu nie uświadczę:P

[ Dodano: |21 Lip 2009|, o 11:34 ]
a ze mnie nie że harry potter tylko rzeźnik:P
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Tahtimittari »

chiquita_7 pisze:a ze mnie nie że harry potter tylko rzeźnik:P
to swoją drogą D

żadnego znajomego się tak nie czepiają jak mnie. eh!
ciągle tylko słyszę że będę odbierać porody krów.

a zdenerwowało mnie jedno, jak mi kuzyn mówił,ze w sumie fajna praca,lepsza niż lekarz,bo jak mi pacjent zdechnie to nikogo to obchodzić nie będzie.
albo ze po każdych 100 zabitych pacjentach impreza na mój koszt.

yhh
Vixxen
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2009, o 13:54

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Vixxen »

A u mnie bardzo pozytywnie, mówią mi, że przynajmniej nie będę musiała użerac się z ludźmi
Co do tych wszystkich książek, fartuchów itp.czy naprawdę już teraz trzeba to wszystko załatwiac ?
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: chiquita_7 »

Noo. ja słysze w kólko, że będę musiała krowie ręke w tyłek wkładać. albo, że jak mi zwierze zdechnie, to nic takiego sie nie stanie, mówi się trudno. Nie wiem jak można tak myśleć , nie rozumiem takiego podejścia:| strasznie mnie takie gadanie wqrza:/ Dla mnie to taki sam pacjent, jak człowiek dla lekarza i wiadomo, że będzie mi ciężko, jak nie będę potrafiła jakiemuś zwierzakowi pomóc bo niektórym ludziom sie wydaje ze ten zawod sie wybiera, bo odpowiedzialność mniejsza jak za człowieka, a kasa jest. yhhh Jak słucham takiego gadania, to mam ochote oczy wydrapać.

[ Dodano: |21 Lip 2009|, o 12:32 ]
Vixxen, Nie, w październiku będzie tydzień, czy dwa na załatwienie wszystkiego, więc spokojnie ja po prostu jestem juz tak podekscytowana, że nie mogłam sie powstrzymać od zamówienia tego atlasu

[ Dodano: |21 Lip 2009|, o 12:36 ]
tzn, od znajomych i rodziny, to słucham głownie o tych krowach, wiec luz:P Ale tak ogólnie, to często się spotykałam z wyżej przytoczonymi opiniami. grrr
Vixxen
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2009, o 13:54

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Vixxen »

No niektórzy ludzie, szczególnie ci ze starszego rocznika, mają takie podejście że aż żalnp moja babciajak jej powiedziałam że się zastanawiam (!) nad weterynarią.w krzykże to nie jest zajęcie dla kobiet, że ciężki kawałek chleba, że będę krowom w dupach grzebaćno cyrk po prostu
Ludzie nie rozumieją że to są poważne i ciężkie studia medyczne i że po nich jest się najprawdziwszym lekarzema nie rolnikiem od grzebania krowom w dupachzresztą gdybym poszła na medycynę ludzką i chciała zostać np gastrologiem to bym to samo robiła z ludźmi
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: chiquita_7 »

dokładnie.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Korczaszko »

o jakim f atlasie moficie? chyba nie o tm gofnie popesce O.o jak to kupilscie to blad. no chyba ze nie macie co robic z kase, jesli o Liebichu to tez blad (chyba ze na promocji) Liebicha najlatfiej zamofic hurtofo f imieniu studentof fety D fted jest znizka zamiast placic 320 placi sie 280 i jeszcze jeden numer feternarii f praktce gratis

rozofe cudo? to o histologii? ranici mi serce cudo?! ta ksiazka mnie zabijala a pierfsze 100 stron mozna fyrfac bo z nich nic nie ma zabafa zaczyna sie od nablonkof

f ogole lepiej to kupic na miejscu od starszych stazem

jedyne co farto miec fczesniej to jeden fartuch, moze sie okazac ze na dziendobry macie prosektorium, a bez tego nie fpuszcza ] efentualnie mozna pozyczc od pana z szatni takie smierdzace (f sumie to nie fiem po co ten fartuch, przez miesiac sa suche kosci ) no ale na chemie sie przyda itd

29 macie dzien fstepny to nudne gofno na ktorm spalam i ktore mnie masakrycznie zmeczylo, od 1 sa zajecia, 5 jest inauguracja z pompa z rektorem z chorem itd nikt na to nie chodzi a studenci maja dzien folny

dla mnie pierfszy miesiac byl najgorszy a fy chcecie po nim konczyc za to pierfsz tydzien cudo, uczyc sie nie trzeba tylko sie czlofiek integruje D

(nie mam f klafiaturze jednej litery jest to w lol dziala bez klawisza ale nie wgodnie taka dziure naciskac )
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Tahtimittari »

Korczaszko pisze:(nie mam f klafiaturze jednej litery jest to w lol dziala bez klawisza ale nie wgodnie taka dziure naciskac )
już myślałam że Ci coś odwaliło z takim pisaniem typu seplenienie D
Korczaszko pisze:chyba nie o tm gofnie popesce O.o jak to kupilscie to blad. no chyba ze nie macie co robic z kase, jesli o Liebichu to tez blad
ja bynajmniej o Liebichu :gt
Korczaszko pisze:ta ksiazka mnie zabijala
każdego pewnie zabijegt.
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Aquarius »

Tahtimittari pisze:Korczaszko napisał/a:
chyba nie o tm gofnie popesce O.o jak to kupilscie to blad. no chyba ze nie macie co robic z kase, jesli o Liebichu to tez blad


ja bynajmniej o Liebichu :
Hm, bynajmniej? Czyli po polsku czytając - kupiłaś Popesco .


A już wiem czemu to skierowanie takie pogniecione - na kopertach oszczędzili.
I denerwują mnie - nie powiedzieli od początku, że skierowanie do lekarza będą dawać na miejscu, nie powiedzieli, że nie muszę im dostarczyć płytki ze zdjęciem, bo i tak mam je wysłać na ich pocztę (), nie znoszę ich.
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: chiquita_7 »

cudo. hmm to była ironia:P miałam te książkę w rekach i jak dla mnie to ta ksiazka to tragedia^^ przynajmniej takie bylo moje pierwsze odczucie:P:P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości