rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Frsh
Posty: 46
Rejestracja: 11 lip 2009, o 23:25

Re: rekrutacja

Post autor: Frsh »

Próg - 234 pkty

My?la?em, ?e spadnie o jakie? 10-12 pktów, a tutaj Bydgoszcz pobi?a ogólnopolski rekord i zlecia?a o 19
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: rekrutacja

Post autor: agathy »

Nareszcie co? mi?ego nas spotka?a, niech w III naborze znów mocno spanie to b?d? najszczliwsza na ca?ym ?wiecie

W sumie spodziewa?am si? w?a?nie takiego spadku bo podejrzewa?am, ?e du?o osób z listy rezerwowej nie doniesie dokumentów i zostanie skre?lona. Mo?e nawet tak by?o, tego nie wiem w ka?dym razie nie chcia?abym by? nie miejscu osoby, która nie wiedzia?a o doniesieniu dokumentów.
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: rekrutacja

Post autor: Galaxia »

Bydgoszcz najlepsza

No to by?o do przewidzenia, przecie? z Bydgoszczy sporo osób rezygnuje zawsze.

Wiesz, jak kto? chce by? lekarzem to wypada ?eby umia? czyta? informacje na stronce
marcysienka
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2009, o 15:45

Re: rekrutacja

Post autor: marcysienka »

A s?uchajcie, ta osoba z 234 punktami jest która na liscie? chodzi mi o pozycj? mniej wiecej
Evel
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:24

Re: rekrutacja

Post autor: Evel »

Osz ?eby jeszcze spad?o o 6pkt to te? bym si? za?apa?a
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: rekrutacja

Post autor: Myshaaa »

Przyj?ta
ponawiam wcze?niejsze pytanie: co teraz? 17zl i trzeba tam osobi?cie dotrze?, ?eby da? dowód wp?aty? Oby nie.moj poci?g jedzie az 12godzin
AD1K
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2009, o 20:23

Re: rekrutacja

Post autor: AD1K »

Ej mam pytanko. Mam 232 pkt ale mi pisze ze jestem dalej na 434 miejscu na rezerwowej tak jak za I naborem .

Tez tak macie ze wam nie przeskoczylo czy mam jakis blad
Dodam ze wyslalem im komplet dokumetow i napisali mi na koncie ze dokumety dostarczono wiec powinno byc wszystko dobrze a w sumie nie jest chyba .
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: rekrutacja

Post autor: m0rix »

Ten numer jest sta?y w trakcie ca?ej rekrutacji.
AD1K
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2009, o 20:23

Re: rekrutacja

Post autor: AD1K »

a no to gites bo mialem juz do nich dzwonic jutro z ranca
Awatar użytkownika
aga_vis@vp.pl
Posty: 156
Rejestracja: 24 lip 2008, o 09:34

Re: rekrutacja

Post autor: aga_vis@vp.pl »

MischA90 pisze:Przyj?ta
ponawiam wcze?niejsze pytanie: co teraz? 17zl i trzeba tam osobi?cie dotrze?, ?eby da? dowód wp?aty? Oby nie.moj poci?g jedzie az 12godzin
doczam si? do pytania kole?anki !
zlotko
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2009, o 20:25

Re: rekrutacja

Post autor: zlotko »

i do kiedy trzeba je zaplacic, przieciez na jakiejs podstawie beda musieli robic kolejne listy- skresla mnei bo nie zaplace na czas? czy beda cie cofac dzieki tym co wybieraja papiery?
fk89
Posty: 43
Rejestracja: 6 sty 2007, o 14:00

Re: rekrutacja

Post autor: fk89 »

kto? troch? wcze?niej pisa?, ?e ma 232 punkty i ju? dostarczy? dokumenty ja mam 223, po drugiej turze jeszcze si? nie kwalifikuj? i tam by?o napisane, ?e kto jest niezakwalifikowany, to nie wysy?a ?adnych dokumentów

ogólnie to jak jest z tymi rezerwowymi, bo mo?e ta osoba z 232pkt by?a wcze?niej na rezerwowej i dlatego ju? da?a dokumenty

mimo wszystko, fajnie, ?e spad?y!
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: rekrutacja

Post autor: kamylka0490 »

Trzeba zap?aci? jak najszybciej:) I po prostu dostarczy? im ?wistek, wydaje mi sie, ?e mo?na wys?a? poczt?. Przecie? legitymacji nie b?d? wystawia? nam jutro, tylko je na pocz?tku roku dostaniemy

Ja ogólnie by?am na rezerwowej, i wys?a?am im wszystko naraz, razem z kwitkiem zap?aty za legitke, ?eby mie? spokój. Stwierdzi?am, ?e 17 z? mnie nie zbawi, a ?e si? dosta?am w drugiej turze to jeszcze lepiej, pieni?dze si? nie zmarnowa?y hehe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości