medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Damcio
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2009, o 16:25

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Damcio »

Witam wszystkich zainteresowanych studiowaniem medycyny na Ukrainie Jestem studentem drugiego roku stomatologii w Ivano-Frankivsku Aby dostać się na studia musisz zdać egzamin z biologii i chemii w wybranym języku w jakim chcesz studiować. Zdanie egzaminów nie daje Ci gwarancji przyjęcia na studia, bo nie jest to takie proste i łatwe. Przed rozpoczęciem studiów we wrześniu, musisz załatwić wszystkie formalności w Polsce a potem na Ukrainie. Dobrze jest, jak Ci ktoś pomoże, ponieważ początkowe miesiące są ciężkie i trudne. Polecam firmę PROSTAR, która Ci pomoże a jest pewna w załatwieniu wszystkich formalności. Jej przedstawiciel jest osobą zaufaną W Ivano studiuje się super Damian Moje drogie Panie i tylko Panie jeśli macie jakiekolwiek pytania zapraszam na gg 4177627
Rafał Zdziech
Posty: 8
Rejestracja: 21 lip 2009, o 12:28

Re: prostar...

Post autor: Rafał Zdziech »

ja wze tut pisze:Ja obecnie studiuje w Ivano i powiem tyle JEDNA WIELKA REKLAMA. Po pierwsze rekrutacja w maju (hahahahha!) spokojnie lipiec, sierpien a nawet wrzesien z palcem w d. hotel o ktorym mowa jest 100 m od dziekanatu i spokojnie z paniami w recepcji na miejscu mozna sie dogadac uzywajac jezyka polskiego, wystarczy przyjechac zlozyc papiery i umowic sie na egzamin a firm znajdujacych mieszkanie jest mnostwo, cos mi sie wydaje ze ta oferta jest dla latwego zarobku pieniazkow bo wszystko samemu mozna zalatwic oczywiscie jesli komus odpowiada Ukraina. a co do spotkania z dziekanem to jest on dostepny koniecem sierpnia caly czas w dziekanacie ] Jesli macie jakies pytania moge udzielic odpowiedzi ZA FREE (piszcie tu albo co pewniejsze ze zobacze prywatna). Szkoda wkladac komus kase do kieszeni jak mozna to wszystko samemu zrobic. pozdrawiam, student

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 20:58 ]
acha a co do zdjecia z galerii dziekan z przedstawicielem firmy przedstawiciel czytaj wlasciciel
Powiem tylko tyle. żal.pl. jeśli chodzi o dogadanie się z paniami w sekretariacie po polsku to chciałbym to zobaczyć i się troszkę pośmiać, a co do terminu składania dokumentów to nie wiem, czy kolega sobie zdaje sprawę z tego ilu już jest chętnych i że w tym roku zdecydowanie ilość miejsc jest ograniczona. no ale cóż. tak tylko piszę, żeby potem nie było zaskoczenia.

[ Dodano: |21 Lip 2009|, o 13:38 ]
ckmisior pisze:prostar 900euro, a samemu dojazd i powrot (przemysl ivano i ivano przemysl) okolo 100zł, tlumaczenie dokumentow z potwierdzeniem notarialnym tlumaczenia okolo 80zł, hotel pokoj 2 osobowy doba od 60zł do 120zł(apartament) - hotel naprzeciwko dziekanatu,- trzeba 2 doby bo dobe traw tlumaczenie , wiza okolo 50$ , jedzenie, browar max 100zł czyli lacznie okolo 500zł
a u prostara opkolo 4000zł. bez komentarza naciagacz
I kolejny ciekawy post. tak się jakoś dziwnie składa, że ja za tłumaczenie dokumentów płaciłem 300 zł, a kolega chyba nie myśli, że ktoś nie znający Ukrainy pojedzie tam autobusem. więc może podaj koszty benzyny. zakwaterowania na miejscu (czasem trzeba siedzieć tydzień czekając na dziekana) policz tą cenę tłumaczenia, policz wyżywienie. może jednak to Ci troszkę zwiększy koszty własne, co? Zastanów się na przyszłość zanim coś napiszesz zwłaszcza jeśli nie bardzo wiesz o czym piszesz.
madrala
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2008, o 19:52

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: madrala »

Rafale widze, ze chociaz Ty sie tutaj w tym wszystkim orientujesz, mam nadzieje, ze niedlugo sie spotkamy.
ja nie chce zalatwiac niczego przez zadne firmy (glownie przez wysokie koszta), powiedz mi jak wyglada u Was sprawa zakwaterowania/akademikow?

pozdrawiam
student Z IVANO
Posty: 17
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:13

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: student Z IVANO »

RACHAŁ Z. ZWANY CERTYFIKARTEM PIER****LI GLUPOTY, A GROT MU POMAGA, PEWNIE DLATEGO ZE TO KOLEDZY PROSTARA Z JEDNEGO ROKU, ALBO GROT TO PROSTAR, DZIEKIAN JEST CODZIENNIE PO 15, TUMACZENIE MAX 300 ALE HRYWIEN- COS KOLO TEJ CENY, AUTOBUSEM SPOKOJNIE MOZNA DOJECHAC A POZNIEJ TAXI I PO PROBLEMIE WIEC NIE KITUJCIE I NIE NACIĄGAJCIE LUDZI
ZAJMIJCIE SIE ROBIENIEM CERYTFIKATÓW DDDD ALE NIE Z NABIJANIA LUDZI W BUTELKE I SCIAGANIA Z NICH KASY, JAK COS KTOS NIE WIE TO NA PW PISAC
Ostatnio zmieniony 27 lip 2009, o 06:52 przez student Z IVANO, łącznie zmieniany 1 raz.
madrala
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2008, o 19:52

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: madrala »

jakie certyfikaty ma Rafal? hehe,chyba fajnie tam w Iwano macie

ja za firma nie jestem (w ogole smiesznie, jak studia mozna zalatwic przez jakas firme ), ale firma prostar dziala z dziekanem, wiec chyba warto mu zaufac zreszta, potem mozna liczyc na jakies bonifikaty ze strony wlasciceli firmy prostar i dziekana, a z tego co wiem, to sa w bardzo dobrych stosunkach
Grot
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:59

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Grot »

Hmmm jak sie tyle powtorze wszystko mozna samemu bez problemow zalatwic. a Panie student z Ivano naucz sie czytac i rozumiec teksty czytane bo jak sadze dyslekcja sie klania jak Pan chce moge Panu wyjasnic prosto i jasno co napisalem w poscie firma mam byc pomoc dla leniuchow i osob co moga sobie nie radzic z robota papierkowa. ja polecam prostar bo to jedyna legalna firma a powiedz mi w takim razie co sadzisz o tak zwanej firmi lukasza jak prostar Ci nie odpowiada on oferuje uslugi pomocy a nie mowie ze bez niego nie ma szans czekam na odpowiedz. P.S nie pracuje w firmie i kazdemu komu sa potrzebne informacja i jakas drobna pomoc nie ma problemu prosze tylko do mnie napisac na gg ] pomoc bez kosztowna zeby znow szanowny wszytko wiedziac student Z ivano co poja moc czytania miedzy wersami w sumie gdy bym byl Twoim guru pewnie bym wyczytal ze nie studiujesz w iwano]
Ice
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2009, o 16:07

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Ice »

Grot misiu nie krytykuj bo sam piszesz jakbyś 3 lata podstawówki spędził na wagarach, podaj adres wyślę ci elementarz ZA DARMO!
Raff Same suche faktyładnie. Bo powszechnie wiadomo że z Ukraińcami po Polsku się nie dogadasz, to taki odległy kraj, a do iwano zawsze waliły pielgrzymki studentów, w końcu dziekan wstawił sobie kraty w oknach jak mu w ubiegłym roku wpadło 3 Polaków z dokumentami przez okno gdy drzwi zabarykadował.No i ach te ceny, ale powiedzieli ci że jednostką monetarną na Ukrainie nie jest dolar amerykańskiprawda?.no ale cożtak tylko piszę ty to pewnie wszystko znasz

P.S no tak jechać pks-em to zły pomysł.w końcu można się nawet zgubić!A mamy tylko 19 lat!Lepiej z mamą i tatą za rączkę nie?)
Grot
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:59

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Grot »

No mi kolo do pieca dolozyl ice"] w sumie podstawowke przegibalem:P a polski nie byl jakos moja mocna strona] w sumie jak pisze wszytko automatycznie sie na czerwono podkresla wiec mozna to poprawic] elementaz to dla tych co literek nie znaja a nie ogolnych zasad ortografi i zasad pisowni] pewnie pelno tych bledow jest nie tylko tak zwanych ort". wiec pewnie kolega na filologie polska papiery sklada] w sumie Ice chodze czesto tam do sekretariatu i po polsku z nimi ciezko wiesz dziekan prorektor wykladowcy spoko ale one jakos nie ogarniaja po polsku wiec wiesz lepiej bo je znasz] w sumie nadajesz sie do nasmiewcoe i dogryzaczy bo ladnie studentom z polski tam studiujacym pojechales] co do waluty oni tam na dolary wszytko przeliczaja moze sie kiedys przekonasz nie pytaja ile to hrvien ile to euro ile to zlotowek tylko ile dolcow:P rodzice sie przydaja czasem wiecej moga pomoc i hmmm wiesz mnie jeszcze utrzymuja wiec jakos jestem z nimi powiazany] nie bede jechal wiecej:} koncze ten temat bo forum na zla droge schodzi. zapraszam wszytkich chetnych do ivana nie decydujcie sie na lwow u nas jest lepiej ] (P.S w szczegolnosci Ice jak zalatwie wszytkie sprawy sam]
ja wze tut
Posty: 8
Rejestracja: 1 maja 2009, o 19:37

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: ja wze tut »

kolego Grot zanim kogoś krytykujesz sam naucz się pisać tak, aby to co napisałeś miało ręce i nogi. bo klepiesz wypracowania na poziomie dziecka właśnie z podstawówki. sam się naucz zasad naszej ortografii bo widzę że pisać to ty nie potrafisz. właśnie. kto to widział załatwiać studia przez jakąś firmę jakby tam komu gotówki nie było dać tylko jakiemuś Polaczkowi pośrednikowi". kpina. miejsca ograniczone lol miejsce ograniczone to Ty masz ale chyba w głowie dajcie ludziom spokój nie trzepcie na nich pieniędzy bo w sekretariacie da się dogadać po POLSKU jak zresztą i z dziekanem. śmieszycie mnie. wy i ta cała firma . dla mnie to nic innego jak POLSKA mafia na Ukrainie . śmiech na sali. a pan Rafał do wybitnych studentów nie należy więc lepiej niech się zajmie nauką a nie komentowaniem i pośredniczeniem, pozdrawiam i nie dajcie się oszukać
Rafał Zdziech
Posty: 8
Rejestracja: 21 lip 2009, o 12:28

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Rafał Zdziech »

student Z IVANO pisze:RACHAŁ Z. ZWANY CERTYFIKARTEM PIER****LI GLUPOTY, A GROT MU POMAGA, PEWNIE DLATEGO ZE TO KOLEDZY PROSTARA Z JEDNEGO ROKU, ALBO GROT TO PROSTAR, DZIEKIAN JEST CODZIENNIE PO 15, TUMACZENIE MAX 300 ALE HRYWIEN- COS KOLO TEJ CENY, AUTOBUSEM SPOKOJNIE MOZNA DOJECHAC A POZNIEJ TAXI I PO PROBLEMIE WIEC NIE KITUJCIE I NIE NACIĄGAJCIE LUDZI
ZAJMIJCIE SIE ROBIENIEM CERYTFIKATÓW DDDD ALE NIE Z NABIJANIA LUDZI W BUTELKE I SCIAGANIA Z NICH KASY, JAK COS KTOS NIE WIE TO NA PW PISAC
Lepiej żebym się nie dowiedział kto tego posta napisał, a co do wszelkich wątpliwości związanych z korzystaniem z firmy, to owszem opłaty są wysokie, ale wysokie są też koszty tak jak wspominałem o tym powyżej i owszem jestem za firmą PROSTAR. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z jej usług, więc proszę nie wieszać na niej psów. jest to dobrowolne. Ale ciekaw jestem jak duże będzie zdziwienie ludzi którzy będą chcieli to samodzielnie załatwić (papiery na studia) jak się okaże jakie poniosą koszty i ile czasu na to wszystko stracą, bo samo załatwienie wizy mnie osobiście kosztowało 4 wizyty w Krakowie w przeciągu 10 dni, masę nerwów no i oczywiście 4 dni całkowicie stracone. nie wspomnę o tłumaczeniach (zwłaszcza jeśli w mieście nie ma tłumacza języka ukraińskiego i trzeba jechać gdzieś dalej jak ja na przykład jechałem do Warszawy), z którymi też schodzi około tygodnia.

[ Dodano: |23 Lip 2009|, o 17:50 ]
Ice pisze:Grot misiu nie krytykuj bo sam piszesz jakbyś 3 lata podstawówki spędził na wagarach, podaj adres wyślę ci elementarz ZA DARMO!
Raff Same suche faktyładnie. Bo powszechnie wiadomo że z Ukraińcami po Polsku się nie dogadasz, to taki odległy kraj, a do iwano zawsze waliły pielgrzymki studentów, w końcu dziekan wstawił sobie kraty w oknach jak mu w ubiegłym roku wpadło 3 Polaków z dokumentami przez okno gdy drzwi zabarykadował.No i ach te ceny, ale powiedzieli ci że jednostką monetarną na Ukrainie nie jest dolar amerykańskiprawda?.no ale cożtak tylko piszę ty to pewnie wszystko znasz

P.S no tak jechać pks-em to zły pomysł.w końcu można się nawet zgubić!A mamy tylko 19 lat!Lepiej z mamą i tatą za rączkę nie?)
Ice. nie jedna osoba już się zgubiła, a co do faktów to chętnie udzielę więcej informacji na mailu jeśli będzie to poważne zainteresowanie a nie osoby podszywające się. Nie będę tutaj tracił nerwów na ludzi, którzy są na tyle ograniczeni, że nie mogą zrozumieć napisanych przejrzyście i po Polsku postów, jak na przykład student z Ivano".

[ Dodano: |23 Lip 2009|, o 17:59 ]
ja wze tut pisze:kolego Grot zanim kogoś krytykujesz sam naucz się pisać tak, aby to co napisałeś miało ręce i nogi. bo klepiesz wypracowania na poziomie dziecka właśnie z podstawówki. sam się naucz zasad naszej ortografii bo widzę że pisać to ty nie potrafisz. właśnie. kto to widział załatwiać studia przez jakąś firmę jakby tam komu gotówki nie było dać tylko jakiemuś Polaczkowi pośrednikowi". kpina. miejsca ograniczone lol miejsce ograniczone to Ty masz ale chyba w głowie dajcie ludziom spokój nie trzepcie na nich pieniędzy bo w sekretariacie da się dogadać po POLSKU jak zresztą i z dziekanem. śmieszycie mnie. wy i ta cała firma . dla mnie to nic innego jak POLSKA mafia na Ukrainie . śmiech na sali. a pan Rafał do wybitnych studentów nie należy więc lepiej niech się zajmie nauką a nie komentowaniem i pośredniczeniem, pozdrawiam i nie dajcie się oszukać
Umówmy się może 2-go września o 15 pod dziekanatem, pójdziemy do sekretariatu i spróbujesz się dogadać tam po Polsku, dobrze? Jeśli Ci się uda, to cofnę wszystkie posty tutaj napisane przeciwko Tobie. Umowa stoi? Jeśli nie to zejdziesz z ludzi tutaj piszących i z firmy PROSTAR. A co do durnych Polaczków", to na prawdę nie wiem, czy rozsądne jest obrażanie ludzi na forum publicznym, bo jest to, że tak delikatnie powiem, karalne. I gdybyś troszkę więcej czasu poświęcił/a na wpojenie pewnych zasad obowiązujących w społeczeństwie, to może ktoś by się z Twoim zdaniem liczył. Firma PROSTAR zajmuje się rekrutacją na Bułgarię, Jordanię, Ukrainę, a także inne kraje i w każdym ma swojego przedstawiciela. Jest to jedyna legalna firma, która ściśle współpracuje z dziekanatem, a jeśli ktoś nie wierzy to u przedstawiciela są do wglądu wszelkie dokumenty nadające tej firmie status prawny. Tyle mam do powiedzenia tutaj na ten temat. Pozdrawiam wszystkich i współczuję z całego serca niektórym ludziom studiującym w Ivano, którzy na tym forum pokazują swoją zawiść oraz przeciętny iloraz inteligencji.
ja wze tut
Posty: 8
Rejestracja: 1 maja 2009, o 19:37

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: ja wze tut »

Rafale skoncentruj się na spędzaniu wakacji w Starachowicach i nie rób ludzi w bambuko.
Tylko tobie to zajęło tydzień więc gratuluję sprytu.
Tłumacz znajduje się 200m od dziekanatu, papiery tłumaczą na następny dzień.
Strona tłumaczenia 40 hrywien potwierdzenie notarialne 50. Więc za tłumaczenia zapłaci się 350 hrywien.
Załatwienie wszystkiego zajmuje dzień przed egzaminem i dzień po.
Zresztą nawet jak się tłumaczy w Polsce papiery to idzie się do firmy tym się zajmującej, jeśli nie tłumaczą na ukraiński wysyłają je do firmy która tłumaczy i ma z nimi kontrakt podpisany, więc tłumaczenie w Polsce także robią od ręki tylko jest to droższa zabawa.
A co do wizy. jeśli chce się ją mieć to się po nią jedzie. Nawet w naszym kraju nie ma tak że wiza zostanie przekazana firmie Prostar i dalej wręczona do odpowiedniej osoby:) Chcesz wizę jedziesz sam, nikt tego za Ciebie nie zrobi.
Dajcie ludziom spokój !
Każdy z nas jest w stanie wszystko załatwić sobie samemu, w krótkim czasie. Chyba nikt z nas nie jest upośledzony. no może jakiś wyjątek by się znalazł. Pozdrawiam
ivano_frankivsk
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2009, o 16:08

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: ivano_frankivsk »

Powiem Wam szczerze, że zaciekawiliście mnie tą swoją dyskusją.Hehe ale macie zabawę dzieci kochane. Ja widzę straszne podobieństwo w stylu pisania osób ICE i Ja wze tut i jestem pewien w 100% że to jedna i ta sama osoba, bo sam jestem posiadaczem dość sporego forum i wiem co z czym się je oraz jak rozpoznawać tego typu abstrakcyjne zjawiska Takim właśnie zjawiskiem jest ta osoba:) Heh i co śmieszniejsze widzę że ten kolega ma najwyraźniej albo jakieś pretensje do Was chłopaki(Nie wiem co Wy mu zrobiliście w tym waszym Ivano )nie skrzywdził go tam któryś z Was czasem po pijaku:P,albo po prostu koleś ma kompleksy straszne co mu na czaszkę siadły i jest strasznie zazdrosny, że ktoś wpadł na taki pomysł i nie był to ON:)
Pozdrawiam:)
Grot
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:59

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Grot »

moja prosta odpowiedz powiedziale ktos chce sie dissowac to nie tu na forum ktos mi pojechal wytlumaczylem grzecznie] ale osoba jak pan :ivano_frankivsk dobrze zauwazyl ze ja wze tut z ice to moze byc jedna osoba] przyznalem sie ortografia to dla mnie magia:} ale ciagle mi o niej jada wiec czy madre jest mowic ze woda jest mokra] w sumie caly czas mowie ze wszytko mozna samemu zalatwic a mi chca wmowic ze mowie ze firam jest tylko od tego] wiec panie ja wze tut czemu pan sie do lwowa nie dostal jak na uczelniach nie ma limitow :} byl pan za dobry i chcial studiowac gdzies indziej czy po prostu juz musieli odrzucic ludzi bo nie bylo miejsca tak zwany limit] a tak w iwano 200 podan polakow 2000 przyjetych] bzdura] ale jak cos zapraszam na gg bo forum ma pomoc ludzia ktorzy chca spelnica swoje marzenia o studiach medycznych( moze ja spelnie swoje o ortografi polskiej) co do pisania wypracoan na poziomi podstawowki mature zdalem:P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości