REKRUTACJA 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
papis
Posty: 130
Rejestracja: 8 lip 2009, o 16:08

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: papis »

eugienek i KingaT, no i bądź tu człowieku mądry. Niektórzy mówią tak a inni jeszcze inaczej. Ale serdeczne DZIĘKI, że nie zostawiacie człowieka samego takiej decyzji. Mam jeszcze jedną prośbę do eugienka. Być może już za niecałe 2,5 miesiąca spotkamy się w Białym, ale czy mógłbyś (jeżeli możesz) dać mi jakieś namiary na Twojego kumpla (e-mial, nr tel.) Zaczerpnąłbym jeszcze opinii.

Na forum są wspaniali ludzie
eugienek
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2008, o 22:23

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: eugienek »

papis, wysłałem Ci prywatną wiadomość na ten temat
Pozdrawiam
papis
Posty: 130
Rejestracja: 8 lip 2009, o 16:08

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: papis »

eugienek, wielkie dzięki.

[ Dodano: |20 Lip 2009|, o 13:43 ]
A Ty co do Białegostoku jesteś już pewien na 100% W końcu to przecież też dobra uczelnia.
marija
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2009, o 13:35

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: marija »

RedHead pisze:Próg już nie spadnie, zostanie 178. Lista jest już praktycznie zamknięta, dlatego wzięli ok 400 osób i teraz będą tylko wykreślać, nikt nowy nie wejdzie. No chyba że zrezygnuje ponad 150 osób, to jest raczej niemożliwe.

widać koleżanka dobrze zorientowana
powodzenia na studiach w takim razie ^^
dyna
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2009, o 17:26

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: dyna »

eugienek pisze:Ja na podstawie opinii kolegów wybieram Białystok. Według nich nie można powiedzieć o Gdańsku prawie nic dobrego- asystenci są niemili, studenci źle traktowani, kiepska atmosfera i drogie życie.
nie wiem co masz za kolegów, sam studiuje na gumie i jeszcze nie spotkałem się z niemiłym asystentem na tej uczelni. Studenci traktowani są sprawiedliwie i po ludzku, a dodatkowo na cwiczeniach z anatki jest bardzo wesoło.
papis
Posty: 130
Rejestracja: 8 lip 2009, o 16:08

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: papis »

dyna, wysłałem Ci prywatną wiadomość. Możesz coś więcej powiedzieć o samym studiowaniu na gumie i o atmosferze
d.md
Posty: 28
Rejestracja: 4 lip 2009, o 18:33

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: d.md »

wiecie może, czy zabierając papiery z gdańska dostanę również zdjęcia i wszystko co złożyłam, czy tylko moje świadectwa?
papis
Posty: 130
Rejestracja: 8 lip 2009, o 16:08

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: papis »

A czemu chcesz uciekać z Gdańska, masz lepsze wyjście
marija
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2009, o 13:35

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: marija »

raczej oddadzą Ci wszystko, po co im zdjecia :p
ciekawa też jestem czy z Poznania odeślą mi moje 8 zdjęć :]
d.md
Posty: 28
Rejestracja: 4 lip 2009, o 18:33

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: d.md »

papis pisze:A czemu chcesz uciekać z Gdańska, masz lepsze wyjście
Heh, nie, moim głównym celem jest Gdańsk. Tylko ze, póki co, moje papiery są na farmacji. W piątek jadę do Gdańska i jak się nie załapię na piątkową listę (175punktów, więc małe szanse) to zabieram papiery z farmacji i jadę do Katowic
Jak będę miała szczęście to po prostu przerzucę z farmy na lek )
I zastanawiam się, czy mam sobie jeszcze głowę zawracać zdjęciami kolejnymi i tego typu pierdołami, czy je mi zwrócą.
martel
Posty: 31
Rejestracja: 14 lip 2009, o 23:13

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: martel »

d.md pisze:I zastanawiam się, czy mam sobie jeszcze głowę zawracać zdjęciami kolejnymi i tego typu pierdołami, czy je mi zwrócą.
powiem Ci, że lepiej weź te zdjęcia ze sobą na wszelki wypadek, zawsze lepiej zawracać sobie głowę spakowaniem ich niż kolejny raz jechaniem żeby dowieźć. mi w Łodzi nie oddali zdjęć kiedy odbierałam dokumenty.
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: owsik »

czytam wasze rozwazania na temat uczelni asystentów
pewno kazda ma jakies mocne strony i pewno jakies minusy ,specjalizuja sie w róznych dziedzinach
asystenci tez są rozni -wszedzie
o wyborze uczelni decyduja pewno różne wzgledy
mam kolege ktory skoczył pam -niby taką sobie uczelnie i robi dzis juz 3 specjalizacje z tego 2 w Niemczech !
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Asiollo »

w jakich godzinacj jest otwarte biuro rekturacyjne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości