Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ppa90
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2008, o 21:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ppa90 »

Jak na moje przeczucia to rekord bydzi czyli spadek 19 pkt 253-234 nie zostanie tu pobity poniewa? jest 3x mniej miejsc do obsadzenia , natomiast pierwszy próg o 10-15 pkt pewno spadnie ] Potem czekamy na reszte ]
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

niestety nie spadnie 10 pkt bo to by oznaczalo,ze dostana sie osoby z miejsc 70 i wyzej listy rezerwowej, moim zdaniem pierwsza bedzie ok.6-7 pkt.potem zobaczymy
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: julia.....:):) »

najwa?niejsze ?eby spad?o jak najni?ej .
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

hehe, tez mi odkrycie julio jasne, niech leci w dol ile moze.!
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

a niech leci, najlepiej tak, zeby nas wszystkich zadowolilo
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

A co naj?mieszniejsze rok temu osoba co mia?a 225 pkt by?a ostatecznie trzecia na roku a tym z 225 mo?na nie wej na liste.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

maturzysta19 pisze:olsztyn znaczy tajne przez poufne.tam nikt o niczym nie moze wiedziec, zauwazyliscie ? chyba ich troche pogielo i zeschizowalo
popadli w jakas psychoze, zeby sami kandydaci nic nie wiedzili to jest poprostu masakra i ciekawe czy swoja droga pracownicy zachowuja taka wstrzemiezliwosc i sa tacy asertywni w udzielnaiu inforamcji swojemu najblizszemu otoczeniu!
spokojnie, listy pewnie s? tylko na uczelni wywieszone, wi?c nic nowego i dziwnego sie nie dzieje
agathy pisze: tak na serio to sobie spokojnie czekam na ostatnie listy Pozdrawiam!
w ko?cu kto? stara si? by? spokojny trzymaj tak dalej a ja trzymam kciuki za ?l?sk

przy okazji souljach z B-bgratuluj?
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

ida, list nie ma, maja sie pojawic listy w pt z osobami juz zdeklarowanymi.
tu sa wszyscy bardzo spokojni, nikt sie nie denerwuje i kazdy czeka na piatkowe listy,ta i nastepna.ile masz pkt do katowic/zabrza/wroclawia ? bo nie sprecyzowalas.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

maturzysto jestem od roku szczliw? studentk? medycyny w Olsztynie My?la?am, ze ju? macie jakie? listy ale z tym, ?e Wam nie udzielaj? takich info przez tel, to nic nowego. W pt sama ch?tnie zobacz? t? liste w takim razie
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

ja wpadne tam dopiero w poniedzialek, teraz uziemniony jestem poza granicami i molestowac panie z dziekanatu moge jedynie tefonicznie choc tego jeszcze nie robilem ale kiedy wroce, bede to robil calym soba
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

to ja dzisiaj chwilowo znalazlem miejsce na analityce w bialym, ale licze, ze Olsztyn sie postara i nie bede musial latac z papierami.
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: agathy »

ida pisze:w ko?cu kto? stara si? by? spokojny trzymaj tak dalej a ja trzymam kciuki za ?l?sk
Zdy?am zauwa?y? ?e nas troch? z tego ?l?ska tutaj jest, a do Cieszyna mam ca?kiem blisko, tak?e kolejny plus Olsztyna- mo?na poczu? solidarno i uzyska? pomoc od starszych) (no mam nadziej?)

A ja tak prognozuje, ?e teraz zapisze si? z 5 os, i lista przesunie si? o 75miejsc hmm chyba jeszcze nie wspomina?am, ?e jestem straszn? optymistk?
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

Ja tam uwa?am, ?e to nawet realizm. My?l?, ?e maksymalnie parena?cie osób potwierdzi ch studiowania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości