Co mam zrobić, aby spełnić marzenia?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
marzyciel

Co mam zrobić, aby speŁnić marzenia?

Post autor: marzyciel »

Mature bede zdawac w tym roku, a biola interesuje sie od niepamietnych czasow. Od zawsze chcialem zostac facetem ktory bedzie jezdzil po swiecie i badal zwierzeta tak jak to robi David Attenborout (zapewne zle to napisalem) i dalej jeszcze o tym marze :) . Ale nie wiem czy w naszej szarej rzeczywistosci jest to mozliwe. Jesli tak bardzo prosze o pomoc jak mam do tego dojsc co mam studiowac jakie specjalizacje wybrac i czy wogole jest cos takiego mozliwe. Bardzo prosze o pomoc a jesli nie to o delikatne sciagniecie mnie na ziemie :) Dzieki bardzo i pozdrawiam :idea:
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: Co mam zrobić, aby speŁnić marzenia?

Post autor: Sil »

Attenborough

Kod: Zaznacz cały

pl.wikipedia.org/wiki/David_Attenborough
Tu masz o nim parę informacji.

W Polsce, wbrew pozorom, również powstają programy przyrodnicze. Nie mają może takich budżetów jak zachodnie popularnonaukowe superprodukcje, ale od czegoś przecież trzeba zacząć

Attenborough skończył zoologię i podyplomową antropologię, czyli najlepiej studiować biologię

Jak dostać etat w telewizji? Tego nie wiem, ale musisz dać się poznać. Może warto nakręcić film i postarać się o jego emisję w jakiejś małej, lokalnej stacyjce telewizyjnej, w czasie małej oglądalności, a później piąć się coraz wyżej w medialnej hierarchii.

Brak funduszy to oczywiście przeszkoda, ale czasem wystarczy nakręcić dobry filmz ręki", pożyczoną od jakiegoś kolegi kamerą, żeby pobić niejedną superprodukcję za miliony.

Życzę powodzenia w realizacji marzeń
marzyciel

Re: Co mam zrobić, aby speŁnić marzenia?

Post autor: marzyciel »

dzieki wielkie :idea:
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: Co mam zrobić, aby speŁnić marzenia?

Post autor: KIM »

Dawno mi tak ktos nie zaimponował naprawde wspaniałe marzenie! Ja płoki co wpakowałam je do tych raczej o małych szansach spełnienia, ale to chyba jedyna rzecz, ktora naprawde dawała by mi pełnie szczescia. Rowniez marze o tym od dziecka, moje półki w domu zapkowane sa przeróznymi kolorowymi encyklopediami, nawet jak bylam mała niemogłam oerwac oczu od tv gdy był jakis przyrodniczy film, do teraz uwielbiam je ogladac no ale coz zyjemy w Polsce (niestety) i trudno spełnic takiego typu marzenia, moze lepiej skonczyc stuia za granica i tam pracowac, moze sa wieksze szanse na taka prace? Chyba nie ma pewnej recepty, mimo to jesli jest sie odwaznym czlowiekiem warto gonic takie marzenia.

Pozdrawiam i zycze powodzenia)
marzyciel

Re: Co mam zrobić, aby speŁnić marzenia?

Post autor: marzyciel »

bede probowal. dzieki za wsparcie :)
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Co mam zrobić, aby speŁnić marzenia?

Post autor: kasik »

ponoć jak sie czegoś bardzo chce to sie to ma

ja też w to wierze , bo tylko wiara mi pozostaje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości