Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ppa90
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2008, o 21:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ppa90 »

Ehh nierówne po?owy ^^ No dobra
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

jesli faktycznie potwierdzila polowa bede musial obejsc sie smakiem niestety i pomacham wam spod kreski.ale chyba mnie wtedy trafi
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

I list ?adnych nie ma, na uczelni w gablotach pusto. Maturzysto nie denerwuj tu ludzi, bo na nast?pnej li?cie b?dziesz bankowo! Ludzie zabieraj? papiery w ró?nym czasie, wi?c na pewno jeszcze nie wszyscy to zrobili. Wiadomo, ?e znajdzie si? kilka osób, które tego nie zrobi i zabior? komu? miejsce. ale z tym wygra? nie ma sposobu.
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

ida, jesli zabraknie pojde do dziekanatu, usiade z pania pod koniec wrzesnia i poprosze o tel do kazdego zdeklarowanego z pytaniem czy podemuje studia od pazdziernika, a jesli sie pani nie zgodzi pojde do rektora do spraw studenckich.sorry resory ale to jest tylko 80 miejsc a nie 390 jak w katowicach/zabrzu i tutaj trzeba byc skrupulatnym, te 4 czy 5 miejsc dla duchow moga kogos uszczesliwic a oni nie zdaja sobie z tego sprawy
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

zgadzam si? z Tob? w zupe?no?ci. Studenci- widmo maj? po prostu innych gboko :]
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

to widze, ze w olsztynie z takimi normalnymi listami jak wszedzie, to sie nie spiesza
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

agathy pisze:Hmm zastanawia mnie czy naprawd? tak du?o osób zapisa?o si? po pierwszej li?cie czyli na rezerwowej by?a? na 43miejscu a próg teraz tylko o 1 pkt ni?ej, wi?c co 30osób dostarczy?o dokumenty?! Bo mnie to najbardziej interesuje ile po pierwszej li?cie dostarczy?o dokumentów.

maturzysta19 kolejna lista ju? b?dzie Twoja kamylka0490, no i oczywi?cie Twoja te?

A ja czekam
czemu piszesz o 1 pkt ni?szy ? przeciez I próg to 243 a teraz macie ok 236
A ty sk?d jeste? dok?adnie i ile pkt ?

W zesz?ym roku 224/212/208

Wi?c faktycznie troszke malutko spad?o.
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

nie mozna porownywac tego roku do ubieglego bo mozna sie podlamac, trezba czekac na kolejna liste i potem moze jeszcze na ta ostateczna 3 sierpnia, ktora ma byc tylko potwierdzeniem wczesniej zlozonych deklaracji ale moze jeszcze z 10 osob sie tam wcisnie, zobaczymy.
nie chce mowic a nie mowilem ale ten rok jest do bani!
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

ej maturzysta19 a ile masz pkt ? A co do dzwonie? to olsztyn rok temu dzwoni? do ka?dego z pytaniem czy bedzie na rozpocz?ciu i odbierze tog?
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

mam 466 tzn.233 , to widocznie nie dodzwonil sie do 4 albo 5 osob
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jedi »

Nom, ten rok jest do bani kompletnie. Tutaj to jedynie cud moze sie zdarzyc zeby progi polecialy do podobnych co byly w tamtym roku Mysle ze na 3 sierpnia ta rekrutacja sie nie skonczy. Moze ze az tyle ludzi woli Olsztyn od innych uczelni
Margola
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2009, o 11:48

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Margola »

kamylka0490 pisze:Bardzo chcia?am i do Olsztyna, to by? mój priorytet, ale czekanie jeszcze jednego tygodnia na w?tpliwe przyjecie mi si? nie podoba, i nie chce mi si?.
Skoro przyj?li mnie w Bydgoszczy,a z Olsztynem s? problemy - postanowi?am przemy?le? spraw?, i rezygnuje z UWM-u. Je?li mnie przyjm? - nie skorzystam, pozostawi? Wam miejsce

W Bydzi studia mam pewne, stancja ju? zaklepana, i do tego doborowe towarzystwo w postaci Margoli i przyjació?ki z liceum Dzi?ki temu mog? ju? zacz cieszy? si? wakacjami
Dlatego te? - powodzenia wszystkim studiuj?cym w Olsztynie


Zapraszamy z kamylk? wszystkich tych co si? nie dostan? do Olszyna do Bydzi, bo tam naprawd? b?dzie si? dzia?o
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

A my?lisz, ?e jak kto? si? nie dostanie do Olsztyna to dostanie si? do Bydgoszczy? Mówi? o ostatecznym progu No mo?e kilka takich osób b?dzie, ale tylko kilka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości