Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jedi »

?eby? sie nie zdziwila. Jeszcze moze sie okazac ze w Bydzi bedzie nizszy prog niz w Olsztynie
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

dokladnie,wcale sie nie zdziwie jak w olsztynie spadnie prog jeszcze max 2 pkt bo to okolo 20 osob!
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: agathy »

czemu piszesz o 1 pkt ni?szy ? przeciez I próg to 243 a teraz macie ok 236
A ty sk?d jeste? dok?adnie i ile pkt ?
Troch? to mo?e rzeczywi?cie niezrozumiale napisa?am. Chodzi?o mi, ?e próg o 1pkt ni?szy ni? punkty Margoli (ona mia?a 237 ). Wiem, ?e spad? wi?cej ni? jeden- odejmowa? potrafi? tylko zapominam o jednostkach w fizyce st?d teraz jestem skazana na te czekanie Mam 223 i ?wiadomo niewielkich szans, ale nie tragizuje, ?e ca?y rok do bani
Aha no i jestem z Paw?owic- tak tych obok Jastrz?bia
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

nie no my?le ?e spadnie Wam ten próg do tylu pkt, sam obstawiam ok 220-225 ostatecznie , to si? wydaje ale te progi teraz polecom strasznie b?dzie dobrze
Mo?e wiecej takich fanatyków jak ja i IDA z Górnego ?l?ska na Olsztyn wyruszy
narazie tam mamy Wodzis?aw ?l?ski, Cieszyn, Racibórz no i teraz Paw?owice(?)
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: agathy »

Gumi?88, oby? si? nie myli? z mocnym spadkiem Mi si? ten Olsztyn ju? bardzo podoba i jestem gotowa na desperacki krok opuszczenia wszystkich aby studiowa? medycyn? ^^ Zasil? reprezentantów ?l?ska jak progi b?d? ?askawe
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

b?dzie b?dzie. to nie Kraków musi spa?c . tylko o ile

a? Ci ( no i ogólnie Wam wszystkim oczywi?cie) wspólczuje, wiem jak to by?o rok temu zemn?

tak ogólnie jaka? alternatywa jak z medycyn? niewyjdzie? oczywi?cie pesymistyczne spojrzenie. ale tak z ciekawo?ci pytam
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

progi juz raczej tak drastycznie spadac nie beda bo najwieksze spadki za nami teraz beda tylko sprawy kosmetyczne tzn spadki o 1 pkt lub 2 no moze 3 i koniec
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

haloo ja ogolnie to z czestochowy jestem.wiec jeszcze tez woj slaskie.
Gumis,ty to jestes optymista z tymi pkt ,zazdroszcze.jutro wracam do Polskii a od poniedzialku molestuje panie z dziekanatu, akurat mam umowiona wizyte u dentysty w pon o 15,15 kolo wydzialu, wiec wybiore sie wczesniej zeby misterny plan wprowadzic w zycie jeszcze przed zamknieciem dziekanatu
p.s. Sylwek ,oczywiscie mowisz ogolnie o uczelniach,a nie o Olsztynie, tu powinien spac jeszcze kolo 4 max 5 pkt bo 7 to jeszcze za malo
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

tak ogólnie mowie zgadza sie ale olsztyn w tym roku bedzie inny niz ubieg?oroczny bo wtedy nikt za bardzo nie wiedzial ze otworzyli tam wydzia? lekarski a dzisiaj wie juz kazdy kto chce sie dostac wiec minimalny prog jaki obstawiam to 230 nizej za zadne skarby bym nie liczy?
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

ja obstawiam 225. nast?pny spadek o 2-3 punkty my?le, ?e b?dzie. Tak dla ciekawostki- UWM ma korzenie na ?l?sku (powsta? m.in. z PWSGW w CIESZYNIE), wi?c reprezentacja silna musi by? trzymajcie sie ludzie i odetchnijcie troche, bo potem nie b?dzie czasu a? do kolejnych wakacji
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: souljah »

Je?li chodzi o ?l?skie to si? dopisuje - Bielsko-Bia?a.
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fetyszystka »

kiedy upubliczni? drug? list? w Olsztynie w sensie, kiedy co? sie posunie na listach, bo mam miejsce, któe mia?am 16-go. czy?by nikt nie zrezygnowa
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

miejsce sie nie zmienia i nie zmieni. To próg idzie w dó? listy po miejscach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości