Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fetyszystka »

oja/ masakra. ale w przeliczniku jak wyglada prog? 400-ile?
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

proponuj? lepiej przegl?da? forum bo takie info jest. A poza tym przecie? 1% z mat rozszerz = 2 pkt olszty?skie wi?c 236*2 = 472 zdaje si?
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fetyszystka »

no ale kto? móg? zdawac podst
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

no to musi mie? zdane na 95% dwa rozszerzone i podstawowy
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fetyszystka »

kurcz? to Olsztyn geniuszy wydaPP
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

Po prostu bardziej op?aca si? zdawa? rozszerzenie. No chyba, ?e kto? celowa? w uczelnie typu Szczecin, gdzie nie ma przelicznika z fizy dla rozszerzonego.
mshiri
Posty: 14
Rejestracja: 25 lip 2009, o 22:50

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: mshiri »

Doczam si? i ja - dwojga miast: ?l?skie - Cz?stochowa i mazowieckie - ukochana Warszawa.

Welcome!

Migotka
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

jak myslicie spadna jeszcze progi w olsztynie tak do 227 ?
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

wg mnie nie ma szans czuje ?e si?dzie na 230-232. Sam mam 225 ltbeczy a jestem z 88 i nie wiem co dalej
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

b?dzie poni?ej 230 moim zdaniem. czekaj, bo nic innego nie pozosta?o. a je?li si? nie uda, to próbuj jeszcze raz
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: souljah »

Ale g?upoty piszesz. Ja wydawa?em 200 z?otych miesi?cznie na korepetycje, tylko w III klasie LO. Co tydzie? 20 z? na fizyk? i 30 z? na chemi?. Z biol+chem+fiz mam 256, dosta?bym si? na ka?d? uczelni? medyczn? w Polsce. Wybra?em Olsztyn, bo tam na weterynari? dosta?a si? moja dziewczyna. Wi?c te tysi?ce z?otych miesi?cznie na korki to pieni?dze wyrzucone w b?oto, je?li kto? chce to potrafi. Pozdrawiam.

P.S. Osoby u?ywaj?ce wi?cej ni? 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami w?asnej osobowo?ci - Terry Pratchett
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 14:35 przez souljah, łącznie zmieniany 1 raz.
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: souljah »

Ja Tobie ?ycz? powodzenia w uko?czeniu studiów, na które si? dosta?a?. Natomiast wspó?czuje chorym, którym b?dzie dane powierzanie swojego zdrowia/?ycia w Twoje r?ce. Life is brutal.
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: agathy »

Koreczki s? raczej rybne i nie wiele tu maj? wspólnego
A tak na serio to nie koniecznie trzeba chodzi? na korepetycje, ?eby dobrze zda?. Z chemii uczy?am si? sama i zda?am na 87% i ?adne zadanie mnie nie zaskoczy?o tylko zrobi?am g?upie bdy. Nie jest regu, ?e po korkach zdasz lepiej. Oprócz wiedzy do tego wszystkiego trzeba mie? szczcie I tak na marginesie bardzo drogie mia?a? te korepetycje- siedz?c 3 godziny na korkach nawet nie wyda?am tych 85z?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości