Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: m0rix »

Kole?anka kinia1 nie dosta?a si? w tym roku na lek i znalaz?a idealne miejsce do wy?adowania swojej frustracji, wedle zasady w internecie ka?dy mo?e by? kim chce". Wrzu? na luz, mo?e w przysz?ym roku ci si? uda.
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fetyszystka »

ja tez sie nie dostalam]
ale szczerze mowiac to myslalam ze bardziej mnie to obejdzie
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

O co tutaj w ogóle chodzi xd ledwo wysz?am z domu, a Wy ju? awantury

Kinia - wyluzuj. Oczywi?cie korki s? bardzo przydatne i ja si? z tym zgadzam. Ale to, ?e wyda?a? wi?cej nie znaczy, ?e napiszesz lepiej od tego, kto wyda? mniej. Nigdy nie wiadomo co si? stanie. I nie trzeba wydawa? wielu tysi?cy, ?eby dosta? si? tam gdzie si? chce. Mo?na, ale nie trzeba. Zale?y jak kto lubi i woli si? uczy?. Niektórzy radz? sobie sami bez korepetycji i dobrze im to wychodzi.
A poza tym to, ?e komu? wynik pozwala na dostanie si? na najlepsz? uczelni? nie znaczy, ?e ta osoba chce tam by?. Chyba by?o napisane, ?e kolega idzie do Olsztyna z dziewczyn?.

Wi?c spokojnie.
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

Drodzy forumowicze !
Dlaczego dajecie si? wci?ga? w gadki rodem z onetu. Nie odpisujecie kinii a jak nadal popisze g?upoty to j? moderatorzy wyrzuc? i nara ?e jej w ?yciu nie wysz?o bo nie przyj?li jej do lepszego gimnazjum ni? chcia?a to nie powód robi? OT
PS do Kinii: Zainwestuj jeszcze w koreczki z angielskiego bo widz? ?e masz powa?ne braki na które trzeba wyda? jak nic 5-10 tys.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

hahahaha ubaw po pachy (faktycznie, fajne te znaczki )
We? Ty si? ogarnij dziewczyno.
Wspó?czuje wszystkim, którzy b?d? z Tob? studiowa?. ale s?dz?c po Twoich postach my?le, ?e to jeszcze nie w tym roku. jeszcze troch? koreczków wida? potrzeba
Nasty
Posty: 61
Rejestracja: 20 lip 2009, o 12:17

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Nasty »

Jeste? najlepszym przyk?adem na to, ?e koreczki nie zawsze wiele pomagaj?. Je?eli przek?adasz ilo wy?o?onych pieni?dzy na stan wiedzy to serdecznie Ci wspó?czuj?. Mam nadziej?, ?e ilo?ci wy?o?onych pieni?dzy nie b?dziesz przek?ada? na jako leczenia.
Awatar użytkownika
alove
Posty: 71
Rejestracja: 28 cze 2009, o 18:07

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: alove »

ej, ludzie ta ca?a kinia to fake ] kto? sobie jaja robi i ma satysfakcje, ?e si? tak bulwersujecie : ) koreczki, robótka, portfelik - hm, dzieciaczek? : ) sam w ogóle styl pisania sk?ania ku rozwa?eniu czy Ty naprawd? jeste? pe?noletnia? a je?li jednak jeste? prawdziwa to radz? nabra? wi?cej pokory bo z takim zachowaniem SZYBCIUTKO dostaniesz po pupci : ) ?ycz? Ci aby? znalaz?a nauczyciela, który udzieli Ci koreczków coby? szybko doros?a pozdrawiam.
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: souljah »

Teraz na inny temat. Lekarski - jak wiadomo - do ?atwych kierunków nie nale?y. Nie znaczy to jednak, ?e studenci s? pozbawieni jakiegokolwiek ?ycia prywatnego/towarzyskiego. Patrzy?em na sekcje sportowe na AZS w Olsztynie i ca?kiem elegancko si? to prezentuje. Czy który? ze studentów medycyny udziela si? w jakiej? sekcji? Je?li tak to czy mecze, treningi nie koliduj? z wyk?adami? Widzia?em, ?e w zawodach mi?dzywydzia?owych Wydzia? Nauk Medycznych nie bierze udzia?u. Z braku czasu czy z braku kadry?
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: kamylka0490 »

Nie by?o mnie dwa dni i jak widz? co tu si? wyrabia to mnie strach bierze. Kole?anka kinia ?adnie sobie jedzie po ludziach tutaj, ale niech si? raczej zastanowi nad tym, co sama reprezentuje swoj? osob?.

Kinia1
Nie masz prawa obra?a? ludzi chc?cych studiowa? w Olsztynie, bo g?upki tutaj nie id?, ale osoby uzdolnione, które na pewno b?d? w przysz?o?ci dobrymi lekarzami.

Skoro jeste? taka m?dra i wsadzi?a? w korki 30 tysi?cy to widocznie siana Ci do ?ba nak?adli na tych dodatkowych lekcjach A i bez korków mo?na si? dosta?, czego przyk?adem s? moi znajomi.

Zachwujesz si? jak zidiocia?a j?dza i nic Ci chyba nie pomo?e.
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

chyba pora, zeby moderator wkroczyl do akcji, bo to sie juz zalosne i niesmaczne robi.
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jedi »

Dlaczego moderator forum nie zablokowa? jeszcze kinia1? A wszystkich postów odbiegaj?cych od tematu nie wywalil? Jako? ja nie widze ani sensu, ani powodu aby ci?gn tutaj taki g?upi temat.

[ Dodano: |26 Lip 2009|, o 22:37 ]
Dok?adnie luksio
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

Pewnie moderator przebra? si? za kinia1 i nas robi w bambuko
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

nie no juz nie snujmy teorii spiskowych a poza tym ostatnie 3-4 strony to jeden wielki offtop nadajcy sie tylko i wylacznie do smietnika (chociaz moze z 2-3 posty znajda sie na temat).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości