Gdzie kupić

kasiulka9090
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2009, o 20:40

Gdzie kupić

Post autor: kasiulka9090 »

Mam mały problem gdyz nie wiem gdzie kupic psiaka. chcialabym kupic jakiegos takiego malego jak pekinczyk czy cos i niezbyt drogiego ale niebardzo sie orietuje gdzie najlepeij. Nie mam zbyt wiele pieniedzy ale chce go kupic dla siostrzenicy prosze o pomoc
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Gdzie kupić

Post autor: malwka »

Najlepszym rozwiązaniem będzie. schronisko:D Na prawdę uważam, że skoro nie zależy wam na rasie to kundelkowy piesek byłby najlepszy, a pełno jest takich pekińczykopodobnych i jeszcze jakąś bidę uratujecie
Fois

Re: Gdzie kupić

Post autor: Fois »

malwka pisze:Najlepszym rozwiązaniem będzie. schronisko
Tak, popieram Ale jeśli jesteś temu stanowczo przeciwna z jakiś tam względów, bo tacy ludzie teŻ są i zdecydujesz, Że to ma być pies rasowy (chociaŻ pekińczykopodobny oznacza dla mnie kundelka) to na pewno od spr hodowcy. Tzn pies powinien mieć rodowód. Z tym, Że rasowy pies często sporo kosztuje. ZaleŻy w jakiej kwocie byś się chciała zemścić, etc. MoŻesz teŻ ewentualnie poszukać jakiś ogłoszeń etc. Ale zdecydowanie jestem za pieskiem ze schroniska. Jednak wybór naleŻy do Ciebie.
Granhero
Posty: 21
Rejestracja: 27 lip 2009, o 12:41

Re: Gdzie kupić

Post autor: Granhero »

Często szczeniak ze schroniska, nie jest to dobry pomysł, ponieważ często takie psy nie były odpowiednio długo przy matce (np. czyjaś suka zaszła w ciąże, urodziła, a właściciel potem wyrzuca 1 miesięczne szczeniaki na śmietnik). Wtedy jeśli w ogóle takiego szczeniaka uratują, może z nim być dużo problemów, gdyż szczeniak większość zachowań uczy się od matki. Więc będzie z nim dużo problemów.
Ale także w schronisku suki zachodzą w ciążę, wtedy śmiało można wziąć szczeniaka, także upewnij się czy szczeniak był odpowiedni czas przy matce.
Chyba, że chcesz starszego psa, to zupełnie inna bajka - będzie wdzięczny za nowy dom.
Więc też proponuje psa ze schroniska - dasz dom biednemu, spragnionemu miłości psiakowi!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości