Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: agathy »

W piątek będę w Zabrzu- to mogę w sumie do was dołączyć
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: radzioch »

Macie jakis znajomych czy sami idziecie tu na medycyne?
Nart
Posty: 63
Rejestracja: 29 lut 2008, o 19:56

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Nart »

15 a 12 to niewielka różnica. ja też jestem za 15:) Myślę że umawiamy się na to spotkanie na tyle późno że powinniśmy dać szanse tym którzy pracują] Zależy ile czasu zamierzamy sie integrować:P
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: radzioch »

można by sąde jakąś zrobic czy cos) to by tez pomoglo:D w sumie jesli bede jechal to godzina mi obojetna:)
Klarrra
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2009, o 20:01

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Klarrra »

To zapraszamy agathy Jak amsz Radzioch kawałek to wpadaj
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: agathy »

Ja sama bez żadnych znajomych, ale w ogóle się tym nie przejmuje bo z nawiązywaniem kontaktów nie widzę żadnego problemu

A ja jestem za 12 bo 15 to jest późno jeśli ktoś ma plany na wieczór ^^ zresztą jak ktoś to wyżej napisał- zapewne nie będzie to jedyne spotkanie i jeśli nie będzie pasować to się zjawi następnym razem
Klarrra
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2009, o 20:01

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Klarrra »

Sama nie wiem jak to zrobić by wszytskim pasowało! Fajnie jakby przyjechali wszyscy! Byłoby super:)

[ Dodano: |28 Lip 2009|, o 22:43 ]
Ja tez jestem za 12 Tym razem. Nastepne spotkanie mozna zorganizowac pozniej
Ja tez nie mam znajomych, ale mysle ze sie poznamy i polubimy tak ze bedzie ich multum P
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: radzioch »

No dokładnie, a dobrze byloby poznac sie wczesniej bo też nikogo tam nie znam:D ale spotkanie w Zabrzu czy w Kato?
Nart
Posty: 63
Rejestracja: 29 lut 2008, o 19:56

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Nart »

z tego co zrozumiałam to chyba wszyscy piszą o Zabrzu:] w końcu tam się dostaliśmy:P
Klarrra
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2009, o 20:01

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Klarrra »

Jestem osoba ugodowa zatem dostosuje sie. Spotkanie może być gdzie chcecie i o której wam pasuje. Jestem otwarta na propozycje. Zatem czekamy wszyscy na propozycje i spotkajmy sie gdzie wszystkim pasuje. Przyjdade tam gdzie trzeba:) Dopasuje sie do wiekszsci. To ma byc przyjemne sptkanie by zyskac przyjaciol, a nie narobic sobie wrogow
PS: jesli kogos nie skojarzylam lub z kims pomylilam to przepraszam. Pisalam do wielu osob by nawiazac kontakt, jak rowniez w sprawie spotkania integracyjnego wiec moglam kogos z kims pomylic lub ne skojarzyc. Z gory przeprazam, ale przyznam, ze ciezko jest zapamietac i skojarzyc osobe po numerze gadu-gadu.

Jelsi ktos jest sprawdzonym strategiem niech sie wypwie bo ja nie jestem w tym dobra Zatem już się nie wypowiadam i dostosuje sie d reszty.

Pozdrawiam wszytskich serdecznie.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: radzioch »

JA Mysle ze to kwestia ustalenia na temacie z jakas sondą odnośnie godziny i miejsca. Apropo zebranai w Zabrzu mysle tylko czy bedzie gdzie isc
Hersylia
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2009, o 14:16

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Hersylia »

Wydaje mi się, że najlepszym miejscem będzie ławeczka przed dziekanatem na Placu Traugutta 2- tylko tam dojdę
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: radzioch »

Zna ktoś w ogole Zabrze?:P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości