Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
kiszkazmiodem
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2009, o 08:50

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kiszkazmiodem »

piwo, piwo. tylko może jakieś telepatyczne?
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: hypnos »

założę się, że i tak nie wszyscy zakwalifikowani złożą wpis na I rok, więc po ch. przedłużać tą rekrutację do września?!
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

W tamtym roku była przerwa w sierpniu pomimo tego, że dużo osób nie złożyło dokumentów . Mam nadzieje, że w tym roku jednak dojdą do wniosku że lepiej zakończyć względnie szybko rekrutacje niż męczyć się z nią do końca września.
kiszkazmiodem
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2009, o 08:50

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kiszkazmiodem »

Hm. racja. tyljo dalej ten próg mnie zastanawia. dlaczego w tamtym roku było tak nisko?, mam nadzieje, że w tym się obniży.
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: hypnos »

spokojnie, obniży się, będą płakać we wrześniu i prosić się aby złożyć dokumenty ]:
Awatar użytkownika
Incitatus
Posty: 60
Rejestracja: 4 lip 2009, o 18:30

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Incitatus »

eh mi zalezy na analityce bo to ciekawe studia, mam nadzieje, ze sie nie mylisz, hypnos
aniolq90
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:14

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: aniolq90 »

Gratuluję wszystkim którzy się dostali! Ale się tutaj narobiło przez ten tydzień jak mnie nie było. Eh boli serce jak mam 147, a wpisane mam dalej 145 i się nie dostałam! Ta polska biurokracja, ponad tydzień temu złozylam podanie o zmiane wyników i nic się nie zmienilo. Szit
ruda90
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:58

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ruda90 »

Jestem w trakcie poszukiwania mieszkania w Sosnowcu i szukam także współlokatorów. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt na gg:)
ja_sama
Posty: 53
Rejestracja: 25 gru 2008, o 19:35

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ja_sama »

ruda90 pisze:Jestem w trakcie poszukiwania mieszkania w Sosnowcu i szukam także współlokatorów.
Może wejdź na forum wydziału na NK, ludzie z wyższych lat też szukaja współlokatorów. A korzystnie pomieszkać z kimś kto wie co i jak, a w dodatku ma w domku wszystkie materiały na zajęcia)
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

Dzisiaj byłem zawieść z koleżanką papiery (pobudka o 4:20!) Ale z tego co widziałem to zarówno na farmacje jak i na analitykę wpisało się mało osób. W Sosnowcu na ul. Jedności 8 byłem o godz. 12:00, w kolejce stało przede mną może z 6 osób, a i tak wszedłem dopiero o 13:40, za mną stało jeszcze z 10 osób. Pani w dziekanacie jest bardzo miła Wypełniłem ten druk o akademik chociaż i tak pewnie będę szukał mieszkania.
nancyy
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2009, o 21:36

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: nancyy »

aniolq90 - współczuję tej całej chorej sytuacji. mam nadzieję, że koniec będzie pozytywny a dali ci jakąkolwiek odpowiedź czy cały czas czekasz?
hypnos - piwo? bardzo chętnie! ale jak wrócę z wakacji. P najlepiej wybrać taki termin żeby większości pasował.
kiszkazmiodem - dlaczego tak wysoko w tym roku? bo takie matury dali. /
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: hypnos »

oo nancyy, spokojnie, wujek hypnos zrobi tak, żeby wszystkim było dobrze^^
MarX
Posty: 112
Rejestracja: 3 lip 2008, o 12:02

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: MarX »

rajin90 pisze:. Pani w dziekanacie jest bardzo miła
Ot, z tym to mnie zdziwiłeś. Jeszcze nie widziałem tam miłej pani. Zresztą sami zobaczycie jaki jest ten wydział. Nigdy nie wiadomo co i jak . A wczoraj wpadłem około 13-13.30 do dziekanatu złożyć podanie o dziekankę. To kolejeczka ładna była.
aniolq90 pisze:Ale się tutaj narobiło przez ten tydzień jak mnie nie było. Eh boli serce jak mam 147, a wpisane mam dalej 145
W następnej liście się załapiesz- możesz spokojnie lokum szukać

Próg na analityce leci na łeb, na szyję w sierpniu. W końcu w Sosnowcu jest, aż 80 miejsc.

Odnośnie przerwy w zeszłym roku: tak była takowa, ponieważ pracownicy dziekanatu muszą mieć urlop. z tego co pamiętam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości