ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

No prosze jednak się tym ktos interesuje Może ktoś się jej kiedyś pozbedzie
Martyna72
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2009, o 21:50

mieszkanie

Post autor: Martyna72 »

Cześć, poszukuję współlokatorek do 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Dworskiej, na Brynowie. Opłaty od osoby: 350 zł + media. Mieszkanie ładne, zadbane, dobra lokalizacja, obok przystanek autobusowy i tramwaj. Dobre połączenie z Ligotą i centrum. KONTAKT: +48662364842
Błycz
Posty: 109
Rejestracja: 9 lip 2009, o 17:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Błycz »

No ja sie nie dziwie ze we wrzesniu dopiero nastepna lista., bo obv szanowna Pani Krysia musi pojsc na urlopik Tak swoja droga to dzisiaj zawiozlem papiery do tych Katowic i musze powiedziec ze wydzial to jednen wielki PE ER EL i chyba pracownice z dziekanatu rowniez z tego okresu pozostaly.
lanka
Posty: 90
Rejestracja: 24 cze 2009, o 21:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lanka »

od której można skladać dok w Zabrzu? i czy opłat za leg może być przelewem? pozdr
olgaaaa
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2009, o 07:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: olgaaaa »

No,uczelnia piękna nie jest,przygotujcie się,że w środku jest jeszcze gorzej (sale,sprzęt itp.):D Pani Krysia jest akurat fajna (może akurat miała zły dzień),ale reszta kobiet w dziekanacie. bez komentarza
Jeanette654
Posty: 29
Rejestracja: 3 lip 2009, o 11:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Jeanette654 »

myslicie że ze 168pkt dostane sie do Kato na lek? prosze odpiszcie bo dostane deprechy
lisiczka
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:46

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lisiczka »

czy ja dobrze słyszałam w kato robia miesiąc przerwy między listami
kolejna dopiero we wrześniu
kto wie na ile to jest pewne
to nie może być prawda
olgaaaa
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2009, o 07:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: olgaaaa »

pytałam się znajomych i podobno co roku tak robią i jeżeli w ogóle będzie jakaś lista/listy (?) ,to gdzieś pod koniec wrześniaprzyzwyczajajcie się to takich numerów
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Myshaaa »

Co roku tak na pewno nie robią, bo w ubiegłym moja znajoma dostała się w połowie sierpnia
olgaaaa
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2009, o 07:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: olgaaaa »

W takim razie nie wiem,moja znajoma dostała się 2 lata temu pod koniec września i mówiła,że napoczątku sierpnia była jakaś lista,a potem przerwa do połowy września i wywiesili 2 listy jeszcze.Może co roku jest inaczej,a wtedy były jeszcze 3 przedmioty brane pod uwagę:)
zadzwońcie do dziekanatu i się zapytajcie,jeżeli nie ma jeszcze żadnego infa na str.
bez-cukru
Posty: 80
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: bez-cukru »

ktos tu juz pisał że dzownił do zabrza i tam potwierdzili info o kolejnej liscie we wrzesniu, tzn idą na urlop, wiec przypuszczam ze w katowicach tak samo)
Błycz
Posty: 109
Rejestracja: 9 lip 2009, o 17:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Błycz »

nie pod koniec wrzesnia tylko z początku wrzesnia z tego co podslyszalem w rozmowie w dziekanacie
Einn
Posty: 15
Rejestracja: 5 sie 2008, o 16:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Einn »

Hej Byłam dzisiaj w dziekanacie w Zabrzu i wyciągnęłam panią na zwierzenia w Waszym interesie -) Wnioski: nastepna lista na 90% będzie dopiero koło 10.09 ale warto sprawdzać wcześniej czy coś się pojawia, i (wg. przewidywan pani z dziekanatu) będą jeszcze chyba dwie listy (po mojemu moze byc jedna, no ale zobaczymy kto mial racje -). Pani mi pokazała spis osób przyjętych w ostatniej liście i tych które potwierdziły przyjęcie było bardzo niewiele - pytanie jak jest w Ligocie ale myślę że niewiele się różni Co do czarnowidztwa i opisów strasznych męczarni na śum które się tu na forum uprawia (jak widzę, namiętnie -) - ja tam lubię tą uczelnię. Może nie ma super zaplecza (jestem na leku w Zabrzu, więc widzialam to gorsze -) ale za to ma naprawdę w porządku większość prowadzących. A wiedza jaką się na tych studiach zdobędzie i tak w większej mierze zależy od pracy własnej niż od zaplecza. Nie dajcie się przestraszyć bo nie warto -)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości