Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: shisha pangma »

Galaxia pisze:boli mnie niestety prawdziwe zdanie Morfeusza, ?e jak zap?acisz to powtarzasz.
ale to niekoniecznie jest nielegalne Galaxia (bo rozumiem, ?e to Ci? boli):) - po prostu p?acisz za powtórk? roku/przedmiotu, bo nawet jak jeste? na stacjonarnych, to pa?stwo funduje Ci tylko jedn? szans?. Ale masz racj?, rzeczywisto bywa brutalna:)
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

Tak, ale ja nie mówi?, ?e to jest nielegalne, tylko ?e niesprawiedliwe
Tak samo jak medycyna niestacjonarna.
No, ale tak jest wsz?dzie niestety.
Flyala
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:54

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Flyala »

Dzi?ki qlka ale piszcie jeszcze . Co do kasy no có? faktycznie jak kto? ma dzianych rodziców to ?atwiej -na medyku te? ,.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

wydaje mi si?, ?e niemo?liwe jest aby powtarza? jeden semestr.
Ka?dego roku mówi? w jakim? tam momencie rekrutacji, ze to ostatnia lista. pewnie dla ?wi?tego spokoju. na chwile :]
Ci?gle nasz wydzia? jest traktowany jako co? gorszego i odstaj?cego od ca?ej reszty w?ród uczelni. my mo?emy wci gada? swoje ale i tak wsz?dzie spotykamy si? z negatywnym i komentarzami. Wyposa?enie jest na najwy?szym poziomie a kadra to profesorowie z innych AM/UM, wi?c i poziom nauczania niczym si? nie powinien ró?ni?. Bynajmniej nie odczulam nadmiernego luzu na 1 roku, który mam za sob? :] Pierwsi i nieo?wieceni b?dziemy ju? do samego ko?ca i nikt nam nie b?dzie dawa? ?adnych cennych wskazówek niestety. Jako? sobie jednak dajemy rade i dalej b?dziemy a Wy- pierwszoroczni zawsze b?dziecie mieli do kogo si? zwróci?
olsztyn po 6 latach
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2008, o 11:43

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: olsztyn po 6 latach »

tak.a ja powtarza?em anatoamie100 terminówza 101 zda?em i jestem dpuszczony do wrze?nia?y? nie umiera?,kazdy debil niech tu przychodzi studiowac. powodzenia:D

[ Dodano: |30 Lip 2009|, o 20:48 ]
apropos naprawd? dla debili-ja jestem,wi?c tu studiuj?) wi?c czmy si?-debile wszelkich lat) kto docza do mnie? czekam na priv kociaki.:*
strangegirl
Posty: 18
Rejestracja: 28 lip 2009, o 00:33

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: strangegirl »

Kaamil pisze:
Flyala pisze:Czy ju? troszk? czujecie si? lekarzami
lekarzami si? mo?na poczu? wg mnie dopiero na sta?u, cho? takich co ju? na 1 roku paraduj? ze stetoskopem na szyi kilku wiedzia?em w zesz?ym roku - nie wiem czy zrobili z siebie lekarzy czy po?miewisko.

Sam w jakims temacie pisales ze na praktykach i na dy?urach z ko?a u?ywa?e? stetoskopu. Ty mo?e nosi?e? go w kieszeni, kto? inny woli na szyi. Nie trzeba dzi?ki temu czu? si? lekarzem a tym bardziej przez to nie robi si? po?miewiska.
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

Kaamil pisze:
Asillith pisze:ale nie my?la?am ?e pierwszy rok tez mo?na powtarza?.
no wi?kszo?ci normalnych uczelni 1 roku si? nie da poprawi?.

na UWM te? nie da si? paprawic Kamil .
olsztyn po 6 latach
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2008, o 11:43

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: olsztyn po 6 latach »

Misiaku. Gumi? moj Ty. spokojnie. bo pa?eczka. a kicia pocina w literakiogrywa ciemniaków pozdrowionka
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

wygra?am pozdro Gumi? z piekie?ka
olsztyn po 6 latach
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2008, o 11:43

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: olsztyn po 6 latach »

Gumi?. nie wierz,wygra?a z leszczem nie wierz jej.kula przyjechal i sie zrobila przebieg?a. ciekawe czy ludzie ogarniaj?:D ja mysle.?e prgi spadn? do 200. jestem tego pewien.dzwonilem do dziekanatu,tak mi powiedzieli.
qlka
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:41

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: qlka »

kto Ci powiedzia?
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

A od kiedy to w dziekanacie maj? takie informacje?
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

wie moze ktos jaki numer na liscie mia?a ostatnia osoba przyjeta na lekarski?moze ktos z przyjetych
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości