Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
aniolq90
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:14

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: aniolq90 »

Wiem, wiem ale i tak to trzeba załatwić bo mnie wykreślą za niezgodność wyników. Poza tym miesiąc czekania i stresu, a tak miałabym to z głowy
Nadal czekam jakby co eh.

Czy jest ktoś może z Zabrza (lub Gliwic) kto nie idzie na stancje ani do akademika tylko będzie dojeżdżał? Bo ja mam taki zamiar właśnie.
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

Orientuje się ktoś może czy zajęcia na analityce i farmacji odbywają się tylko w Sosnowu czy jeszcze gdzieś?
MarX
Posty: 112
Rejestracja: 3 lip 2008, o 12:02

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: MarX »

Na Ligocie w Katowicach masz epidemiologię i higienę w pierwszym semestrze co tydzień. Coś na forum wyczytałem, że tą katedrę przenoszą do Sosnowca, ale nie wiem czy to nie plotki.Reszta katedr jest porozrzucana w Sosnowcu. W pierwszym miesiącach raczej trzeba kupić miesięczny, potem jak wykłady i przedmioty wypadną to się nie opłaca, chyba że mieszka się na Zagórzu itp.
ja_sama
Posty: 53
Rejestracja: 25 gru 2008, o 19:35

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ja_sama »

rajin90 pisze:Pani w dziekanacie jest bardzo miła
Hmmm. czy to aby na pewno pani z dziekanatu Myślę, że w tym wypadku dokumenty przyjmowała pani od spraw socjalnych Niestety w dziekanacie wygląda to trochę inaczej
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

ja_sama pisze:czy to aby na pewno pani z dziekanatu/
Była miła w każdym razie Gdy wychodziłem to powiedziała, że może spotkamy się na zajęciach P
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: hypnos »

moja babeczka była milutka też
w dziekanacie pewien pan mi powiedział, że papiery pierwsze drzwi na lewo za szklanymi drzwiami (naprzeciw toalety xP) i w tym pokoju, z tą panią nawet o pogodzie poplotkowałem i zrobiła mi ksero dodowu na miejscu
ruda90
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:58

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ruda90 »

Orientujecie się może do kiedy można składać wnioski o przyznanie akademika i jakie do tego potrzebne są dokumenty? czy wystarczy może samo podanie ze stronki uczelni?
kiszkazmiodem
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2009, o 08:50

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kiszkazmiodem »

Witajcie! Dzwoniłam właśnie na ŚUM, na uczelnie w sprawie następnej rekrutacji. Pani powiedziała mi, że na dzień dzisiejszy rekrutacja jest zakończona chyba, że masa ludzi, którzy się podostawali jakimś cudem zrezygnuje. Pytam się więc : WTF?!
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

Luzik bejbe Zabezpieczają się przed tą przerwą w rekrutacji )
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: hypnos »

to ja może z innej beczki
kiedy pijemy?
nancyy
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2009, o 21:36

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: nancyy »

aniolq90 pisze:Czy jest ktoś może z Zabrza (lub Gliwic) kto nie idzie na stancje ani do akademika tylko będzie dojeżdżał? Bo ja mam taki zamiar właśnie.
a czy ktoś ma zamiar dojeżdżać z Katowic?
hypnos pisze:oo nancyy, spokojnie, wujek hypnos zrobi tak, żeby wszystkim było dobrze^^
to już jestem spokojna P

a mnie przyjmował jakiś miły pan. widać było, że dobry humor ma P nawet podśpiewywał sobie.

a ja się z wami póki co muszę pożegnać. bądźcie grzeczni i w ogóle P
do usłyszenia wszystkim!
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

kiszkazmiodem pisze:Witajcie! Dzwoniłam właśnie na ŚUM, na uczelnie w sprawie następnej rekrutacji. Pani powiedziała mi, że na dzień dzisiejszy rekrutacja jest zakończona chyba, że masa ludzi, którzy się podostawali jakimś cudem zrezygnuje. Pytam się więc : WTF?!
Hę?
Że niby co? Ja się tak nie bawię, czy ktoś ma taki jak ja, szatański plan dzwonienia w poniedziałek po drugiej do dziekanatu z pytaniem, ile zrezygnowało?

hypnos, żeby nie fakt, że dzielą mnie od Sosnowca dwa punkty, byłabym pierwsza do realizacji twojej propozycji.
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

Też bym się napił, ale ja mam tak daleko (
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości