Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

tak sylwek ty wiesz najlepiej szczególnie dobrze przepowiadasz koniec rekrutacji Masz pewnie baze danych ludzi u siebie na kompie i dlatego przewidujesz. Pora?ka.
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

poprostu spr nr kierunkowy bo z kom raczej nie dzwonia
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

borubar, ok ale w ?odzi próg na wojleka i na farme ani drgn i sie nic nie zaniosi w tym kierunku takze wiesz moje teorie tez sie po czesci sprawdzaj?

[ Dodano: |3 Sie 2009|, o 23:09 ]
no i co mi powiesz na temat ?odzi ?
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

osobi?cie uwa?am ?e s? ma?e szanse ze ?od? ruszy ale s?. Ale ?eby wydawa? opinie ?e nie ma szans musia?bym dysponowa? nazwiskami osób ze wszystkich list w med/stom zobaczy? ile osób zajmuje 2 miejsca i wtedy mo?na cokolwiek powiedzie?. Ty Sylwku wiesz tyle samo jak ja i ka?dy forumowicz czyli mo?emy sie tylko domy?la? co b?dzie. Znam przypadki ?e ludzie dostawali si? i 2,3 pa?dziernika bo okaza?o si? ?e inni blokowali miejsca do samego ko?ca i uczelnie dzwoni? i szukaj? desperatów Co b?dzie si? oka?e, jutro dzwonie do Olsztyna mo?e sie dowiem progu, numer w rank ostatniego oraz jaki bedzie przebieg dalszej rekrutacji i zobacze czy moje 225 co? w olsztynie da
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

hej co wy na tym forum wypisujecie dzwoni?em do biura i powiedziano ze próg wynosi 230 czyli 460 ?ktos na forum zbednych nadziei narobi?
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

Ju? uruchomi? si? sylwek - 1 pesymista IV RP (?art) Dzwoni?em i babka powiedzia?a ?e próg jest 231 i ?e owszem dzwoni? ale to jest nieoficjalne i mi obecnego progu nie powie, ale mo?e powiedzie? tyle ?e dzwonili do ponad 20 osób.
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

no czyli teraz przyjma tych których nikt nie przyja? nigdzie i finito olsztyn=komplet
Evel
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Evel »

Przyj?ta! dzi? dokumenty dostarczy?am wow, dzi?ki ci wchr za twojego posta z informacj? do kiedy trzeba doc. dostarczyc, gdyby nie to, to bym przegapi?a swoj? szans?
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

226 próg.
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: pozytywny »

Potwierdzam.
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

ups wyda?o sie

[ Dodano: |4 Sie 2009|, o 17:06 ]
borubar, mam nadzieje ze do 225 spadnie i sie spotkamy w olsztynie
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: borubar »

hehehe to ju? od pocz?tku b?d? Ci? prze?ladowa? za pesymistyczne my?lenie:) tym bardziej ?e jestem starszy o 2 lata :D
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

o rok ch?opcze o rok cos czuje ze sie dogadamy hehe ale warunek: musi spasc do 225
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości