AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
wet-lublin
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 12:48

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: wet-lublin »

witam wszystkich i gratuluję osobom które się dostały:)cieszcie się ostatnimi chwilami wypoczynku bo przed Wami ciężki rok ale mimo wszystkich niedogodności i tak jest fajnie .
mam do sprzedania kości które pomogą w nauce anatomii na pierwsze kolokwium.
To są kości konia, świni/krowy?.
Kości konia to:kość udowa, ramienna, piszczelowa, łokciowa+promieniowa, śródręcza, koronowa, piętowa. Kości konia są wypreparowane idealnie i specjalnie lakierowane.
Kości świni/krowy? :śródręcza,śródstopia,pęcinowe, koronowe raciczne, kości stępu (albo nadgarstka )-mam ich 10, promieniowa i łokciowa, piszczelowa, strzałkowa.
Niektóre z tych kości są na pewno świni a niektóre z tego co pamiętam były chyba krowy… niestety nie pamiętam już dokładnie jak się je rozpoznawało. Te kości są gorzej wypreparowane ale uczyć się na nich da)
cena takiego zestawu to 90 zł. zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia na maila. kości są do odbioru w Lublinie. mail: [at].pl
ewentualnie komórka: 518734386. na kom tylko smsy.
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: pingus18 »

wet-lublin, to nie w tym dziale takie rzeczy tak na marginesie.
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: mj90 »

witam , dziś dostalem sie na wete do Lublina na stacjonarne a mialem 455 dostałem sie też na SGGW i nie wiem co wybrac może jakies rady ?
zimas
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2008, o 13:06

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: zimas »

Dzwonilem przed chwila do komisji rekrutacyjnej i dowiedzialem sie ze prog wynosi 454 wiec brakuje mi 2 punktow. Pan mi kazał czekać do wtorku.
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: mj90 »

heh moj kolega mial 454,5 wiec tez sie dostał na pewno Ci sie uda nie martw sie
angelangie89

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: angelangie89 »

GRATULACJE wszystkim przyjętym

Ja juŻ jestem na drugim roku, ale wiem, przez co przechodziłam więc w razie, gdybyście potrzebowali porady, to piszcie mail
[at].pl


P.S: mam teŻ materiały którymi mogę się podzielić
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: mj90 »

czy na prawde na I roku jest tak ch_jowo jak mnie dziś Pani u ktorej skladalem dokumenty straszyla ?
na razie blokuje miejsce na sggw i lublinie bo nie moge sie zdecydowac
podobno w lublinie strasznie wymagająca kadra profesorska i o wiele ciezej niz na sggw ?
sggw ma ten + że cały kampus w jednym miejscu ,akademiki 10/10 no i stolica ktora daje wiele mozliwosci
bosz moj pierwszy dylemat w życiu i kompletnie nie wiem co robic /
zimas
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2008, o 13:06

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: zimas »

to nie sprawiedliwie mi brakuje 2 punktów na wete do lbn a ty blokujesz mi miejsce czekam do jutra bo ma być nowa lista i moze mi sie teraz uda
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: mj90 »

powinno Ci sie udać , dzis z 12 osob papiery złożyły 4 wiem bo skladalem ok 14 30 wiec praktycznie juz nikt za mną nie skladal a raczej na pewno
fretka
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2008, o 16:44

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: fretka »

Idź na SGGW, co się będziesz męczył w Lublinie. Zrzędzisz jak stara baba na kilku wątkach, to będziesz dalej zawracał d* warszawiakom.
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: mj90 »

jestem dociekliwy i zanim wybiore chce sie jak najwiecej dowiedziec a to chyba normalne
juz lepiej zawracac d_pe w miare ogarnietym i pomocnym studentom z wawy niż jak Tobie prowincjonalnej prostej dziewuszce
pztm od Ciebie nie oczekuje odpowiedzi
baj baj
zimas
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2008, o 13:06

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: zimas »

mj90 pisze:jestem dociekliwy i zanim wybiore chce sie jak najwiecej dowiedziec a to chyba normalne
juz lepiej zawracac d_pe w miare ogarnietym i pomocnym studentom z wawy niż jak Tobie prowincjonalnej prostej dziewuszce
pztm od Ciebie nie oczekuje odpowiedzi
baj baj
żal
fretka
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2008, o 16:44

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: fretka »

O, kolega z Burakowa /Radomia cierpi na manię wielkości.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości