ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

wszytko spoko , mam 170 i chyba sie dostane, Tylko ciekawie bedzie z zalatwianiem akademika/mieszkania po 8 wrzesnia/
madziszek
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2009, o 20:20

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: madziszek »

Mam dokładnie taki sam problem To jakieś szaleństwo.8 września to ja juz powinnam się przeprowadzać do mieszkania i załatwiać formalności w mieście, a tak.dowiadujemy się o przyjęciu na 2 tygodnie przed rozpoczęciem, nie licząc jeszcze tego że całe wakacje mamy stracone na tkwienie przed monitorem pORAŻKA
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Falx »

radzioch, to załatwiaj już teraz mieszkanie, ze 170 się na 100% dostaniesz :p
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lexie »

Falx pisze:radzioch, to załatwiaj już teraz mieszkanie, ze 170 się na 100% dostaniesz :p
No właśnie, skoro już zapowiedzieli nową listę to wejdziesz na pewno, bo drugi raz trzeciej nie wywiesząP także załatwiajcie sobie spokojnie.
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Verbatim »

lexie cały czas wisi ta sama tylko kreske przenoszą na niższe punktacje. W sumie nie zdziwiłbym sie jakby nie zmienili progu. Ale myśle ze ludzie ze 170 spokojnie się dostaną tylko ile was jest? i ile jest takich ludzi w Zabrzu to też jest pytanie. Bo muszą przyjac wszystkich i nie musi koneicznie nastapić zwolnienie miejsc na następnej liście. To jest ŚUM
jey
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2009, o 08:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: jey »

Więc tak : łacznie z Zabrzem z wynikiem 170 pkt. jest 116 osob. ze 169 takich osob jest 48, ze 168 - 100. Nudzilo mi sie dzisiaj po drugiej rekrutacji papiery zlozylo dokladnie 215 osob na 390 miejsc.
sylwiajola
Posty: 104
Rejestracja: 10 cze 2009, o 07:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sylwiajola »

jey, a wiesz może ile osób złożyło do Katowic?
jey
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2009, o 08:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: jey »

105 osob do Katowic zloylo
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

z moich obliczen, patrzac na liste rankingowa do katowic i korzystajac z waszych danych, osoby z wynikiem 168 nie maja juz szans. za duzo ludzi. chyba ze nikt nie złozyłby papierów po trzeciej liscie ^^ a wiadomo ze to niemozliwe. a nie da sie jakos sprawdzic ilu ludzi zlozyło papiery po trzecim rankingu ?
black_daisy
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2009, o 12:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: black_daisy »

ale weźcie pod uwage że ktoś kto już złożył papiery, może je zabrać, np ja dostałam sie w sie w II liscie ale papiery zabieram
olgaaaa
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2009, o 07:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: olgaaaa »

Niby biochemia najgorsza,ale już mnie straszą,że na III roku różne wałki odchodzą.

Nowe info o Zabrzu :

"Obok dramatycznego, wiodącego tematu dotyczącego Kliniki Okulistyki pojawił się nowy, bardzo ważny problem. Jeden z czytelników zapytał się jakie kliniki Wydziału w Zabrzu zostały zlikwidowane w ostatnim okresie. Udzieliłem takiej informacji, co wywołało lawinę krytycznych komentarzy dotyczących sytuacji w Katedrze Fizjologii w Zabrzu. Jak mogę przypuszczać większość dyskutantów stanowili studenci. Krytyka sięgnęła także fizjologii na Wydziale Katowickim. Obraz jaki wyłania się z tej dyskusji jest bardzo pesymistyczny, a w końcu mówimy podstawowym kierunku wiedzy medycznej. Jaki może być lekarz bez gruntownej wiedzy anatomicznej i znajomości fizjologii człowieka?

Sadzę, że do tego tematu należy wrócić na początku roku akademickiego gdy nasi studenci wrócą do uczelni. Niemniej już dziś warto zastanowić się jak był możliwy tak dramatyczny upadek solidnej niegdyś fizjologii zabrzańskiej, przecież nie był to proces błyskawiczny. I nie chodzi bynajmniej tylko o szukanie winnych, ale przede wszystkim powinniśmy szukać dróg poprawy aktualnej, fatalnej sytuacji. Gdy do obrazu jakości studiowania dodamy bardzo liczne komentarze studentów wywołane odwołaniem egzaminu testowego z interny w Zabrzu to pogląd o realiach studiowania w Zabrzu nie może być optymistyczny.
jey
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2009, o 08:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: jey »

no wlasnie to jest ten bol, ze nie da sie tego sprawdzic, choc zapewne takie informacje juz maja. ale przerwa, to przerwa juz spotkalam sie z kilkoma osobami na tym forum, ktore dostaly sie do gdanska, czy bialego i biora papiery z katowic a moze czesc woli np. stomatologie? tego tez nie wiemy niestety.
Domi_Domi
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2009, o 13:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Domi_Domi »

black_daisy pisze:ale weźcie pod uwage że ktoś kto już złożył papiery, może je zabrać, np ja dostałam sie w sie w II liscie ale papiery zabieram
a papiery składałaś do zabrza czy katowic?

a tak na marginesie to myślicie , że po dostaniu się dam radę przenieść się z katowic do zabrza?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości