Czy ze mną jest coś nie tak...?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Czy ze mnĄ jest coś nie tak...?

Post autor: Vinci »

rosna mi na rekach dlugie dosc wlosy i duzo ich jest jak sie tego pozbyc co to jest?
moze jakis zaburzenia hormonalne, co do pozbycia sie tego to jakis sordek do depilacjii
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: Czy ze mnĄ jest coś nie tak...?

Post autor: Mawr »

mam 15 lat jestem dziewczyna niewiem dlaczego rosna mi na rekach dlugie dosc wlosy i duzo ich jest jak sie tego pozbyc co to jest?
mnie rosna pod pempkiem tak jak facetowi tez niewiem czemu co to jest?
Spokojnie. To gdzie i komu rosną włosy jest cecha osobniczą. Jedne dziewczyny mają niemalze gładkie nogi a inne mają duzo ciemnych włosów. A najlepszym sp[osobem ich pozbycia sie jest depilacja. Jezeli jest ich rzeczywiscie zbyt duzo to warto udac sie do lekaza po rade, tak jak napisał Vinci moze to swiadczyc o jakis problemach chormonalnych.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2006, o 19:22 przez Mawr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Czy ze mnĄ jest coś nie tak...?

Post autor: Vinci »

tak jak napisał Vinci moze to swiadczyc o jakis problemach chormonalnych.
Mawr nie wiem czy to podkreslenie mailo znaczyc ze ja zle napisałem ale hormony pisze sie przez h
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: Czy ze mnĄ jest coś nie tak...?

Post autor: Mawr »

Mawr nie wiem czy to podkreslenie mailo znaczyc ze ja zle napisałem ale hormony pisze sie przez h
Ja popełniłem ortografa a jakis inny mod zamiast poprawic podkreslił
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości