Rekrutacja 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Meggi123
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2009, o 08:23

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Meggi123 »

o kurczę znowu nowy próg znowu 2 punkty niżej hmm mi brakuje jeszcze 3 punktów żeby wskoczyć na listę jak myślić spadnie tyle

cały czas żyje w nerwach dostałam się do bydzi ale bardzie pasuje mi łódź bliżej lepszy dojazd ale w sumie tam mam już wszystko poopłacane typu legitka mieszkanie już prawie załatwione nie wiem co robić/
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Asillith »

Jak się dostaniesz to wtedy rozważysz. Ja sama bym się sugerowała odległością do domu by mieć jak najbliżej. Jest to przydatne. Sądzę że za leigtke by ci zwrócili. Narazie nie warto myśleć co by było gdyby:) Zobaczymy co czas przyniesie i do ilu naprawde spadnie a może już wogóle nie spadnie my tego nie wiemy.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2009, o 11:44 przez Asillith, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Ranger »

Nie wiadomo czy spadnie, możliwe że tak, ale nie obstawiałbym progu poniżej 240 w tym roku.
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Galaxia »

No przecież kasa za legitkę to parenaście złotych w plecy tylko, więc żaden problem jakby nie oddali raczej. Gorzej z tym mieszkaniem niestety. Ale zobaczysz jak się dostaniesz i kiedy to będzie, bo jeśli niedługo, to może będziesz mieć szansę odkręcić sprawę z mieszkaniem. Na razie nie przejmuj się.
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: biofizchem »

jak myślicie będzie w ogóle jakaś następna lista/próg? jeśli tak to moze ktoś wie kiedy ? bo przez 2 dni próg się zmienił najpierw 243 a później 241 dlaczego tak jest może ktos coś wie? czym to idzie czy to ze względu na małą ilość osób czy co?


a może ktoś wie ile im brakuje do kompletu ? mi pokazjue że brakuje mi 47 miejsc czy możliwe żebym się dostałą z następną listą
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Pepik »

a czy osoby po obnizeniu progu na lek do 243 musiały dostarczyc papiery do 31 tak?a do 241 do 6 sierpnia ?
kaja555
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2009, o 18:42

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: kaja555 »

hej chciałam zapytać czy jest tu ktoś kto skaładał na płatne do łodzi na lekarski jeśli tak to czy wiecie o dodatkowej rekrutacji bo ja jestem zniesmaczona, ze będą przyjmowane kolejne osoby a co z kolejką słyszałam o jakimś proteście? wiecie coś na ten temat
cassie28
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2009, o 19:44

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: cassie28 »

Mam kolejne pytanie, które nie pozwala mi spać po nocach:)
Dostałam już potwierdzenie przyjęcia, ale nie ma tam nic o legitymacji itd więc nie mam pojęcia kiedy i gdzie trzeba zapłacić za legitymację? Przy składaniu dokumentów nic nie płaciłam. Szukałam w komunikatach czy tam nie pisze przypadkiem, ale nic nie znalazłam.
Awatar użytkownika
alba
Posty: 96
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 17:19

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: alba »

Informacja o legitymacji i indeksie zazwyczaj pojawia się w 3 tyg września w dziekanacie w gablocie będzie info z nr konta i dokładnymi danymi do wpłaty.
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Pepik »

jak myslicie czy na wojleka jeszcze spadnie prog tak do 227 czy juz raczej malo prawdopodobne ze tak sie stanie wie moze ktos cos wiecej na ten temat ?
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Grzybu123 »

Dziwne to jest, że tylko na lekarskim sładł próg. Jednak mamy już kilka pozamykanych list na uczelniach i teraz każde spadki będą tylko i wyłącznie cudem. Dzisiaj napisałem maila jak z lekarskim i nie odpisali, czyli mam nadzieję że po prostu mają robotę z dokumentami i obniżają próg, ale nie zdziwiłbym się, gdyby progi po prostu stanęły.
Froggie
Posty: 41
Rejestracja: 22 cze 2009, o 15:32

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: Froggie »

Moze mi ktoś powiedzieć co ja mam wpisac w miejscy pt. nr albumu na wniosku o akademik to podobno nr legitymacji studenckiej ( takie cos mi sie przynajmniej przewineło na tym forum ) Tylko że ja przecież nie mam jeszcze czegoś takiego. To mam zostawić puste miejsce czy jak?
karla661
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2007, o 17:20

Re: Rekrutacja 2009

Post autor: karla661 »

Ja zostawiłam wolne miejsce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości