akademik PAM 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
DB
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 14:19

akademik PAM 2009

Post autor: DB »

Złożyłem wniosek o akademik, mieszkam dość daleko więc jest szansa, że się uda. Stąd ciekawość - wybiera się ktoś z was pierwszoroczniaków do DS na Dunikowskiego ?
rzanz
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2009, o 01:18

Re: akademik PAM 2009

Post autor: rzanz »

czesc. ja tez zlozylem wniosek, ale wole sam poszukac sobie pokoju u kogos niz liczyc na akademik. pani z pokoju 213 czy jakos tak mowila ze za 3 osobowy pokoj/standard (czyli ok. 9 osob do lazienek) placi sie 220. za 2 osobowy full - 500, a za jedynkę full - 600. powiedziala tez ze 1 roczni maja male szanse na fulle i zazwyczaj są wkładani w 3 pak. ile z tego prawdy? nie wiem:D
moze sie ktos wypowie kto korzystal?
martart
Posty: 38
Rejestracja: 10 lip 2009, o 10:53

Re: akademik PAM 2009

Post autor: martart »

Hej Ja też złożyłam wniosek o akademik już dawno. Do DS4
Moja siostra w Nim 2 lata mieszkała
I powiem Wam, ze naprawde fajnie jest. Pokój można sobie pomalować jak się chce a oni pieniadze oddadza CI za remont. Akademik podzielony jest na boksy, tzn. jesli dobrze pamiętam, to 1 lazienka, czyli prysznic + toaleta na 4 pokoje Moja siostra mieszka w pokoju 3 osobowym, ale 2 dziewcyzny tam mieszkają, bo dużo jest pokoi wolnych i ludzie sie rpzenosza i placi 340zl na miesiac

[ Dodano: |9 Sie 2009|, o 23:29 ]
A i tak w ogole wiem to z tego ze bylam 2 razy u mojej siostry i ncoowalam w akademiku JUz sie nie moge doczekac kiedy bede tam meiszkac
rzanz
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2009, o 01:18

Re: akademik PAM 2009

Post autor: rzanz »

czyli jezeli chodzi o cene to pani minela sie troche z prawda:D
martart
Posty: 38
Rejestracja: 10 lip 2009, o 10:53

Re: akademik PAM 2009

Post autor: martart »

No przez te dwa lata moja siostra placila 340zl. No ale każdego roku jakas tam Komisja sie spotyka i ustala oplaty. Takze nie wiem. Ja tylko mowie jak bylo w zeszlym roku
melka264
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2009, o 15:46

Re: akademik PAM 2009

Post autor: melka264 »

Ja właśnie dzisiaj dopiero drukuje podania i tez nie za bardzo się nie orientuję ,który akademik będzie najlepszy A nie chce mi się jechać ponad 600 km tylko ,żeby sobie mieszkania poszukać /Piszecie ,że ten DS4 jest w miarę fajny to może tam warto złożyć .
martart
Posty: 38
Rejestracja: 10 lip 2009, o 10:53

Re: akademik PAM 2009

Post autor: martart »

Sorka za błąd pomylilam się moja siostra płaci 295 za pokoj 3 osobowy przerobiony na dwójkę
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

akademce

Post autor: aquirre »

w boksie sa 2 pokoje 2 osobowe i 2 pokoje 3 osobowe plus kibel prysznic i 2 umywalki.
3 mozna przerobic na 2 a 2 na 1 ale pierwszaki jedynek nie dostaja czasami moga sie trafic dostepne dla pierwszakow 2 ale to sporadycznie (mysle ze w tym roku 2 pierwszaki nie dostana bo w ds5 remontuja pietro i przenosza ludzi do ds3 /ds4 )
dla mnie lepiej bylo mieszkac w 3 niz w 2 bo dwojka jest masakrycznie mala!
co do cen to mozecie sobie sprawdzic na stronie pamu w zakladce sprawy studenckie/domy studenckie/zarzadzenia.
sa 3 akademce ds3 ds 4 ds5
ds5 jest akademikiem o podwyzszonym standardzie dlatego ceny za pokoje sa wyzsze
ds3 i ds4 moim zdaniem nie roznia sie niczym szczegolnym
ja mieszkalem w ds3 w sumie dalo rade tam zyc jak ktos potrafi sie przystosowac do mikro powierzchni uzytkowych ale atmosfera jest ok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości