farmacja niestacjonarna

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
knxa
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2009, o 17:03

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: knxa »

mam nadzieje, ze spotkamy się w tymLublinie

W krk teoretycznie tak, ale jeżeli np.ja i pewnie jeszcze pare innych człowieczków zrezygnuje to będę dzwonić do kolejnych osób z listy ale dadzą info na stronie.nie będą tracić kasy z czesnego kilku osób.
Ja w Łodzi też mam papiery i chyba jednak gdyby Lublin nie wypalił wybiorę Łódź
martynkag13
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2009, o 10:37

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: martynkag13 »

ja tak samo na łodzi mam papiery i lublin ale lublin blizej i pierogi auobusem by z domu dojechałyltmarzyciel

nie zebym ise tym kierowała d
Piekna20letnia
Posty: 104
Rejestracja: 12 lut 2009, o 18:11

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Piekna20letnia »

Nie wiem, ale jak rok temu składałam do Krakowa to zakończyli rekrutację i już poźniej nikogo nie przyjmowali
JoasiaCh
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:41

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: JoasiaCh »

hej Mam pytanie: a jak jest na farmie niest. w Poznaniu? Czy oddzielnie studiują stacj. i niestacjonarni? Czy w ogóle ktoś się tam wybiera? MOżliwe jest przeniesienie się na dzienne po pierwszym roku niestac.? Póki co wizę tylko Łódź, SUM.
Powodzenia wszystkim ^^
Bolak
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2009, o 13:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Bolak »

Zadzwoniłem dzisiaj na WUM, żeby zapytać się czy jest możliwe przeniesienie po roku z płatnej na stacjonarną farmację po poprawieniu matury. Babka na to że jedyną możliwością jest średnia min. 4.5 z dwóch lat. W sumie się nie dziwię bo co roku traciliby dodatkowe źródło kasy. Czyli w tym roku idę na chemię na UW, za rok poprawiam maturę i jeszcze trzeba będzie się uporać z matmą.
zu
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2008, o 20:47

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: zu »

dlaczego matma bedzie w przyszlym roku brana pod uwage?
co za lipa:P

mozna tez poprawic mature i aplikowac od nowa,a wczesniej zabrac papiery z niestacjonarnej. coprawda rok w plecy,no ale przynajmniej jest szansa na stacjonarne.
meeai
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2009, o 22:04

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: meeai »

Bolak pisze:Zadzwoniłem dzisiaj na WUM, żeby zapytać się czy jest możliwe przeniesienie po roku z płatnej na stacjonarną farmację po poprawieniu matury. Babka na to że jedyną możliwością jest średnia min. 4.5 z dwóch lat. W sumie się nie dziwię bo co roku traciliby dodatkowe źródło kasy. Czyli w tym roku idę na chemię na UW, za rok poprawiam maturę i jeszcze trzeba będzie się uporać z matmą.
też dziś dzwoniłam z tym pytaniem, mi powiedzieli, że raczej nie ma takiej możliwości i podobno tylko jedna osoba dotychczas została przeniesiona jak poprawiła maturę bo miała do tego bardzo dobrą średnią
Z tego co było pisane na forum zrozumiałam, że jednak więcej osób się przenosiło, więc już sama nie wiem.
Nikuszka
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 10:18

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Nikuszka »

Jakie są opłaty za studia niestacjonarne w poszczególnych miastach, /za rok/ na farmacji ?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Biochejter »

Lublin 8 tys/semestr
Nikuszka
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 10:18

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Nikuszka »

Dziękuję Biochemister, a czy ktoś się jeszcze orientuje jakie są opłaty w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Łódź


Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: tusiulka »

W Łodzi również 8 tys/ semestr od tego roku. Wcześniej było taniej.
gorgeous15
Posty: 95
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:35

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: gorgeous15 »

składa ktoś może w tym roku na farmę niestacjonarną do Lublina? jestem w kropce. rodzice są w stanie jakoś mi pomóc i zapłacić ale wiem, ze nie dam rady wyciągnąć średniej 4.5 i się przenieść / masakra.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Biochejter »

gorgeous15 pisze:składa ktoś może w tym roku na farmę niestacjonarną do Lublina? jestem w kropce. rodzice są w stanie jakoś mi pomóc i zapłacić ale wiem, ze nie dam rady wyciągnąć średniej 4.5 i się przenieść / masakra.
UMed Lublin ma niezłą rozkmine jak zatrzymać uciekające pieniążki i właśnie takimi przepisami jak to 4.5 sobie radzi. Jeśli pójdziesz na płatne to licz się z tym że będziesz płacić przez 11 semestrów. 4.5 i wyżej ma może kilka osób na roku, tym bardziej że często zależy to od fuksa i kombinatorstwa (na własnym przykładzie to mówię). Ja bym wybrał farmacje na uczelni gdzie przeniesienie jest realne (głównie dlatego że dla mnie niewyobrażalne jest wykładanie nieomal 100 tysięcy za te studia).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości