nasienie na innych częściach ciała?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
ewa

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: ewa »

Aniaww pisze:Umiesz czytać? Post wyŻej napisano, Że przy wyschnięciu plemniki umierają praktycznie natychmiast.
Tak, tylko powyŻej pisze Że:Poza organizmem plemnik Żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego Żywotność wzrasta do 70 godzin. i stąd moje pytanie.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Aniaww »

W płynie!
Wysuszenie powoduje natychmiastową śmierć.

Ryba też może życ w temperaturze 13 st. 3 lata, - strzelam. Ale czy to oznacza że jak ją wysuszymy na wiórek, to dalej będzie żyć?
Patronikus
Posty: 27
Rejestracja: 24 cze 2006, o 16:10

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Patronikus »

Mumia plemnika chyba niewiele zdziała.
Chociaż oglądałem program o mumiach z Jedwabnego szlaku - we włosach mumi kobiety sprzed 4000 tys. lat odkryto żywe wszy.
A propos czekania na okres - gdy z moją pierwszą kobietą czekaliśmy na miesiączke, denerwowałem się bardziej niż ona, sam jej prawie dostałem
Nie ma to jak para dzieciaków stawiająca pierwsze kroki w chmurach

P.S. Buchay widze, że robisz sobie zwałe z punks.
Klika

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Klika »

Czyli plemnik ginie zarówno po wysuszeniu, jak i w wodzie Czyli nie moŻna zajść w ciąŻę po kontakcie z plemnikiem np. na basenie czy pod prysznicem( w senie, Że bedzie w wodzie, lub na rączce prysznica)?
Nimbrethil
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2006, o 19:41

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Nimbrethil »

Klika pisze:Czyli plemnik ginie zarówno po wysuszeniu, jak i w wodzie Czyli nie można zajść w ciążę po kontakcie z plemnikiem np. na basenie czy pod prysznicem( w senie, że bedzie w wodzie, lub na rączce prysznica)?
no to ten plemnik musiałby mieć ogromne szczeście żeby trafić tam gdzie trzeba

woda jest najczęściej hipotoniczna w stosunku do komórki plemnikowej i na drodze osmozy przedostaje się do wnętrza. Plemnik pęcznieje tak bardzo, że w końcu dochodzi do lizy (poprawcie mnie jeśli coś przekręciłam) komórki czyli jej rozerwania.

Gdy woda jest słona (np w morzu) to jest hipertoniczna do plemniczka wtedy woda z niegoucieka i robi się taki mniej więcej jak zwiędnięta marchewka.też ginie.

Można więc spokojnie wykluczyć niebezpeczeństwo związane z przypadkowospotkanym plemnikiem
Klika pisze:lub na rączce prysznica
to już zależy co się z tym prysznicem robi i w jakim towarzystwie
Klika

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Klika »

Nie wiem, co robi. To hipotetyczna sytuacja. Jadę do hotelu, czy na kwaterę. Idę się myć, dotykam tego prysznica etc. Więc nasuwa się takie pytanie. No, ale w końcu podczas mycia uŻywam wody, mydła, a poza tym ponad dobę nikt tam nie był, więc chyba ten plemnik by zginął O to mi chodzi.Czy moŻliwe jest zajście w ciąŻę w takim przypadku?
Klika

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Klika »

Odpiszcie mi.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: tin »

Jak dla mnie jestes przewrazliwiona na tym punkcie(nie mówie ze to zle ale uwazaj bo możesz wpasc w psychoze). Kobiety nie sa wiatropylne i nieraz naprawde sie trzeba namęczyc żeby miec potomka. Pod hotelowym prysznicem w ktorym nie ma z toba meżczyzny raczej nic takiego ci nie grozi
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Aniaww »

Gdyby tak było, to przecież co druga kobieta miałaby dzieckoz zaskoczenia".

Nie da się praktycznie zajść w ciążę bez odpowiednio skierowanych czynności. Przeniesienie jest możliwe jedynie w trakcie aktu płciowego, np. na dłoni, jeżeli natychmiast po wypłynięciu plemników (ejakulacja lub kropelkowanie) zostaną one wprowadzone do pochwy kobiety. Żadne inne przeniesienia - na desce klozetowej, na basenie, w wannie, na ręczniku itd są niemożliwe.

Fobie mozna leczyć.
ettt

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: ettt »

mam pytanie czy jesli mój chłopak miał na ręce plemniki które potem wytarł chusteczką to czy za godzine mogą one jeszczcze Życ chociaŻ troche ich na jego ręce i czy po ponownym.no wiecie ręką to ja moge zajść w ciąŻę :twisted:
Nimbrethil
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2006, o 19:41

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Nimbrethil »

Aniaww pisze:Fobie mozna leczyć.



ettt pisze:mam pytanie czy jesli mój chłopak miał na ręce plemniki które potem wytarł chusteczką to czy za godzine mogą one jeszczcze życ chociaż troche ich na jego ręce i czy po ponownym.no wiecie ręką to ja moge zajść w ciążę
a może przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: tin »

Nimbrethil pisze:a może przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi
Ja to bym dał na czerwono.
przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi
Dużymi literami
PRZECZYTAJ WCZEŚNIEJSZE WYPOWIEDZI
I dużą czcionką.
PRZECZYTAJ WCZEŚNIEJSZE WYPOWIEDZI

Chciałbym dodać że nie pisze tego aby komuś ubliżyć lub go obrazić ale zwrócić uwagę na pewna ważna umiejętność.
Mama trójki

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Mama trójki »

a ile pleminiki mogą przezyć w odbycie i czy to moŻliwe by dostały się do pochwy ?

Mam podobny problem spóźnia mi się okres, a od tygodnia czuję takie objawy jak tuŻ przed nim czyli napięcie podbrzusza, bóle w krzyŻu, no ale niestety mam juŻ 52 dzień cyklu i nic.
Nigdy wcześniej nie uprawialiśmy sexu analnego więc nie jestem doświadczona.
Mam małe dziecko ( 1,3 roku ) karmię piersią, i pierwszy okres po porodzie dostałam w kwietniu. pierwszy cykl miał 49 dni, kolejne dwa po 32-38 a teraz juŻ jest 52 dzień.

Osoatnio uprawialiśmy z męŻem tylko seks analny. z tym, ze raz zdaŻyło mu się zostać w pupie. Czy to moŻliwe by plemniki jakimś cudem przedostały siędo pochwy?

Szczerze mówiąc .bardzo bym nie chciała ehhhh
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
pozdrawiam
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość